• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er?
#17
@BoroSK Vlastní editace chvilku - vycházel jsem z originálu, který jsem pouze upravoval, nic jsem znova nevymýšlel. U Confluence to bylo o trochu delší, protože je to napsané "po staru" (absolutní pozice na stránce, kdy se ty řádky musí odpočítávat). Původně jsme to chtěl přepsat celé, ale pak jsem zůstal u toho původního stylu.

Ono to nic složitého není. Je to trochu jiné než klasické programování, ale jak člověk pochopí základní princip a pár základních triků, jde to rychle. Tady mi nejdéle trvalo ověřit si, že to volání originál okna pro zobrazení CodecInfo z hudby neproběhne. To je vůbec ze všeho nejhorší. Člověk si nikdy není 100% jistý, že se to nezobrazilo kvůli nějaké jeho chybě. Kodi totiž chyby v definici skinu moc neprotokoluje. Je jen pár kategorií chyb, které se v logu objeví. Otatní Kodi zamlčí, v lepším případě nenaběhne skin (po reloadu skinu je obrazovka černá), případně se ozve specifické zvukové varování, které znamená "něco je špatně", v nejhorším případě se neozve nic, skin naběhne, ale něco v něm nefunguje nebo funguje jinak, než by člověk předpokládal. Pak je tu ještě možnost, že i když to člověk nadefinuje správně, tak někde přehlédne malou poznámku typu "Toto od Kodi 17 nefunguje". Proto mi taky snad nejdéle trvalo, než jsem si skutečně ověřil, že to volání originál okna z Hudby nefunguje.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er? - od Client - 24.4.2020, 10:21

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)