• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er?
#24
@BoroSK ad.1 Ano, u klasické *ELEC instalace je Kodi instalované do části, která je read-only.
ad.2 ZeitGeist ti udělám, už jdu na to.

Nainstaloval jsme si ZEITGEIST a nakopíroval jsem soubor custom_MusicPlayerProcessInfo.xml do něj. Tedy přesněji do skinu A Confluence ZEITGEIST (KODI18) verze 4.4.2, ještě přesněji do skinu s id skin.aczg, tedy úplně nejpřesněji do adresáře .../addons/skin.aczg/720p/ a mně to tedy funguje.
[attachment=6383]
Jméno souboru jsem ponechal stejné jako u Confluence, i když podle logiky, kterou používá ZETGEIST (i když ji 100% nedodržuje!!!), by se správně měl ten soubor jmenovat Custom_1190_MusicPlayerProcessInfo.xml, ale jak už jsem napsal výše, tohle na funkci vliv nemá. Je to spíše jen pro dobrý pocit, a také pro to, že se v tom člověk vyzná. Hlavně proto, že má v názvu souboru to id okna a nemůže se stát (či spíše se to stane méně pravděpodobně), že něco přehlédne a bude tam mít dvě okna se stejným id.

Taže suma sumárum, něco děláš špatně:
  • buď to mapování
  • nebo, pokud jsi něco ještě upravoval v tom definičním xml skinu, jsi se někde přepsal
Můžeš si ověřit, jestli to funguje bez mapování, tzn. zkusit přímo otevřít to okno CodecInfo příkazem přes SSH (předpokládám, že s SSH přístupem to umíš):
  1. Spusť v Kodi nějaké přehrávání hudby
  2. V Kodi přepni na full screen
  3. Z nějakého PC na síti otevři SSH okno na stroji kde toto Kodi běží
  4. Zadej do příkazového řádku: kodi-send -a "ActivateWindow(window1190)"
  5. Pokud se ti zobrazí CodecInfo přehrávané skladby, tak máš chybu v mapování kláves. Pokud ne, tak je problém někde jinde, ale upřímně řečeno, pokud děláš vše tak, jak jsem popsal výše, tak si už nevím rady.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er? - od Client - 25.4.2020, 21:19

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)