• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skin s TV programom - enigma style
#12
@otava5 Kodi v PVR & Live TV infromace z EPG zpracovává dvojím způsobem. Jeden je obecnější a týká se všech funkcí (vyjma těch explicitně spojených s Guide/EPG) a tam, co se týče informací o přehrávaném pořadu, nabízí skinu pouze ty o aktuálně a přehrávaném a jednom následujícím. Možná, že je to důsledek toho, že v některých PS (program streamech) mohou být právě tyto informace obsaženy bez ohledu na to, zda je k dispozici EPG. Ostatní funkce a informace jsou pak už záležitost přímo spojená s funkcemi Guide/EPG a pro ně mají skiny zcela speciální funkce, z nichž některé není možné nijak zásadně modifikovat a informace z nich dostat jinak, než přes speciální control blocks skinu určené právě jen pro zobrazení a obsluhu Guide/EPG.

To, co chcete je spojeno právě s těmi obecnými funkcemi a tam jsou jednoduše dostupná jen data pro aktuální a následujicí pořad. Jistě, šlo by možná nějak ohnout funkce pro Guide/EPG některým ze "špinavých triků". Např. nechat zobrazit guide někam mimo vidtelnou číst obrazovky a pak z konrétního containeru absolutní adresací ta data zobrazit tam, kde je potřeba. Tuhle metodu používám u některých funkcí, ale ve spojitosti s EPG jsem si na to ještě netroufl. Či spíše jsem tu potřebu zatím neměl. A obávám se, že by to asi tak jednoduché nebylo, možná by skin bylo třeba doplnit i nějakými dopočty nebo dokonce externími scripty.

Jo a abych odpověděl na přímou otázku. Nijak detailně jsem to v Matrix nezkoumal, ale zběžným pohledem jsem nenašel nějakou indicii, že by bylo možné jinde než v guide/EPG získat názvy a další data více následujících pořadů, než práve jen toho jednoho. 10 Ale je možné, že se mýlím, že jsem to neprozkoumal podrobně a něco mi uniko. Ta možnost je tu samozřejmě také...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: skin s TV programom - enigma style - od JiRo - 19.12.2020, 13:49

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)