• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Video skočí o cca5 sekund dozadu
#7
Takto k tomu dotknutiu som tu nový a ty si namna vybehol že celé zle. Nedotklo sa ma to, skôr som si niečo pomyslel o tebe. Ale k veci. Filmy sú v poriadku na blueray prehrávači fungujú, aj na tom PC kde je kodi vo VLC fungujú. Niektoré filmy však na tom PC trhajú a sekajú väčšinou v tých dynamických scénach ako píšeš. Na to mám ale založenú inú tému, ale tak môžme to rozoberať aj tu.
Tu som sa snažil popísať iný problém. Filmy ktoré netrhajú a nesekajú občas skočia dozadu alebo dopredu ukáže sa pri tom aj tá lišta s play a rew ako som písal vyššie. Deje sa to aj keď video prehrávam z youtube cez kodi.
Ked pustím film čo netrhá na vlc tak tam neskáče dozadu a dopredu, tak isto keď tam pustím film čo trhá tak sa pozerať moc nedá ale dozadu neskočí. Na chrome youtube video neskáče.
Ono sa to deje len niekedy neodsledoval som kedy. Ale všimol som si že je to vždy nejaký presný čas 5s 30s a v nastaveniach kodi sú takéto časi spomenuté na nejaké rýchle prehrávanie. Tak mám podozrenie že sa to nejak samo zapína, to pretáčanie.Rád poskytnem všetky informácie čo budete pýtať, ale treba napísať čo potrebujeťe ja to neviem.
Chcel som vyskúšať kodi, lebo na mojom PC keď si pustím hocijaký film tak neskáče netrhá, čo ten môj blueray prehrávač niektoré filmy neprehrá vypíše že nepodporovaný kodek. Tak som ho chcel vymeniť za kodi lebo som si myslel že PC prehrá všetko. A aj prehráva, len tam je tento neduh, inak za týžden testovania som s tým spokojný. Pokúsim sa zohnať silnejšiu grafiku a verím že to trhanie tiež zmyzne, len neviem čo s tým skákaním dopredu a dozadu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Video skočí o cca5 sekund dozadu - od Sperhak - 29.11.2020, 17:15

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)