• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevhodný odkaz na fórum
#3
@meda Já to neřeším, to nechám dalším, jen jsem pokládal za vhodné na to upozornit.

Z logiky věci, zejména s ohledem na dopady současné situace (pandemie) a celé řady indicí se dá usoudit, že honba za nelegálními zdroji filmů a dalších audiovoizuálních děl se teprve teď pořádně rozjede. Ve světě je Kodi označováno za významný nástroj (často nesprávně i zdroj) nelegálního sdílení, je jen otázka času, kdy se takovýto marketing rozjede i u nás. A články, jako ten ve Světě Androida, k tomu mohou významným způsobem přispět. Mohli jsme si například již dříve přečíst, že HBO pracuje na tom, nabízet filmy už v čase jejich premiéry. To je jeden z výše zmiňovaných důsledků pandemie. Je tedy jasné, že explicitní srovnávání jejich cen s cenou účtu na WebShare, pro ně může být oním "červeným hadrem" a jen tak to být nenechají. Tím jsem si jist. A nic na tom nezmění ta pokrytecká vyjádření redakce Svetu Android, na které si tak hezky upozornil.

Já sám jsem Kodi (a před tím Media Portal) používal už dávno před tím, než veřejné sdílení typu Sosáč, Stream Cinema a další vznikla. A budu ho používat - pokud mi něco bude přinášet - i poté, co případně zaniknou. Podobné to mám i se zdejším fórem. Osobně ho pro to, abych se zabýval Kodi, nepotřebuji. Když budu upřímný, tak mě spíše krade čas, protože patrně trpím nějakou obsesí 3 , vyjadřovat se k věštině témat, třeba i kriticky, radit a pomáhat. A když tu upřímnost dovedu ad absurdum, je pro mne možná i ještě více. Něco jako zajištění sociálního kontaktu s lidmi stejných nebo podobných zájmů. Proto tedy ten zájem, protože pokud se "hon na Kodi" přesune i k nám (cz), může to fórum zásadním způsobem poznamenat.

Na druhou stranu, majitelem fóra nejsem. A ono se také může stát, že @XBMC-Kodi ty zmínky o fóru ve Svět Androida vadit nebudou. Takže bych to, jak s touto informací naloží, a zda a jak bude situaci řešit, nechal především na něm.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Nevhodný odkaz na fórum - od JiRo - 12.2.2021, 20:57
RE: Nevhodný odkaz na fórum - od meda - 12.2.2021, 23:29
RE: Nevhodný odkaz na fórum - od JiRo - 13.2.2021, 10:15
RE: Nevhodný odkaz na fórum - od mishera - 13.2.2021, 11:03
RE: Nevhodný odkaz na fórum - od JiRo - 13.2.2021, 11:59
RE: Nevhodný odkaz na fórum - od meda - 13.2.2021, 11:22
RE: Nevhodný odkaz na fórum - od beepee - 13.2.2021, 18:50
RE: Nevhodný odkaz na fórum - od meda - 13.2.2021, 19:58

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)