• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraz na TV (android box), zvuk přes apku Yatse do sluchátek
#11
@meda Tak jsem neodolal, abych také jen neteoretizoval, a mé tušení se potvrdilo. Několik pokusů na stejném i různých titulech. Zpoždění se pohybuje, po zahájení přehrávání, od zcela nepatrného, až po řádově do 1-2 sec. Tohle bych asi netoleroval, a posouvat si kvůli tomu zvuk, to za finální řešení také nepokládám. Navíc, daleko horší situace nastane, pokud v průběhu přehrávání dám na jednom nebo druhém přehrávači pause a pak play. Pak se to rozjede i o víc. Tohle prostě, z logiky řešení a primárního určení této funkce, mám na teď na mysli absolutní synchro mezi oběma přehrávači až do úrovně audio na jednom a video na druhém, fungovat nebude, nemůže a ostatně ani nemá. A to ani nemluvím o tom, jak by mi bylo, kdybych si při tomto způsobu řešení tahal při přehrávání jednoho titulu dva jeho streamy současně.

@Saros Tady je klaždá rada drahá. Shodli jsme se, že na úrovni funkcí systému mobil, jako příjemce audia přes BT, fungovat nemůže. Jedině tedy snad, kdyby na to někdo napsal přímo androidí appku. Zbývá si tedy pohrát s Audio Relay, ale ani tam si fakt nejsem jist tou 100% synchornizací. Ale já jsme se tomu moc nevěnoval, takže se možná mýlím. Kdybych ale měl poradit to nejjednodušší, nejrychlejsí a relativně levné řešení pro tuto situaci, byl by to audio BT receiver. Je jich na trhu spousta, ceny začínají někde na 200-300 Kč.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Obraz na TV (android box), zvuk přes apku Yatse do sluchátek - od JiRo - 12.6.2022, 8:21

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)