• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 19.1 náhle zamrzá na cca 20 vteřin (čistá instalace)
#7
@Def & @meda Na logy jsme se díval, snažil jsme se tomu přijít na kloub, ale moc mě toho nenapadlo. Věnoval jsem tomu ale příliš málo času, tak snad později, až ho budu mít více. Přesto dvě poznámky k proběhlé diskusi:
  • Tohle se na Windowsech stává, sám s tím občas bojuji, řekl bych, že to závisí na nastavení prostředí OS. Dvě identické instalace Kodi 19 na dvou W10 počítačích, u jedné se to stává občas u druhé nikdy. Ale je to jen dojem, nikdy jsem po tom podrobně nepátral, protože Kodi na těchto počítačích používám teď už zřídka, vlastně už skoro vůbec ne. 
  • V existenci souboru Custom_1100_AddonLauncher problém nehledejte, to je standardní součást skinu Estuary.
A ještě jedna nakonec. Už dříve jsme měl podezření, že by to mohlo souviset s nějaký timeoutem při načítání souboru, který nemá Kodi správně ošetřený přímo, takže tam proběhnou nějaké další delsí timeouty na vyšší úrovni a v jejich důsledku jádro Kodi shodí nějaké thready, a poté se to znova rozjede. Tomu by odpovídalo to chování v okamžiku, kdy @Def shodil síť. V tom případě Kodi pokus o otevření souboru vzdá hned a nebo, což je možná pravděpodobnější, díky tomu že Kodi nemá přístup k síti, tak se do téhle sitiuace ani nedostane.

@Def Tady by asi pomohlo nahlášení problému teamu Kodi na kodi.tv. Jen si dej pozor, abys v logu neměl info o používání banovaného repozitáře nebo addon. To by s tebou hned vyběhli.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi 19.1 náhle zamrzá na cca 20 vteřin (čistá instalace) - od JiRo - 11.9.2021, 11:42

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)