• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPi - možnosti propojení s TV, monitorem ......
#7
Ahoj, díky. Tak v tom případě zvolím optiku. Bez subwooferu už by vyšlo nastejno poslouchat samotnou tv. Jo a pod tím šumem si mám představit co? Nějaké praskání, výpadky, ztrátu zvukové informace.... Vůbec nemám páru.

A ještě mě napadá, přepínač audio signálu jako tenhle, máte s tím nějakou zkušenost? Jestli to vůbec funguje, nebo záleží na přijímači jak si s tím poradí apod. Já vím, moc se to sem nehodí, ale přesto. Anebo mám očekávat odpověď, vyzkoušej sám... 3

V české dostupnosti jsem našel tohle, vypadá to děsně, ovládá se to mechanicky, ale zase to není dražší než samotná malina.

No a tady uživatel DTS píše, že spdif přepínač funguje jen tehdy, když zařízení které je vypnuté nevysílá signál. V opačném případ dochází k sloučení audio stop. Zároveň zdůrazňuje, že většina settop boxů (pravděpodobně i satelitních přijímačů) vysílá nějaký signál i když je vypnuta.

Moje motivace je následující. Mám aio domácí kino, které má obsazené všechny porty. V případě že takový přepínač nefunguje, tak bych alespoň dočasně než našetřím love na výměnu, používal malou reprosoustavu ve spojení s malinou a pokud by naopak fungoval, využil bych hloupé domácí kino a užil si normálního zvuku do sytosti. SPDIF vstup v kině je obsazen a je do něj přiveden signál z BD přehrávače, který většinu času stojí.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: RPi - možnosti propojení s TV, monitorem ...... - od Nahdar - 17.7.2016, 11:19

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)