• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVheadend schováva " služby"
#11
@miki.k2 Pokud děláš všechno tak, jak jsem popsal, tak už ti nedokážu poradit. Jedině snad tak, abys to zkusil udělal obráceně. Po iniciálním vytvoření služeb u těch, které chceš mapovat a které nemají nastaveno Enabled ho nastavit, pak ty, které chceš mapovat vybrat (nevybírat Encrypred) a spustit mapování Map selected services.

Taky by asi stálo za to zkusit si přehrát ty muxy, ze kterých se služby nemapují (přehraje se vždy první TS z muxu), a při té příležitosti se podívat, jestli ty služby, které se nemapují, mají společný mux. Respektive, jestli se nenamapují vždy všechny služby z jednoho muxu. To je asi také užitečné vědět.

Já už také instaloval Tvheadend, a to hodněkrát a v různých systémech, a dělám to vždy takto. Tzn. po provedeném scanu nějakého zdroje si u těch služeb, které nechci mapovat (nezajímavé, nízká kvalita, encrypted atp.) zruším nastavení Enabled, vyfiltruji si je a pak si vyberu danou množinu a použiji Map selected services. Protože často používám přiřazení více služeb jednomu kanálu, je to jediná možnost, jak to dělat efektivně a s minimální námahou. Jako zdroje používám sítě DVB-T, DVB-C a IPTV.

BTW V jednom příspěvku jsi napsal, že nevíš jak logovat. V tomto případě je to jednoduché, nepotřebuji celý log, jen to, co se do něj zapíše při neúspěšném mapování (vyber, dej copy a vlož text do příspěvku fóra, ideálně přes Vložit úryvek kódu, najdeš ho v seznamu funkcí editoru příspěvku). Tedy pokud se do něj něco vůbec zapíše. Okno logu se ti otevře po kliku na ikonu v pravém dolním roku webgui Tvhedend. Na přiloženém screenshot-u jsem to zvýraznil červeným orámováním.
   
Pokud jsi přesvědčený, že tedy všechno děláš správně, byla by další otázka, jako verzi Tvhedend používáš, a pak se asi obrátit na fórum Tvheadend.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
TVheadend schováva " služby" - od miki.k2 - 03.7.2022, 22:37
RE: TVheadend schováva " služby" - od JiRo - 05.7.2022, 18:46

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)