• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přidávání oblíbených v rámci domácí sítě
#5
Ještě jsem pátral, zda a jak by se dalo dosáhnout nového načtení obsahu favourites.xml. Mělo by se to také provést po zadání interního příkazu LoadProfile. Vyzkoušel jsme to, jako profil jsem zadal master user, protože profily jinak nepoužívám a de facto to vedlo k restartu Kodi. Tak nevím. Myslel jsme si, že LoadProfile provede nějakou subtilnější akci, max. něco ve smyslu LoadSkin nebo podobně.

Protože mě to přeci jen zajímá, tak jsem si cvičně sdílené favourites.xml z hlavního obývákového Kodi substituoval i v ostatních Kodi v domácnosti a uvidím, jak se to bude dlouhodobě chovat. U nás s tím asi moc problémů nebude. Na několika PC Kodi používáme nárazově, takže tam trvale neběží, Kodi na dalších boxech vypínáme, i když box běží trvale. Takže ani tam aktualizace favourites.xml problémem nebude.

Každopádně to není úplně standardní řešení, nicméně +/- to původní požadavky @wolfjunior (i když ne 100% - ale co je dokonalé, že?) plnit může.

BTW Dokáži si představit, napsat script pro context menu, který by ukládal vybranou položku do favourites.xml na konkrétním Kodi. Tedy přesně tak, jak si to @wolfjunior původně představoval, jenže to už by bylo o chlup složitější a nebyla by tam žádná jednoduchá zpětná vazba. A tady mě ještě napadá použí pro to (a upravit) addon Super Favourites, ale to už jsme zase o hodný kus složitosti dále... Jak napsal dále @meda, addon Super Favourites není od verze Kodi 19 již podporován.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přidávání oblíbených v rámci domácí sítě - od JiRo - 26.12.2022, 16:54

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)