• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC 20.0-Nexus (Januar 17th, 2023)
#2
Tak jsem dal "špinavý" update z Matrixu na Nexus, špinavý proto že byl proveden z 19 na 20 bez startu ze "zelené louky". Není na to prostě aktuálně čas a budu tedy brát dobu trvání/fungování této "dirty'" kooperační verze jako dobu testovací minimálně do čisté reinstalace "od počátku".
Migrace však dopadla nad očekávání dobře, když už nic jiného tak jsem si vše aplikační dopředu alespoň připravil a nahrál do složky NASu kam má box přístup. Nastahoval jsem potřebné repositáře s puncem Nexus či jejich poslední verze. Skin AZR jsem přepnul před aktualizací OS na defaultní Estuary. Po restartu instalace všech potřebností pomocí "instalace ze  *.zip souboru" a aktualizování všech důležitých prvků nutných k běhu OS.
K mému údivu vše na první dobrou a nebýt nočního výpadku SCC který mě vyplašil stran nějaké chyby či nekompatibility při instalaci, bylo by to jako rutinní update a ne přechod na novou verzi OS. Mohu tedy říci, vše OK.
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: CoreELEC 20.0-Nexus (Januar 17th, 2023) - od Rossi D - 19.1.2023, 16:08

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)