• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC 20.0-Nexus (Januar 17th, 2023)
#6
Tak to já jsem nezhřešil, ale to jen proto, že upgrade na novou verzi Kodi, potažmo *ELEC, za hřích nepovažuji. Big Grin A tak jsem stejně, jako už poněkolikáté, všechny naše Kodi a CoreELEC instalace uprade-oval na verze s Kodi 20. A tak se přidávám k ostatním, kteří tu reportují své zkušenosti s výsledkem přechodu na Nexus.
   
Vše proběhlo očekávaně, trvalo to, podle HW a typu OS, řádově, včetně poslední zálohy stávající verze, několik jednotek minut pro jednu instalaci. Do toho počítám i aktualizaci všech addon. Někdy to pro vypadalo až hrůzostrašně, jako třeba na hlavním obývákovém Kodi (CoreELEC), kdy na mě ve frontě očekávaně vybaflo celkem 18 aktualizací.
   
Ale to jen proto, že tady jsem automatické aktualizace zakázal, abych to měl "pod kontrolou". Ale po spuštění všechny aktualizace, až na jednu, proběhly v klidu. Tou jednou bylo Libreto Compatibility, ale tam se to spravilo po následném kontrolním restartu.

Následné kontroly proběhly také s pozitivním výsledkem. Většinu toho jsem jen zběžně proklikal, více jsem se věnoval jen Tvheadend a funkci PVR & Live TV, protože na rozdíl od @Rossi D: je stále ještě používáme (DVB-T/T2/C i OTT), i když hlavním důvodem budou především sportovní kanály
   
a pak také kanály veřejnoprávní televize, stejně jako kanály s dokumenty. Nevynechal jsem samozřejmě ani kontrolu SCC a pak několik vlastních addons. Ale tam jsem žádné problémy ani neočekával a ani na ně nenarazil.
   
Suma sumárum proběhl upgrade nové major verze dle očekávání. Nepotvrdily se tedy fámy, že bez čisté instalace to nejde. Jde! Alespoň co se týče instalací CoreELEC a Kodi 20 na Windows 10.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: CoreELEC 20.0-Nexus (Januar 17th, 2023) - od JiRo - 20.1.2023, 20:41

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)