• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence"
#9
@meda: Bohužel jsem musel Discord "přežvýkat" ať jsem chtěl nebo ne, jiná možnost jak se dostat k Midjourney bohužel není. Rozhodně nelituji, Discord k ničemu jinému nemám než k připojení na Ai generátor.

[Obrázek: HFeC8NC.png]

Vytváří se tam vážně moc pěkné věci, člověk se má pořád co učit a ta maličkost v podobě mezičlánku zvaném Discord se nechá přetrpět ... Bohužel pokud chceš tvořit, nebýt omezený počtem vygenerovaných věcí a nečekat až se uvolní pro tebe "slot", je nutné si službu zaplatit.

Stačí "Basic"
[Obrázek: CSwXJQq.png]

Podat Ai dostatečně výmluvně co chci aby vytvořil, není až zase tak jednoduché jak se na první pohled zdá. Udělal jsem si vlastní "kanál" kde mě nikdo neruší a mohu si tam libovolně vymýšlet 4
Hodně to odnesl náš pes, byl po ruce a "zmorfoval" jsem jej do všeho možného, už se mnou po dlouhé době konečně mluví ... nelíbilo se mu to .. pár ukázek ... nekamenovat prosím 4

Náš papouch křížený s hafanem:
[Obrázek: n6Ib7f5.png]

Hafan Chewbacca:
[Obrázek: CJ8ZS5S.png]

Pekinéz prý pochází z lásky lva a opice:
[Obrázek: btu5aKW.png]

Neříkejte, že tu nevidíte podobu s Eonkem 1
[Obrázek: Q0b5YbO.png]


@JiRo: Jj, ten samý knižní proces jsem měl i já, četl jsem od mala díky tetě která do mě od mých tří let "hustila" abecedu. Bez přednesu abecedy a jejího vizuálního rozpoznání nebyla pohádka. No každopádně jsem při nástupu do první třídy uměl plynule číst a částečně psát i počítat, však jsem si to díky pohádkám odpracoval  1
Nemo od Trosky byl mou jedničkou a každý rok jsem vše o něm přečetl minimálně dvakrát, pamatuji se, že jsem občas naslouchal zvukům zda z podzemí nezaslechnu hukot strojů  1
Další na čem jsem ulétával byli bratři Strugačtí, Souček, Gert Prokop (již jsem to tu někdy někde psal, detektiv Timothy Truckle a jeho příběhy), Bulyčov, Lem, Asimov (povinnost přečíst ... zákony robotiky (Nadace)), Neff, Železný a spousta dalších. Mrak sesbíraných sešitů "Karavana" či "Ikarie".

@beepee: Ano i to se mi několikrát stalo, Ai se omluvila a do následující odpovědi zahrnula i mou "nápovědu". Bral jsem to spíše za svou textovou neohrabanost a mé špatné/nekonkretizující podání dotazu.
Umělá inteligence bere vše doslova a vysvětlit jí občas o co mi jde, je opravdu nadlidský úkol ... věřím však, že to bude jen lepší a lepší.

Neskutečně mě tenhle současný vědecký svět baví, jsem ve svém živlu a těším se na každý příští den co přinese opět nového a že přinese, na to můžeme vzít jed.
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence" - od Rossi D - 18.5.2023, 13:47

Přejít na fórum:


Prochází: 8 host(ů)