• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence"
@meda: Jak je psáno "Tedy nejen vzdělání VŠ,SŠ,UO ale i znalost programovacího jazyka a obsluhy číslicově ovládaných strojů (ta se zdá být z toho všeho asi nejdůležitější)"

Ano, pravda, dopad na pracovní pozice jistě bude, ne všude a ne vždy bude stačit nějaká forma rekvalifikace. Osobně si stále stojím za tím, že pokud se člověk včas seberealizuje a nenechá si ujet AI vlak, nemá se čeho bát.
Žádná firma nevyhodí zaměstnance který bude umět s umělou inteligencí pracovat a následně ji využívat v daném pracovním procesu.
Každá důležitá technologická část vývoje člověka má své "oběti" ať již je to parní stroj, robotika, informační technologie, online obchod nebo Ai. Tím vším si homo sapiens prošel a bylo by velmi špatné, kdyby tento trend nepokračoval dále.
Člověk je od přírody tvor velice líny a bude si vždy hledat cestičku jak si ulehčit cokoliv co zavání nějakou prací, to je ten motor který jej táhne kupředu (nadneseno, leč od pravdy to daleko nebude).  4
Vím, že s tím mým Ai nadšením nejsem moc oblíben, jsem však nevýslovně šťasten, že tuhle dobu mohu prožívat a být její součástí ... Technologický vývoj je tak rychlý, že si to vše "stíhám" i plně vychutnávat. Drží mě to nad vodou do té míry, že se mi nebude chtít ani umřít  1 1

Microsoft bude ručit za svou generativní AI Copilot, zákazníkům zaplatí i za soudy

[Obrázek: guqz45m.png]

Generativní AI je naučena na obrovském množství zdrojových dat, což může být problémem z hlediska copyrightu. Microsoft si je svým Copilotem natolik jistý, že za něj ručí a zákazníkům zaplatí i případné soudní výlohy.

[Obrázek: FZsKZS0.jpg?1]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence" - od Rossi D - 08.10.2023, 10:13

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)