• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence"
Jen bych chtěl opravit výše uvedenou větu v mém příspěvku "vytvořil sám bez příkazu čtyři obrázky (je vidět spojitost a používání Midjourney jako nástroje)", mělo tam být jako vzoru ...

@meda: Byl to pouze příklad, co jsem narychlo našel, to jsem mu podsunul ...  4

... budiž matice  1

[Obrázek: H3LkxiD.png]

[Obrázek: TBBXUpF.png]

Stran otázky "čím může být způsobeno přehřívání korekčních dusíkových expanzních motorů sondy Psyché ?"

[Obrázek: gsxmIqa.png]

včetně infografiky a dokonce správného otextování 9 :

[Obrázek: Kgg82Y9.png]

... moc se v problematice dusíkových expanzních motorů nevyznám, nejsem tedy sto posoudit zda jsou odpovědi relevantní či ne ..



@JiRo: Ano, také jistý úhel pohledu, samozřejmě i toto vše tebou zmiňované je nutné vzít v úvahu a plně si to uvědomuji ... Na druhou stranu si myslím, že tento překotný (leč pro mě přesto uspokojivý) trend vývoje Ai nezastaví již nikdo, ba právě naopak (jak jsem již zde zmiňoval), kdo zaspí bude v "koutě" ať chce nebo nechce.
Případné důsledky otevření této Pandořiny skříňky a možné přehnané tolerance vůči Ai se ne/budou řešit až dlouho poté kdy k nim ne/dojde.
Za mě ... užívejme této "pionýrské" doby rozmachu umělé inteligence pokud můžeme ... možná je to naposledy co si myslíme že slouží ona nám.  4
Občas mám pocit, že právě pro tuto etapu nástupu jiné inteligence než té lidské či etapu „Computer Numerical Control", jsem se narodil, že to prostě nemohlo být ani dříve ani později, ale právě v této době ...
Zlobte se na mě či ne, já si to stáří aktuálně užívám více než celé mé pravěké mládí, je to zvláštní druh adrenalinu který mi vdechl novou chuť do života ... a ne, nejsem Ai-masochista ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence" - od Rossi D - 13.10.2023, 17:47

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)