• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence"
25 000 USD za detekci hlasu naklonovaného umělou inteligencí: získat je můžete i vy

[Obrázek: acYF52L.png]

Americká Federální obchodní komise (FTC) začala přijímat přihlášky do veřejné soutěže Voice Cloning Challenge s hlavní cenou 25 000 dolarů za nápady, které ochrání spotřebitele před nebezpečím klonování hlasu pomocí umělé inteligence za účelem podvodné činnosti.

[Obrázek: pCTnkkU.png?1]



OpenAI spustí obchod s uživatelskými boty GPT příští týden

[Obrázek: ylyhLvr.png]

Očekávaný obchod s uživatelskými boty vytvořenými v rámci AI chatbota ChatGPT začne fungovat někdy v průběhu příštího týdne. Vyplývá to z e-mailu, který svým předplatitelům rozesílá společnost OpenAI. Obchod se bude jmenovat GPT Store.
Společnost v e-mailu tvůrce GPT vyzvala, aby prověřili, jestli jejich výtvory odpovídají podmínkám používání a zásadám pro užívání značky GPT. Aby se jejich výtvory v GPT Store objevily, musí je také publikovat jako veřejně dostupné.
Vytvářet a používat boty GPT mohou jen platící uživatelé ChatGPT. 
Ačkoli OpenAI o GPT Store mluví jako o obchodu, společnost zatím nepotvrdila, zda bude GPT Store obsahovat i možnost uživatelské boty zpoplatňovat. V e-mailu nic o možné monetizaci není.
 
[Obrázek: VueRFyv.png?1]

@JiRo: No vida, na stres jsem zapomněl i když právě ten v rámci denních povinností dává mozku řádně zabrat.
Já své studium univerzity třetího věku zahájil samovýukou právě před těmi dvěma lety, tato doba je důležitým bodem kdy mi skončil čas určovaný jakýmsi řádem a kdy nastal čas organizovaný mnou. Přestaly mě zajímat odpracované hodiny a začaly mi tikat hodiny daleko převyšující klasickou zaměstnaneckou dobu. Dělám je rád, jsou to hodiny které i když jsou součástí mé práce, jsou pro mě zábavné, inspirující a neskutečně mě baví.
Jak jsem již psal, při oné práci se neustále vzdělávám a mohl jsem do této samovýuky zároveň zahrnout vše technicko-počítačové, vše to co mě odjakživa fascinovalo až po metu zvanou Ai.
Veškeré tyto vědomosti jsou dále prospěšné prakticky při jakékoliv jiné nepracovní činnosti, od létání, cestování přes focení až po ladění smart domácnosti  4
Máš skvěle vybrané obory a velmi ti přeji aby ti tvé sny vyšly v plném rozsahu ! Osobně mám pocit, že jsem svého "ráje" již dosáhl a doufám, že v něm vydržím až do konce  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence" - od Rossi D - 05.1.2024, 20:25

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)