• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Context Menu
#41
Parada uz len pre netflix haladanie nieje, ale teraz mozem porovnat ked nieje na netflixe v 4k stream tak mozem hladat v sc velke dik za adon. Ulahcenie z vypisovanim nazvou rucne je to moc paradne.
 
Citovat
#42
Přidal jsme další hledání, v SC, a od jendoho z uživatelů přišel námět na další. Tentokrát Netflix. Půjde-li to takto dál, bude asi neúnosné, aby každý cíl hledání měl v kontetxovém menu vlastní položku. I když se dá každá vypnout/zapnout, není zase účelné, to řešit při občasné potřebě hledání tak, že si položky bude uživatel vypínat i zapínat podle okamžité potřeby. Je sice pravda, že těch, kteří současně provozují SCC, SC a třeba zmíněný Netflix, není mnoho, ale i tak si myslím, že je čas na to, zamyslt se nad tím, zda nezměnit základní koncepci. Jaké jsou možnosti?
  1. Použít funkci submenu kontextového menu - to používá napříkad vnitřní funkce Kodi a objevuje se u položek knihovny jako položka Spravovat... Pokud si ji uživatel vybere, rozvine se nové menu, obsahujcí položky funkcí pro správu položek knihovny. Ideální by tedy bylo, aby existovalo takové submenu (např.) Vyhledat... a po jejím výběru by se objevily všechny aktuálně povolené položky pro hledání. Potíž tohoto řešení je v tom, že to submenu nefunguje 100% dobře. Zatím nevím, jestli je to tím, že ho neumím správně definovat nebo zda je to bug.
  2. Druhá možnost je, mít v kontextovém menu jen jednu položku, Vyhledat, a po její aktivaci by se objevilo standadní okno výběru cíle hledání (SCC, WS, SC, Netflix, ...).
  3. Třetí možnost je použít varintu 2. ale ponechat možnost si na uživatelské úrovni vybrat, zda použiji tuto, nebo zda ponechám všechny aktuálně vybrané možnosti v základním kontextovém menu (tak ja je to teď). Bohužel nelze analogicky k této možosti realizovat variantu, podobnoui, ale s variantou 1, protože submenu jakkoliv nefunguje 100% dobře, se rozhdoně nedá ovládat, tedy nedá se dynamicly vypínat a zapínat.
Další úvahy se ubírají tím směrem, zda je správné pořadí výběru nejdříve si vybrat cíl hledání a pak zobrazit k případné editaci hledaný text (takhle je to realizované teď). Někdo by to ale možná raději otočil. Tzn. jako první si zobrazit k editaci hledaný text a pak si vybrat cíl, ve kterém se bude hledat. Ta druhá možnost je perspektivní s ohledem na případné další funkce, které zatím nosím jen v hlavě. Jako je ukládání hledaného textu pro možnost jeho budoucího použití, funkce opakovaného hledání téhož texti ve všech nebo jen vybraných cílových lokacích. V perspektivě (spíše zatím jako idea) je pak funkce, kdy by se hledání stejného textu spustilo ve všech lokacích zároveň a uživatel si pak mohl jednoduše přepínat mezi jednotlivými výsledky takového hledání. Ale to je už skutečně hodně vzdálená budoucnost.

No a poslení námět (či snad otázka) je, jaké další cíle hledání byste navrhovali. Stále ještě nemám vyřešenou knihovnu Kodi, kde je to skutečně dost obtížně  realiovatelné. Takže čekám na nějaký geniální nápad... NO a a pak už mě, z dostupných cílů, které mají v Kodi addon, napadá jen HBO.

Zajímá mě váš názor...
 
Citovat
#43
Přesně stejnou otázku jsem si položil, když padl námět na Netflix: co bude další. Hlasuji pro variantu 2.
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#44
Hlasuji pro variantu 2 a nebo jít cestou nejmenšího odporu. :)
 
Citovat
#45
Varianta hlasuji. 2 Druhá možnost je, mít v kontextovém menu jen jednu položku, Vyhledat, a po její aktivaci by se objevilo standadní okno výběru cíle hledání (SCC, WS, SC, Netflix, hbo max ,Disney+ atd...
 
Citovat
#46
Jen tři krátké zprávy.

První, že jsem ve skluzu a bez chuti k programování (opět mě uzemnila ta má proklatá nemoc)...

Druhá špatná. Hledání v Netflix zatím nebude. Ukázalo se, že ten plugin je napsaný opravdu ďábelsky. Ve funkci Hledat se to projevuje tím, že zadá-li uživatel nějaký text, uloží se ten nejprve do databáze sql a teprve pak se zavolá script, kterému se předá číslo záznamu s uloženým textem. Pokud tohle budu chtít zreplikovat v Context menu, budu do něj muset vložit část kódu s Netflix doplňku a kdo ví, jestli to vůbec bude fungovat.

A třetí dobrá. Přepsání hledání dopadlo dobře, bude to varianta 3., což je vlastně varianta 2. s možností zachování původního řešení. Zvolil jsme to proto, aby uživatelé, kteří budou používat jen jedno/dvě hledání, nemuseli vybírat kde hledat, ale zvolili si, to přímo v úvodním menu. Ti kteří si vyberou a nastaví variantu submenu, pak postupně uvidí toto:
           
Zatím ještě nebudu publikovat, protože doplňuji novou funkci výběru hledaného textu. Spočívá v tom, že se z aktuální položky, nad kterou byla v kontext menu spuštěna funke Hledat, vytáhnou všechny potenciálně zajímavé texty (název filmu, seriálu, epizody, rok, žánr, režisér, scénárista, herci, ...) a ty se zobrazí v okně a uživatel si bude moci vybrat, co z toho chce vložit do hledaného textu. Teprve pak se otevře virtuální klávesnice, kde si to bude moci ještě upravit a teprve pak si případně zvolí, kde se bude hledat. V následujcíí ukázce je vidět, jak bude výběr vypadat.
   
To, co má zelenou barvu bylo vybráno, do hledaného textu se to dostane bez těch nápovědných textů jako je Režie: nebo Herec: apod. A v případě herců také bez názvů rolí (tzn. třeba bez "as Ines"). Jednotlivé texty budou ve výsledku odděleny mezerou. Je to celkem primitivní, ale i tak si myslím, že to možnosti a komfort vyhledávání celkem vylepší. A co hlavní, bude se to celkem dobře ovládat i prostřednictvím dálkového ovladače.

No a na úplný konec nápady, které nosím v hlavě:
  • ukládat hledané texty do zásobníku s možností vybrat si z nich kdykoliv text pro nové hledání a ten pak případně doplnit aktuálním výběrem a nakonec ho i upravit
  • opakované vyhledávání téhož textu v různých doplňcích SCC, SC, ... - zní to jednoduše, ale už při počáteční úvaze vidím, že to nebude jednoduché realizovat. Kodi a jeho systém dolňků je v tomto dost specifický. Takže je to zatím jen taková idea...
  • S tím Netflixem to skutečně vypadá bledě, budu čekat na nějaký nápad...
  • Pak tedy snad ještě ten již dříve zmiňovaný HBO Max, ale ani tam jsem se ještě ani nepodíval, zda tam nebude nějaký podobný problém jako u Netflix-u. Uvidím...
 
Citovat
#47
Update Context Menu

Na první stránce tématu je ke stažení nová verze 0.1.9  (2023-06-05) se změnami:
  • změna postupu vyhledávání
  • variantní položky hledání
    • jednotlivé položky (stávající řešení)
    • společná položka Hledat... (nové řešení)
  • přidán výběr textu vzoru hledání

A jako tradičně poznámka:

Jak uvidíte, funkce hledání doznala zásadních změn. Avizoval jsme to v předchozím postu a tak jen doplnění. Momentálně budu asi pár dní mimo, takže nebudu schopen opravu případných chyb provést hned, tak si raději nechte v pohotovosti předchozí verzi. Nová funkce, kdy se přebírají texty a je možné je sestavit, asi nebude 100% fungovat pro všechny zdroje. Paradoxně asi bude problém hlavně s položkami knihovny, kde se nejspíše nebudou zobrazovat režisér, scénárista a obsazení. Já to testoval hlavně na SCC a teprve v závěru, když jsem zkusil i položky knihovny, tak se mi ten problém objevil. Teď už nemám čas to upravit...

Je to nejspíše proto (odhaduji), že jsou v databázi stále ještě tyto informace uloženy podle starého API Kodi. Kodi zatím v Nexus připouští obě verze, já jsem ale vše naprogramoval už podle toho nového. Až budu ready, tak se pokusím tam ten starý koncept implementovat také.
 
Citovat
#48
Update Context Menu

Na první stránce tématu je ke stažení nová verze 0.1.10  (2023-06-06) se změnami:
  • změny v čištění formátovacích značek
  • přidány další položky do vyhledávacích textů (specifické položky z pvr a music)

A jako tradičně několik poznámek:
  1. Ukázalo se, že to s mým zaneprázdněním nebude tak horké, takže jsme měl čas v klidu (o|u)pravit to, co jsem ve spěchu při vydání předchozí verze (přehlédl|pominul).
  2. Konečně jsem se v klidu věnoval regulárním výrazům v python a zvolil jsme poněkud odlišný přístup k čištění formátovacích značek. U minulé verze jsem narazil na jeden případ, kdy se vše nepodařilo odstranit, nové řešení (snad) ten jeden konkrétní problém, u kterého to nefungovalo, odstranil. Také jsem použitím metody compile celý proces mírně zrychlil.
  3. Poněkud narostl počet zdrojových textů, které do funkce nabídky výběru hledaných textů mohou přispět. V této verzi jsem se zaměřil na hudební knihovnu (nejen tituly, ale i interpreti, alba a experimentálně i další role, které ale v knihovně většinou nejsou, protože je scrapery nejsou schopné získat) a PVR & live TV. (aktuálně přehrávané kanály, nahrávky i časovače). Vzhledem k tomu, že se vždy pokouším číst vše bez ohledu na typ zdroje, poněkud narostl objem kódu, ale čas, než se po aktivaci položky v kontext menu objeví okno Vyberte hledaný text, to nijak neovlivnilo (možná tomu napomohlo i použití výše zmíněné metody compile).
A na závěr dvě prosby...
  1. Pokud objevíte zdrojovou položku, nad kterou spuštíte z kontextového menu funkci Hledat, a ona vám do nabídky v okně Vyberte hledaný text nezobrazí nějaký očekávaný text, dejte mi vědět.
  2. Pokud objevíte text z SCC nebo SC ve kterém nebudou odstraněny formátovací značky, informujte mě také.
 
Citovat
#49
Mám dva poznatky, které se projevují stejně ve v. 0.1.9 i 0.1.10:
1) je nutné, aby v případě, že nechci vybraný text editovat se tak jako tak editace (dialog.keyboard) nabídla? Je složité přidat ještě jednu volbu? Např. na OK, Upravit, Zrušit. Kde klikem na OK by rovnou naskočily zdroje hledání
2) pokud v nastavení Context menu zakážu -submenu Hledat, pak mi to v SCC nenabídne ani hledání na WS. Pokud k tomu povolím Hledat na YT, tuto volbu to nabídne.

Jinak moc dobrá práce. Akorát sleduju, jak se z bumbrlíčka stává otesánek.  3
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#50
@jkmh Díky za zpětnou vazbu. To potěší.

ad. 1 Používá se tam knihovní funkce Kodi xbmcgui.Dialog() a metoda multiselect, a v ní možnost definice další volby není. Je tam pouze OK a Zrušit. Přemýšlím, jak to obejít, ale nic mě nenapadá. Dát tam další okno s dotazem Spustit editaci s odpověďmi Ano/Ne to neřeší. Bude tam zase třeba minimálně potvrzení, což pak na stisky na DO vyjde stejně. 11 A na tom zobrazení okna pro editaci je podle mě výhoda v tom, že uživatel alespoň vidí ten vybraný řetězec tak, jak si ho naklikal, celý... 1
ad. 2 Mně to funguje dobře pro všechny možné kombinace nastavení. 8 A ať na to koukám z které strany chci, tak tam chybu nevidím. Předpokládám, že Kodi jsi od instalace 0.1.9 alespoň jednou restartoval. No, budu do toho ještě chvíli čučet, možná mi něco uniká... 11
 
Citovat
#51
Ad.1 Jasně. Tak to neřeš.
Ad.2 To víš, že restartoval. A nejednou. Zajímavé je, že povolená volba Hledat na YT se mi se mi v hlavní nabídce Context menu ukáže. Je to jen pro info či nasměrování, protože tato volba v SCC víceméně nemá praktický význam. Ještě to zkusím v Estuary, ale nepředpokládám, že by s tím měl skin co do činění.

Tak ani v default Estuary ne. Myslíš, že bude něco vidět v debug logu?


Přiložené soubory Miniatury
       
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#52
@jkmh No jasně. Já to zas blbě pochopil. 8

Ano, tohle je ještě nedořešená otázka, na kterou jsem nějak pozapomněl. Hned zkraje u prvních verzí jsem zablokoval menu Hledat v/na případě, že ty položky byly ze stejného addon. Takže v seznamu položek titulů v SCC není v kontext menu vidět Hledat v SCC a Hledat na WS, a v seznamech z SC nebo YT analogicky. Ale jen přímo v addon. Ve widgetech tahle kontrola bůhvíproč nebyla. Bylo takový kočkopes. Pak jsem si ale v jednom z předchozích postů kladl otázku, zda to tak má zůstat. Zvlášť tehdy, když přidám tu možnost zobrazit si místo jednotlivých hledání submenu Hledat... No a pak jsem na to zapomněl. Takže to tam stále je a funuje to tedy tak, jak jsi popsal.

Dám tu kontrolu pryč a bude se to zobrazovat vždy, i bez ohledu na to, když je to kontext menu zavolané ze seznamu položek stejného addon. Ono to někdy může být možná i užitečné...

Díky.
 
Citovat
#53
Dva obrázky zmůžou víc jak sáhodlouhý text. Moje chyba. 1 1 Přimlouvám se, aby ta možnost tam byla. Je to jednodušší, než případný text vypisovat. Tak a já se můžu vrátit k řešení Iteminfo. Dlouho jsem to nepotřeboval a dnes jsem zjistil, že mi to nefuguje. Musím zjistit, co jsi překopal. Zatím vím, že poslední funkční v tomto směru byla v. 0.1.7.  3

Tak i ItemInfo vyřešeno
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#54
Update Context Menu

S potěšením oznamuji, že nové verze doplňku, 0.1.11  (2023-06-07) a 0.1.12  (2023-06-07) jsou již k dostání v XBMC-Kodi CZ/SK repozitáři. Píši o dvou verzích, protože na té 11. jsem si to vyzkoušel, a protože jsem pár věcí zvoral, tak až ta 12. je (tedy by měla být 4) v pořádku.

Změny, kromě těch které souvisí s přechodem na github a do repozitáře, oproti poslední verzo ze zip jsou tedy:
  • zrušení blokování položky kontextového menu "Vyhledat v addonu" pro položky ze seznamu stejného addonu - credit @jkmh: 
  • přepracování struktury adresářů a souborů doplňků na standardní formu doplňků Kodi
  • opravena chyba v části service
A jako tradičně několik poznámek:
  1. Doplněk se instaluje z repozitáže XBMC-Kodi CZ/SK repozitář, verze minimálně 1.3.0. Doplněk najdete v sekci repozitáře Služby. Po instalaci je pro správu doplně dostupný v sekci Místní nabídky nebo Služby.
  2. Pokud jste před první instalací doplňku z repozitáře používali doplněk instalovaný ze zip, můžete ho bez problémů tím z repozitáře přeinstalovat. Po instalaci ale doporučuji provést restart Kodi. Po instalaci doplňku z repozitáře budou daší aktualizace probíhat, samozřejmě pokud to máte v Kodi i doplňku nastavené, automaticky.
A na závěr poděkování správci zdejšího repozitáře @wombat:, které mě, laika, provedl hladce procesem vložení doplňku do repozitáře,
 
Citovat
#55
Co dodat. Palec nahoru  Thumbup
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#56
Update Context Menu

V repozitáři Kodi CZ/SK repozitáři je k dispozici nová verze 0.1.13  (2023-06-14).

Verze obsahuje následující změny:
  • přidána položka Hledat upoutávku (vyžaduje Youtube doplněk) - defaultně je tato funkce zakázána, pokud ji tedy budete chtít využívat, je třeba ji po instalaci/update v nastavení doplňku povolit
  • položka ItemInfo přesunuta na konec kontextového menu (protože ale ItemInfo ještě není implementováno, je to zpráva pouze pro budoucí verze doplňku, u kterých tato funkce bude existovat)
  • vyčištění kódu (odstranění původně plánovaných funkcí, které ale již nebudou implementovány)
Vzhledem k tomu, že došlo ke specifickým změnám v addon.xml a language souborech, je třeba po aktualizaci provést restart Kodi!

A jako tradičně pár slov:

Někomu se bude funkce Hledat upoutávku zbytečná, když v doplňku už existuje možnost vyhledávat v Youtube. Chtěl jsme touto funkcí dát možnost rychle a bez dalšího výběru paramertů pro hledání textu a zadávání, kde vybraný, případně upravený, text hledat v případě, že uživatel chce najít právě jen upoutávku (trailer nebo teaser). Pomocí funkce Hledat... nebo Hledat v Youtube toho sice dosáhne také, ale bude to, z hlediska zapojení uživatele, přeci jen o něco složitější. No a pokud ani to uživatele nepřesvědčí o užitečnosti této funkce, má možnost si ji vůbec nepovolovat a na to, že existuje, prostě zapomenout...

K doplnění funkce mě motivovalo především to, že v populárním doplňku Stream Cinema Community (SCC) funkce Přehraj upoutávku nefunguje právě v případě, jde-li o upoutávku z Youtube. Touto funkcí si tak uživatelé mohou pomoci a upoutávku na Youtube poměrně jednoduše najít. Má to i drobný bonus v tom, že výsledek této funkce velmi pravděpodobně najde více odkazů na upoutávky, než je aktuálně k dispozici v SCC.

Snad ani nemusím připomínat, že funkci je možné použít pouze v případě, pokud je v Kodi nainstalován funkční doplněk Youtube.
 
Citovat
#57
Update Context Menu

V repozitáři Kodi CZ/SK repozitáři je k dispozici nová verze 0.1.14  (2023-06-24).

Verze obsahuje následující změny:
  • přidány dvě pozice uživatelských položek (-1/2 a +1/2)
  • přidáno zobrazení názvu, stavu a nastavení povolení uživatelských položek na stránce nastavení Výběr-u položek
Vzhledem k tomu, že došlo ke specifickým změnám v addon.xml a language souborech, je třeba po aktualizaci provést restart Kodi!

A jako tradičně pár slov ve dvou poznámkách:
  1. Přidáním dvou pozic po zobrazení uživatelských položek jsem uspokojil mé mírně obsesivní nutkání k co nejdokonalejší symetrii. 3 Za střed (polovinu) seznamu položek kontext menu považuji položky funkce hledání. Uživatelské položky těsně před tedy mají označení pozice -1/2 a uživatelské položky těsně za zase +1/2. Takže celkový počet možných pozic pro umístění každé uživatelské položky se ze 4 zvětšil na 6: Horní, 1/4, -1/2, +1/2, 3/4 a Dolní.
  2. Aby bylo i v nastavení doplňku (Nastavení menu) na první pohled zřejmé, kde se uživatelské položky v kontextovém menu nachází, jsou nyní na stránkce Výběr položek zobrazeny ve svých pozicích všechny uživatelské položky, které mají na stránce Uživatelské položky nastavený parametr - Pozice na jinou hodnotu než Nedefinovaná. Zároveň je možné na stránce Výběr položek, stejně jako u dalších položek kontextového menu, nastavit/zakázat zobrazení každé uživatelské položky. Toto nastavení je přitom "spřažené" s parametrem Povolení položky na stránce Uživatelské položky.
 
Citovat
#58
Mírně obsesivní nutkání občas není na škodu.  3
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#59
Update Context Menu

V repozitáři Kodi CZ/SK repozitář je k dispozici nová verze 0.1.15  (2023-11-15).

Verze obsahuje následující změny:
  • přidáno hledání v Netflix. Hledá se v doplňku Netflix z repozitáře CastagnaIT Repository. Ověřeno a funkční (stav v 15.11.2023) od verze 1.22.3 doplňku Netflix.
  • přidána možnost neprovádět výběr textů z aktuální položky. V takovém případě se do hledaného textu uloží první text z aktuální položky, což zpravidla bývá titul. V nastavení je položka pro aktivaci této možnosti označena jako - nevybírat položku hledaného textu (použije se titul) a je defaultně vypnuta. Doplněk se tedy po instalaci této verze bude chovat stále stejně jako dosud a budete-li chtít tuto možnost aktivovat, je třeba ji v nastavení zapnout.
  • přidána možnost přeskočit editaci textu. V nastavení je položka pro aktivaci této možnosti označena jako - neupravovat hledaný text a je defaultně vypnuta. Doplněk se tedy po instalaci této verze bude chovat stále stejně jako dosud a budete-li chtít tuto možnost aktivovat, je třeba ji v nastavení zapnout.
Vzhledem k tomu, že došlo ke specifickým změnám v addon.xml a language souborech, je třeba po aktualizaci provést restart Kodi!

A jako tradičně pár slov ve dvou poznámkách:
  1. Hledání v Netflix jsem kvůli nedostatku času nepodrobil žádné důkladné a dlouhodobé kontrole. Budu tedy vděčný za vaše poznatky.
  2. Za popud k doplnění možnosti přeskočení výběru textu a jeho editace vděčím @waladir. Vím, že už dříve se tu objevily výhrady k velkému množství kroků při výběru hledaného textu (např. od @jkmh), ale teprve teď mě napadlo přidat tam možnost výběru chování doplňku v jeho nastavení samotným uživatelem. Teď tedy může každý chování doplňku v této části přizpůsobit svým požadavkům.
 
Citovat
#60
Ahoj, nehodila by se ještě někomu přidat hledání v ČSFD? Já bych to ocenil. Používám k přehrávání videí různé bezplatné servery, jako bombuj nebo kukaj, kde mi dost chybí krátké shrnutí obsahu filmu. Takže filmy vybírám s ovladačem od Kodi v jedné ruce a s mobilem s ČSFD ve druhé. Kdybych mohl nad vybraným názvem filmu vyvolat context menu a zobrazit obsah z ČSFD, dost by mi to zjednodušilo rozhodovací proces :-)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)