• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Downloader - jak povolit zápis na externí disk?
#1
   
Ahoj, jelikož mám pomalé připojení k internetu, nutně potřebuji nastavit stahování filmů ve vysoké kvalitě místo jejich streamování, na to jsem si našel addon Download it ve kterém potřebuji nastavit úložiště na externí HDD, který je připojen k TV.

Bohužel problém nastává ve chvíli, kdy tam chci nastavit jakoukoliv cestu k HDD - zřejmě tam něco brání k zapisování, totéž mi to dělá u externího programu ADM, což je externí downloader a ani tam nejsem schopen nastavit jako zdroj na stahování HDD...

Jak lze teď postupovat?

Jedná se o Android TV - Philips 7304

Díky moc
 
Citovat
#2
https://support.google.com/googleplay/an...0602?hl=cs
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#3
Tento navod je bohuzel pro popsany problem bezpredmetny Sad
 
Citovat
#4
@Blejzr Tohle je popis za trochu jiným účelem, ale možná se z toho dají získat nějaké poznatky: https://www.howtogeek.com/264981/how-to-hook-an-external-drive-up-to-android-tv/
 
Citovat
#5
No nakonec se mi to povedlo pres format disku skrze TV a nasledne sla nastavit jedna jedina slozka na externim disku a to nejaka Android a dalsi podslozky, nechapu proc, ale budiz... stahovat tam tedy uz jde Big Grin ackoliv v praxi to stejne moc nefunguje (vetsi filmy stejne hazou jakesi chyby, takze to budu spis stahovat pres PC a proste jen furt dokola prepojovat HDD mezi TV a PC a pretahovat a spoustet to pak z nej do TV..

Nejakou jednoduchou a hlavne funkcni cestu jak prehravat filmy primo z PC na stejne domaci siti jsem totiz bohuzel nenasel..
 
Citovat
#6
Neber to prosím v zlom, ale problém je medzi stoličkou a pc.
Písal som ti už predtým v správe, že to daj nastaviť niekomu technicky zručnejšiemu. Veci, čo ty riešiš už niekoľko dní a ja s tebou niekoľko hodín v súkromných správach, idú vyriešiť za pár minút, keď pri tom človek sedí.

Tak isto tie tvoje ,,jakesi chyby" je len chyba toho, že to máš zle nastavené, čo som ti aj písal v správe.. Namiesto chytania paniky pri každom probléme a vypisovania kade tade, by si sa mal ukľudniť a dať to nastaviť niekomu.

Tak, ako ide nastaviť to, aby ti nehádzalo ,,jakesi chyby", tak ide nastaviť aj to, aby si vedel prehrávať v sieti z pc na telke.. Je na to dokonca viacero spôsobov, ale zase sa viem vrátiť len k tomu, že to daj nastaviť niekomu, kto sa tomu rozumie. Extrémne tápeš v týchto veciach.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)