• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dublovani nekterych programu
#1
Ahoj, z niceho nic se mi nektere programy zacali dublovat.
Mam nastaveny playlist na automatic iptv network a buquets nastaveny na automaticke prirazovani pod stejnym jmenem, ale zniceho nic se mi prpgram neprejmenuje a vytvori se druhy se stejnym jmenem, se stejnym cislem a pak je jasny ze nefunguje zadny. Uz nevim kde bych mohl mit chybu. Nesetkal se s tim nekdo ?
 
Citovat
#2
@Konycz Neposkytuješ moc informací. Těch možností, co je špatně, bude více...

Jakou verzi Tvheaend používáš? Jaký používáš playlist, jak a čím ho vytváříš? Co znamená "zniceho nic se mi program neprejmenuje"? Při jaké akci k tomu "nepřejmenování" dojde. Samovolně nebo při nějaké explicitní akci? A při jaké? Dělá ti to to samé pokud vypneš buquet a namapuješ ty programy ručně? Na jaké služby jsou oba programy se stejným jménem namapované? A jaký program má namapovaná služba? Pokud si ten porgram nebo tu službu pustíš přímo z WebGUI Tvheadend, přehrává se?

Připoj sem ten playlist a napiš, u kterých programů je problém.
 
Citovat
#3
Takže jsem to celý prošel....
nastavení viz příloha....
Mux se nepřidá ale přidá se ServiceID.. jednou je číslo 1 a po druhé číslo 5
Proto.. viz příloha
A nastavení další příloha


Přiložené soubory Miniatury
           
 
Citovat
#4
Tak už jsem vyzkoušel snad všechny možnosti nastavení i s vypnutím buquet , namapováním atd a pořád to stejný.... A vždy to udělá jen u jednecgh programů. a to CT1, CT2, CT24, CTSport, Cinemax, HBO, History
 
Citovat
#5
@Konycz Zkoušel jsme také různé varianty generace, zadání a parametrů, ale nikdy se mi to nepodařilo nasimulovat. Možná to bude bug jen v instalované verzi.

Ještě mě napadla jedna věc (ale to už je takové spíše zoufalství...). Před časem jsem přišel na to, že Tvheadend má jistý problém s tím, když řádky playlistu končí mezerou - bere to pak jako změnu v palylistu a spustí aktualizaci (někde jsem to tady na fóru publikoval). Podívej se na to, zda náhodou u těch programů, kde ti to dělá, ta mezera na konci není. Jinak už fakt nevím.
 
Citovat
#6
verzi mam
HTS Tvheadend 4.2.9~pre+201911151752-0~built202003190219~git5bdcfd8~ubuntu18.04.1

a mezery tam nemám.... ten playlist se vubec nemeni je porad stejny, nedelají se tam vubec zadny zmeny.... to bych musel vsechny muxy nabouchat rucne, aby to nedelalo ?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)