• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG pro jiný TV kanál?
#1
dobrý den, zdravím

možná budu mít asi blbý dotaz pro většinu z v8s zde moudrých a poučených, ale já tohle nevím, jelikož jsem totální začátečník.
Mám vytvořený playlist + EPG od skylinku. vše funguje. Mám ale jednu IPTV adresu jiného TV kanálu, než je v nabídce skylinku. Tento kanál jsem si jednoduše přidal do playlistu a v TV seznamu v kodi ho vidím a hraje. Otázka ale je, jestli jde -> jak vytvořit/stáhnout EPG pro danou stanici? je to možné v jednom playlistu to takto kombinovat?


doufám že jsem popsal správně oč mi jde... 4 

děkuji za případné info či pomoc
hezký den
 
Citovat
#2
@daciak Popsal jsi to dobře. Co se týče playlistu, tak mi není jasné, to "přidávání do playlistu". Doufám, že si uvědomuješ, že ten playlist se generuje v definované periodě, a pak ještě po každá změně v nastavení a také po spuštění Kodi (resp. addon) a pokud tedy chceš přidávat další IPTV adresu, musíš to udělat pokaždé, když se vygeneruje nový playlist.

U EPG (resp. xmltv) je to podobné. Navíc, tady to xmltv musíš nejdříve získat (vytvořit, vygenerovat) a pak ho spojit s xmltv Skylink, které ti vytvoří addon. V tomto případě ale nejde o pouhé přidání dalších dvou řádků na konec souboru. xmltv má nějakou vnitřní strukturu a tu při spojování dvou xmltv souborů musíš dodržet. Určitě to jde a mnoha různými způsoby, záleží jen na tobě, jak jsi zručný či zda to už někdo neřešil a to řešení ti nenabídne.

Já osobně bych zvolil nejrychlejší cestu takovou, a to vytvořil kopii addon IPTV SImple Client (je to tady někde na fóru popsané), ten originál nechal pouze pro použití se Skylink a jeho kopii použil pro další IPTV zdroje. Pak ale stejně budeš muset získat ten xmltv, což je záležitost buď nalézt zdroj xmltv na webu (i to tady na fóru najdeš) nebo použít generátoir xmltv z otevřených zdrojů WebGrab+ (i jemu je tu věnované téma).

Pozn. Pokud půjdeš cestou kopie IPTV Simple Client znamená to potenciálně (nemusí to být vždy), po každé nové verzi originálu, vytvořit z něj tu kopii znova.
 
Citovat
#3
Zkus doplnek IPTV Merge
https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=340691
 
Citovat
#4
Saros: Ahoj, má niekto skúsenosti s týmto doplnkom ??
neviem zlúčiť dáta cez sieť (samba protokol)... súbory z lokálu idú bez problémov.
Testované na RPi3, Android Box, windows...

Popr. poradiť nejakú inú alternatívu, kde to funguje ? Díky
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)