• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkční krabička na cinemu CZ/SK
#1
Zdar, teprve před nedávnem jsem si pořídil krabičku s Androidem kvůli cinema CZ/SK, mám ZIDOO x9s. Všechno jede parádně, šlape jak švýcarsky hodinky. Tchýně viděla co to umí, respektive jsem vzal zidoo k ní domů na zkoušku a hned to chce taky. Zidoo mě stálo bez mála 5000,- (kvůli záruce jsem kupoval z anglie, z Číny by bylo levnější). Projížděl jsem zdejší forum a absolutně nerozumím minimálně půlce věcí o kterých tady píšete.
Mohl by mi někdo napsat co používá a co funguje a je levnější než 5000,- ? Věřím že ty krabičky umí milion věcí, já nechci nic víc než cinemu CZ/SK, tchýně má fullHD telku, připojení 15Mbit/s. Aby to mělo dálkovej ovladač. 
Předem díky moc! A omlouvám se za vlákno který tady je určitě každý týden aspoň jednou.
 
Citovat
#2
Vero 4K+
http://rpishop.cz/multimedia/1074-osmc-v...-plus.html
Víc hledat nepotřebuješ
Raspberry Pi2 OpenElec
Raspberry Pi3 B+ LibreElec
Vero 4K+
Apple TV 4K 
 
Citovat
#3
@zdenastarhill: Tady na fóru v sekci bazar @hoss prodává Vero 4K+ za 3000, být tebou tak po tom skočím a máš po problému.
Nvidia Shield TV - Kodi Nexus
LG OLED65B7A 
 
Citovat
#4
To treba stále zakladať nové témy?

Toto si preštuduj
Odroid C2 - CoreElec 9.2.0 - KODI 18
3x Raspberry pi 3B - Volumio2
WD My Cloud 3TB

 
Citovat
#5
Než jsem založil nové téma snažil jsem se vyčíst co šlo. Bohužel mám pocit že jste tady všeci brutál/extrém ajťáci a používáte názvy který jsem v životě neslyšel. Proto jsem chtěl jednoduchou odpověď, kup si toto, to mám doma, šlape na tom cinema, tečka. Odpověď jsem dostal, samozřejmě jsem počítal i s tvojí odpovědí, ta je ve všech fórech.
Ten odkaz co jsi mi poslal jsem se snažil aspoň přečíst celej, nedal mi vůbec nic. Nevím co je HDMI-CEC, nevím co je HD Passtrough, nevím co je LibreELEC, nevím co je RPI3 a deinterlacing a tak bych mohl pokračovat celej článek kterej je určitě výbornej, ale ne pro mě.
Přesto díky za tvůj čas ;)
P.S. Kodi panic pod mým jménem je výstižný popis
 
Citovat
#6
To Vero 4K plus je už připravené se systémem OSMC/Kodi. HDMI-CEC je pojmenování komunikace mezi TV a "krabičkou", takže lze používat ovladač od TV. Problém může způsobovat připojení dalších "krabiček" na další HDMI do TV (satelit a podobně), které se pak "hádají" o signál do TV (pokud výrobce nedodržuje normu).

Vero má větší možnosti, než lze využít na internetovém připojení 15Mbit/s. Bude potřeba přehrávat FullHD s menším tokem dat, objemem souboru. Nastavení filtrace nějak zvládneš. Na jiné internetové přípojce musí být další účet webshare (myšleno jiné IP adrese https://www.mojeip.cz/).
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#7
@zdenastarhill tak si mal pokracovat v tej teme a nezakladat novu
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
#8
Máš dvě možnosti, buď to tchýni rozmluvíš, nebo ji koupíš stejnou krabičku jako máš ty.
Každá krabička potřebuje péči a ty ji nezajistíš. Takže ji musíš koupit to stejné, abys měl tucha co ti bude vyprávět do telefonu, co ji to dělá nebo nedělá, když si chce pustím Esmeraldu a ono to "nejede".
Nebo si tu na foru sežeň někoho, kdo ti to celé nachystá a bude udržovat.
Raspberry Pi2 OpenElec
Raspberry Pi3 B+ LibreElec
Vero 4K+
Apple TV 4K 
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)