• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalace
#1
Prosím o radu. Při pokusu o instalaci Stream cinema cz sk mi kodi napíše, že se nepodařilo nainstalovat závislosti. Instalace se zastaví na 1% a konec. Nemůžu s tím hnout.
 
Citovat
#2
Vyhledávač tu je na co??????????????????
https://www.xbmc-kodi.cz/search.php?acti...order=desc
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
 
Citovat
#3
Asi na hledání. Ale kdybych už pár postupů podle videa na youtube nezkusil a měl to už vyřešené, tak se neptám. Prostě mi to nejde ani podle videa v Tvem odkazu, který chybu instalace závislosti řeší. Takové ty okna, co ukazují průběh instalace se mi vůbec nezobrazí. Neznáme zdroje povolené samozřejmě mám. Už jsem kodi na jednom zařízení dokupy dal šlo o Mi box 3, teď to řeším na x96 mini a nemůžu to nainstalovat ani za boha.
 
Citovat
#4
@Davirek a skúsil si nainštalovať repozitar priamo zo stranok stream cinema? je tam možnosť použiť aj inštalátor
Nvidia Shield TV 2017 16GB / EVOLVEO MultiMedia Box M4 /TV  Samsung UHD 4K/ SPMC, Kodi Krypton 17.6 Leia 18.6
 
Citovat
#5
... máš předpokládám nainstalovaný oficiální repozitář ?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#6
Ano, přímo odkazovaný repozitář jsem nainstaloval z toho zip souboru. Pravda je, že nic z toho rep nejde nainstalovat. Ani Stream a další věci, co jsou tam v nabídce. Vždy se to zastaví na 1 procentu a konec.
 
Citovat
#7
@Davirek Obligátní otázka. A co log?
 
Citovat
#8
Teď nevím, co si pod log mám představit?
 
Citovat
#9
@Davirek Log je soubor, do kterého Kodi zapisuje všechny podstatné události, ze kterých se, většinou, dá poznat, co se v tvém Kodi děje. Návod, jak ho použít je např. zde.
 
Citovat
#10
Nainstaloval jsem podle návodu loglife upload a výsledek je pořád stejný. Prostě se to sekne na 1 % a po chvilce naskočí, zeže se nepodařilo nainstalovat zavislost.
 
Citovat
#11
@Davirek Ne! Logfile Uploader není proto, aby vyřešil tvůj problém, ale abys s jeho pomocí uložil log, ve kterém bude zaznamenané to, co se při tvém pokusu instalovat addon z repozitáře děje. Až ho uložíš, tak do příspěvku tady na fóru vlož odkaz a my se tady budeme snažit nalézt důvod tvých potíží.
 
Citovat
#12
Tak snad se mi to povedlo. https://paste.kodi.tv/ufayaridej
 
Citovat
#13
@Davirek Úvodní otázka zní. Potřebuješ všechny ty repozitáře? Pokud ano, potřebuješ všechny ty addon, které máš z repozitářů nainstalované? A další, potřebuješ repozitáře a addons, které jsou všeobecně považovány za nedoporučované, nespolehlivé nebo dokonce škodlivé? Máš tam toho nainstalováno požehnaně a v tom bude jádro tvého problému. Některé instalace, zejména právě z těch nedoporučovaných repozitářů si (kromě celé řady dalších škodlivých činností) totiž často přeinstalovávají originální addon svými verzemi. Chceš-li si pak nainstalovat další addon, který tyto originální addon používá, instalace se nedokončí. To je právě tvůj případ.

Nevím, zda to všechno, co tam máš nainstalované, sis pořídil sám nebo už to bylo součástí Kodi, které jsi dostal s tím x96mini a Androidem, který na něm běží. Chceš-li používat oficiální addons a addons z repozitáře Kodi CZ/SK, musíš se toho, co ti tam teď běží, zbavit. Ideální pro tebe asi bude vykašlat se na Android, nainstalovat čistý systém (myslím, že na X96-mini bude nejlepší CoreELEC) a začít pěkně od začátku. Kodi na Androidu nepoužívám a ani s ním nemám žádné zkušenosti, takže ti neporadím, jestli a jak je možné spustit čistou instalaci Kodi i pod Androidem. Na to jsou tady jiní kádři, zkus se podívat v příslušném tématu.

Takže suma sumárum:

Za tohoto stavu do tvého Kodi většinu z repozitáře Kodi CZ/SK asi nenainstaluješ. Asi by šlo tu tvou instalaci vyčistit od balastu a doinstalovat si příslušné originální addon, ale to by bylo jednak zdlouhavé a potřeboval bys pro to znalosti, které bys asi také chvíli získával. Mohl bys jít také cestou smazání HOME adresáře Kodi, ale to je tak trochu odvážný krok. Další možností je smazání userdata adresáře (ale to by právě tobě moc nepomohlo, protože se potřebuješ zbavit těch škodlivých addons). Takže doporučuji jít cestou čisté instalace. Buď absolutní, tedy jiný systém, nejlepší pro x96mini bude CoreELEC (pro začátek na kartu) nebo pod Androidem. Na to tady na fóru najdeš plno témat.
 
Citovat
#14
Client, děkuji za obsáhlé vysvětlení problémů. Koukám, že to celé nebude tak jednoduché, jak jsem si myslel. Ale zároveň nechápu, proč to je tak složité. Pokud jde o všechen software, co je v X96 včetně všech doplňků v Kodi i Kodi player samotný už byl předinstalovaný z výroby. Včera ráno jsem to vytáhl z krabice a začal si s tím hrát.
Taky mi bylo divné, kolik tam toho je. Zřejmě aby se v Číně zalíbili u konečného zákazníka všude po světě. Spoustu lidí si tam najde své témata. Akorát ten Stream cinema tam zapomněli dát :-) 
Ale přece je to jen vše doplňkový obsah do Kodi. Z mého pohledu ( možná se pletu, nejsem žádný specialista ) prostě co se mi nelíbí, tak odinstaluju a nainstaluju si tam své věci, co potřebuju. 
Z toho, co jsi napsal usuzuju, že jednoduché promazání zbytečností, které nepotřebuju nebude muset stačit... Myslíš, že pokud smažu ty předinstalované věci, tak mi instalace Stream cinema stejně možná nepůjde? 
Napadlo mě i to sám zmiňuješ odinstalovat odinstalovat celé Kodi jako aplikaci a zkusit z Play nainstalovat a vše znova nastavit s čistým listem. Ovšem nevím, zda si toto u X96 můžu dovolit, nerad bych, aby mi to celé spadlo úplně.
 
Citovat
#15
@Davirek Odinstalovat si, co se ti nelíbí, v tomto případ nestačí. Většina addons si instaluje tzv. závislosti, tedy pokud tam už nejsou nainstalované nějakým předešlým addon. A právě ty závislosti ti způsobuj problémy. Pokud ale addon odinstaluješ, musíš pak ty závislosti odinstalovávat ručně. A to je na tom to složité, před čím varuji.

Přeinstalace celého Kodi by podle mne neměla způsobit nějaký problém v Androidu jako takovém, je to přeci jen pouhá aplikace.

Já osobně bych šel cestou instalace CoreELEC na kartu, což je krapet náročnější, ale mělo by to být asi nejlepší řešení. Ale jak jsme doporučil, najdi si zde na fóru témata s x96mini, případně s CoreELEC, tam se určitě dozvíš víc a poradí ti lépe. Já se Kodi v Androidu vyhýbám jako čert kříži a na CoreELEC nemám žádný vhodný stroj. 1
 
Citovat
#16
Nakonec jsem tak nějak naslepo promazal nějaký ten balast, zavislosti, co si tam natahal a ve finále se mi ten Stream nainstalovat podařilo. Ovšem při přehrávání se to seklo tak, že jsem musel X96 vytahnout ze zásuvky. A to několikrát po sobě. 
Takže jsem reinstaloval celé Kodi tu poslední verzi a vše běží jak po másle. Šlo to i jednoduše, hledal jsem v tom zbytečně vědu. Ale raději se třikrát blbě zeptat než udělat jednou volovinu. Děkuji za pomoc. Ten Core mě láká, časem určitě zkusím.
Edit. Tak jsem to zakřikl, seka se to pořád. Sakra práce
 
Citovat
#17
Stalo se mi to samé na novém X96 mini. Nešlo nainstalovat Stream Cinema CZ. Odinstaloval jsem přehrávač Kodi a nainstaloval jsem ho znovu z Google Play prázdný bez všech doplňků, pak to nainstalovat šlo.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)