• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak správně zaplatit Kodi?
#1
zdravím všechny. Potřebuji radu, která nebude technická,a le odpoví mi někdo . jako naprostému laikovi. Dostala jsem Kodi - sosáč. Zapojili mi ho do TV cca před půl rokem. Už se v něm celkem orientuji a vím, že se na něm pouští filmy a neustále se aktualizují např., o nové seriály. Asi před měsícem se ale stalo to co jsem si již tady přečetla. Po cca 1 minutě přestane film hrát. Vím proč....potřebuji zaplatit poplatek....a ted můj problém....Netuším odkud se kodi vzal, nevím kde na streamuj.cz ho zaplatit, jaký uvést symbol, aby se vědělo, že to patří k mému kodi a jak to pak následně zprovoznit na své TV. Prostě potřebuji krok za krokem vědět co mám kde udělat. Poradí mi někdo, prosím? Dííky.
 
Citovat
#2
Evo, používej hledání, takovou tu ikonku lupy s nápisem Hledat v horní liště, případně UTFG. Pak nebudeš pokládat takovéto otázky.
Pokud bys to udělala, jistě by jsi záhy našla toto - http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-nefunk...A1en%C3%AD
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#3
Daleko lepší možnost je si zaplatit Stream Cinema - stačí vyzkoušet za 59 na mesic a k Sosaci se jiz nevratite. Predplatne je ne webshare.cz.
Android 7.1. 3 GB 64 GB ROM Amlogic S912 64bits
 
Citovat
#4
Dobry den, mam prosbu, kamarad mi rekl o cinemastream (drive jsem pouzival sosac). Rekl mi, ze si mam zaolatit na webshare rocni predplatne a pojede mi cinemastream, tak jsem tak ucinil, ovsem kdyz jdu v kodi na cinemastream a zadam prihlasovaci udaje, tak mi neprobehne autorizace. Prihlasovaci udaje zadavam spravne, presto mi to nejde. Zaplatil jsem na spravnel serveru nebo jsem udelal chybu jinde. Predem dekuji za odpoved.
Pouzivam Android system, kodi 17.4.
 
Citovat
#5
Naučte se správně formulovat otázky a ptát!
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)