• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kam se obrátit?
#1
Mám zaplacený Cinema Stream, ale chtěl bych vidět něco, co tam není. Měli jste už někdo podobnou potřebu ?
Jak jste to řešili - tedy kromě toho, že jste to neřešili ? Pokud někdo znáte nějaký odkaz, kde o zařazení takového filmu či seriálu požádat - děkuji.  6
 
Citovat
#2
To jako vážně?
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-ziado...eho-obsahu
Nvidia Shield TV - Kodi Nexus
LG OLED65B7A 
 
Citovat
#3
Bez komentáře.....takový dotaz by jsem čekal u člena,který tu je regnutý 2 dny a má 0 příspěvků.
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
 
Citovat
#4
No bóže...tak se místo vyhledávání zeptal a předem poděkoval 0:-) člověk aby se zde bál otevřít hubu :-D
 
Citovat
#5
Založil jsi téma
kam se obrátit ?
vzhledem k dátumu tvé registrace jednoznačne sem

http://www.pnkm.cz/cs/oddeleni-lecebny/2...e-oddeleni

myslím že tvuj príjem na oddeleni probehne hladce a bez problému
 
Citovat
#6
Hansolo,Hansolo...není pěkné někoho někam posílat a ani se nemrknout na google ...třeba na obrázky... ;-)
 
Citovat
#7
neruš človeče
na čt sport hrají sešívaní  1
 
Citovat
#8
Děkuji za odpovědi.
Samozřejmě, že si to umím najít, ale bude to trvat několik kol, než se probojuji k tomu správnému člověku. Tak jsem si to chtěl usnadnit, protože možná už to někdo absolvoval.
A opravdu jste nezklamali - zatím ještě nikdy nikdo mi tady nic užitečného neporadil, vždy jsem si musel všechno nakonec nějak probojovat sám. Kdybych měl dát tomuto fóru ocenění za ochotu někomu pomoct, tak bych na stupnici mezi 1 a 10 musel dát minus 20.
Ale já si nakonec poradím, jako vždy.
 
Citovat
#9
Neporadil?
A rene.hav ti postnul co?
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
 
Citovat
#10
Kraftwerk007
To jsem díky těm ostatním příspěvkům ve vzteku přehlédl. Takže mu děkuji, omlouvám se mu a podívám se tam.
Já si totiž myslím, že když někdo něco zdlouhavě probojuje a sám sobě neuškodí, když to poradí ostatním, neměl by v tom být problém.
 
Citovat
#11
Chápu, že jsou lidé kteří se, i navzdory pravidlům fóra, než by hledali, rovnou zeptají. Mají k tomu různé důvody. Nezkušenost ve využívání funkcí fóra, neschopnost formulovat správně dotaz, neschopnost nalézt správné téma, obava z toho, že je ostatní budou dehonestovat, pokud to neudělají správně, atd. Mám pro to pochopení, i když i to má své meze. V tomto případě jen těžko hledám pochopení  pro vysvětlení @astv, proč se před tím, než se zeptal, o něco nepokusil. Kdyby nic jiného, tak podívat se do subfóra, které je addon-u Stream-Cinema věnováno, by mu jistě napovědělo, případně by ho na téma, které hledá, navedlo rovnou. To téma je tak frekventované, že se neustále pohybuje na prvních místech seznamu témat. To, že subfórum pro Stream-Cinema existuje, určitě ví. Já když to pozoruji, a podívám se na pár jeho postů, mám dojem, že se za každou cenu snaží dokázat, že si poradí i bez pomoci ostatních a že to bude on, kdo z vyvolaného konfliktu s komunitou nebo jednotlivci, vyjde jako "morální" vítěz. Je to taková specifická a možná také trochu patologická forma trollení.

Druhou možností je to, že si možná opravdu s některými věcmi neví rady. I to se stává. Tomu by třeba napovídalo i to, že i když zjevně s Kodi pracuje již delší dobu, nedokáže ani správně napsat název doplňku (Cinema Stream). Provedl jsem pokus na 12 leté příbuzné, která Kodi zná a používá ho (včetně doplňku Stream-Cinema), kterou jsem požádal, aby mi na fóru (které viděla poprvé) našla informace o tom, jak dosáhnout toho, aby se v doplňku objevil nový film. Posadil jsme ji před hlavní stránku fóra a trvalo ji přesně 2 minuty a našla nejen správné téma ale i způsob, jak tam svůj požadavek zadat a co by v něm mělo být uvedeno.
 
Citovat
#12
Client
Omlouvám se, že jsem se zeptal. Už to nikdy neudělám.
 
Citovat
#13
Citace:astv
To chce klid a opravdu používat vyhledávání na fóru.

S takovouhle se budeš nakonec ptát jen některých uživatelů přes soukromé zpravy a to už je docela k hovnu,protože se zeptáš i na to co zrovna nepoužívá a sám neví a tak budeš zase v pérdeli.
Vyhledávání (ikona lupy) na fóru je funkční a většinou odpověď najdeš raz-dva .
Poradit jde i bez keců,ale když se dotazy opakují,tak to je pro některé jedince otravné a hned ti vlepí pohlavek :-D
Hledat,čmuchat a až když už opravdu nevíš kudy kam,tak se zeptat a očekávat i ten "pohlavek" ;-)
A nefňukej...nebo ti ještě přidaj :-D
 
Citovat
#14
@astv Vidíš a zase to končí stejně. Jsi ukřivděný, chybu neuznáš, a když, tak jenom v tom, že jsi se zeptal. Ty to asi fakt celé nechápeš nebo chápat nechceš. S takovou se tady budeme dohadovat věčně. Na fóru je přes 40 000 uživatelů, kdyby se všichni chovali jako ty, tak tu máme rázem přes 40 000 nových témat. Naštěstí je těch, co si nedá říci, co nedodržuje pravidla a stále si vede tu svou, jen pár. Zkus se tedy nad tím zamyslet.
 
Citovat
#15
A než se půjdu nadlábnout tak si pustíme krátké video taky "mimo mísu" s názvem "Žádný sraní" :-D
https://youtu.be/miQuOMX-2-o
 
Citovat
#16
@astv -Obrať se buď na policii ČR nebo na neoficiální policejní agenturu OSA. Ty určitě budou mít aspoň zkrácený seznam jmen uploadovačů mediálního obsahu.
 
Citovat
#17
Ono je to celkem jedno. Za celou dobu co sem chodím jste nikdy nikomu neporadili nic, co by mu bylo užitečné. Možná si pár z vás radí navzájem mezi sebou, ale jinak je toto fórum užitečné pouze proto, aby člověk viděl, zda nějaký doplněk nefunguje pouze jemu, či zda je to větší problém. Jediné co jste tady někomu poradili bylo jak naladit Aktuálně CZ a to je program, který by ani vysílat nemuseli.
Já si naštěstí nakonec umím poradit i bez vás a tak je mi celkem jedno, kolik z vás mě pošle do pr.....
Mějte se tu krásně.
 
Citovat
#18
@astv Hele, je mi celkem jedno, co si o tomto fóru myslíš, ale z obecného hlediska to ukazuje na to, jak hluboce se mýlíš. Ano, možná se někdy dobře míněná rada nesetká s pochopením, ale když se podívám na ta hodnocení zdejších borců, tak si říkám, kde se asi vzalo? Ale pak jsme si znova přečetl to, co jsi napsal a pochopil jsme to. Oni si ho patrně dávají mezi sebou navzájem, aby jako matadoři jen vypadali, ale poradit někomu neumí...

Bude fakt lepší, tedy pokud svůj názor nezměníš a nezačneš se chovat podle pravidel fóra, když sem přestaneš chodit. Ne kvůli ostatním, těm je to celkem fuk, ale především kvůli tobě...
 
Citovat
#19
astv : to tu ludi chceš fakt presvedčiť že tvoja zbytočna otazka bola fakt "legitimna" a namieste ??? 

si tu registrovany 2 roky , a aj celkom aktivný (dokonca aj vieš kde je tema subtema stream cineme kedže si tam pisal)

tak podme skusiť 


hladam informacie o stream cinema . viem že je to dolnok pre kodi tak skusim KODI-doplnky (teda aspon 99,9 % ludi by tak postupovalo)
[Obrázek: nY3TfQS.png]

kedže je to video doplnok tak kliknem na video , alebo skusim štastie a kliknem priamo na stream cinema . 
Ak kliknem na video zistim že som mohol kliknuť hned na stream cinema

[Obrázek: 9m0ArDa.png]

a myslim že ked som už na spravnom mieste tak by to už nemal byť problem (či ?)

[Obrázek: OBq6ESh.png]

prečitam si prvy post a je to 

[Obrázek: XNV2Yea.png]

To ako vážne si očakaval niečo taketo ???? s tymto si chcel poradiť ???? a ty sa ešte čuduješ reakciam ???? Ak si dokazal celkom rozumne zaradiť tvoju nezmyselnu otazku tak nechapem ako si nemohol najsť to čo si hladal , ved je to aj štatisky a realne nemožne !!!!! tak ešte raz si tu 2 roky , celkom aktivny , subforum stream cinema si par krat navštivil , tak nechapem kde je problem alebo je to z tvojej strany len čista provokacia ??? nejak inak si to neviem vysvetliť
 
Citovat
#20
„Z toho člověka nechť si každý vezme příklad. Co dělá? Pláče. Neplač, povídám ti, neplač. Ty se chceš polepšit? To se ti, chlapečku, tak lehce nepodaří. Teď pláčeš, a až se odtud vrátíš do cimry, zas budeš stejně takový lump jako předtím."


o_O člověk by si myslel,že si tady nad tím virtuálním pokáráním jen usere,mávne rukou aby rozehnal smrad a bude si dál číst ...
a ono prdlajs... Ouplně se mu zatemnila mysl a všude vidí bubáky...
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)