• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kde přehrávat filmy přes premium účet?
#1
Dobrý den,mám zaplacený premium účet na Streamuj.tv a Sosáč mi funguje v pohodě,ale mám jiný dotaz.Kde si všude můžu přes tento účet přehrávat filmy na internetu? Nemůžu nic najít.Našla jsem jenom stránku "Tv,prehraj.me."
ale tam mi nejdou přihlašovací údaje. Děkuji za tipy
 
Citovat
#2
V podstatě pouze ze stejné IP adresy.
Předpokládám, že máš internet doma a máš třeba "malinu" Tak můžeš používat KODI na domácím PC a tu malinu. Máš-li na stejné domácí síti, tzn. za svým jedním modemem router a máš to rozvedené kabely, můžeš si Sosáč přehrávat na té své síti třeba na pěti zařízeních, pokud je budeš mít.
Ale nejde, abys to jednou koupila a myslela si, že ty to budeš používat třeba v Praze, rodiče v Poděbradech a sestra v Brně. To už nejde, tam už budou mít jinou IP adresu.
 
Citovat
#3
Děkuji za odpověď ta se mi taky hodí,ale já myslela,bez Kodi a bez Sosáče kde se dá přehrávat. Tam u toho placení je napsáno "Streamuj.tv premium slouží k neomezenému sledování videí na streamuj.tv a na všech webech, které používají přehrávač streamuj.tv"
No a já nevím na jakých Webech.Děkuji
 
Citovat
#4
Já si myslím, že bez Sosáče ( doplněk ) se to přehrávat nedá. Ale on se jistě někdo najde, kdo to bude vědět.
 
Citovat
#5
Také mi tohle není jasné, jak vyhledat stream, který sosáč vyhledat umí. Vtip bude asi v tom (cituji help):

Po registraci a zaplacení nemůžu najít video, na které jsem chtěl/a koukat...
Veškerá videa nahrávají uživatelé. Při uploadu mají možnost označit video jako veřejné (viditelné a vyhledatelné na streamuj.tv) a nebo soukromé, ke kterému musíte mít odkaz od uživatele, který k nám video nahrál. Soukromá videa nejsou zobrazena na streamuj.tv a ani je nelze vyhledat. Uživatelé si soukromá videa často vkládají na své webové stránky, ze kterých jste se k nám pravděpodobně dostal/a. Musíte toto video spustit přímo na stránkách uživatele, který k nám video nahrál, budete je mít pravděpodobně uložené v historii prohlížeče.


A tím bude asi také ošetřena právní stránka streamování. Ze stránky http://www.streamuj.tv/videos se na něco dostanu ale nevyhledám...
Kodi 19 -LibreELEC 10 -RPi4/3/2/0/w -LinuxMint21/W10/Android11. Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#6
Tak to jo,já myslela,že to třeba patří k nějakému serveru,kde si lidé pouští filmy oline přes internet.Některé jsou zdarma a některé se musí platit. Jako např.https://sledujufilmy.cz/ nebo něco podobného.Tak díky

Pak mám ještě zaplaceno na Webshare.cz abych mohla přehrávat v Kodi Stream Cinemu,ale zároveň na tom Webshare bez Kodi ten film najdu a můžu i stáhnout. Tak jsem myslela,že to jde i na tom Streamuj.Tak díky
 
Citovat
#7
Tak někdo napsal, že sosáč má svůj vlastní WEB (sosac.tv který jsem nikdy nehledal) a opravdu - udělal jsem si registraci (nesouvisí s účtem na streamuj.tv) a tam jde spustit filmy z Premium účtu na Streamuj.tv.
Aspoň mně to po spuštění hned poznalo, že mám Premium účet, objevil se vlevo nahoře ve spouštěném filmu, a přehrávání funguje (z PC, kde jsem ten účet kdysi dělal, asi pozná automaticky IP adresu nebo název).
Ještě jsem nezkoušel z jiného domácího počítače, jestli mne pozná i tam.
Takže dnes, kdy doplněk Sosáč v Kodi nefunguje - sláva...
EDIT: Pokud tě nepozná, přímo v obraze je vstup do přihlášení na Premium.
Kodi 19 -LibreELEC 10 -RPi4/3/2/0/w -LinuxMint21/W10/Android11. Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)