• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18 Leia RC5.2
#1
K dispozici na https://kodi.tv/download v záložce Pre release.

Novinky : https://kodi.tv/blog


Další očekávané :
                                                                                                   
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#2
Už nech bude final. Nechce sa mi pchať do telky verziu, ktorá sa nebude aktualizovať cez google play. Už sa teším.
 
Citovat
#3
Hey Ros, mám dotaz. Ak nahodím RC5 na philips tv s androidom z kodi.tv. bude mi aktualizovať následne final z google play? Alebo to budem musieť zhodiť a nahrať nanovo?

Dík
 
Citovat
#4
@Dottore
Zdravím, nemám zkušenosti s Androidem ani s Google Play, ale obecně je vždy čistá instalace finálního produktu lepší, zvláště, když porod finální verze Kodi 18 se dost komplikuje a byl z původního termínu 31.12.2018 odložen na 31.01.2019.

Zde můžeš sledovat průběh v položkách "open" (po jejich rozkliknutí) :
https://github.com/xbmc/xbmc/milestones?state=open
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#5
Takže dnes uzavreté všetky issues.
Už len počkať na zverejnenie.
 
Citovat
#6
Nač čekat... http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/
 
Citovat
#7
Nojo, no - hoši to udělali fikaně - pár nedořešených věcí prostě přesunuli do Kodi 18.1, takže získali čas do konce února.
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#8
Na kodi.tv je už ke stažení i pro Android,má nová verze nějaká pozitiva?A má to cenu instalovat nebo raději počkat?Už je tam i 18.1:-((
 
Citovat
#9
Tak jsem stáhnul nainstaloval a vrátil se ke Kryptonu,problémy s SC:-((
 
Citovat
#10
final?

   
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#11
ja som síce nič nestiahla, na NVidii sa mi doplnok včera v noci aktualizoval sám, čo ma však štve je, že mi nefunguje addon Estuary Stream Cinema, ten mi kodi vypol ako nekompatibilný doplnok s novou verziou , som si moc na ten vzhľad zvykla a chýba mi fňuk
Nvidia Shield TV 2017 16GB / EVOLVEO MultiMedia Box M4 /TV  Samsung UHD 4K/ SPMC, Kodi Krypton 17.6 Leia 18.6
 
Citovat
#12
coala: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-estua...6#pid59596
 
Citovat
#13
@otava5, @coala Bacha, ten fix moc nefunguje. Změny v xbmc.gui jsou takové, že se při použití tohoto fixu Kodi občas zblázní. Nevím, jak to funguje na Kodi 18 final, ale na RC5.2 to bylo nepoužitelné.

Jinak Estuary Stream-Cinema bude mít asi pro Kodi 18 menší pauzu. Chápu, že je to blbé, ale fakt to nedávám tak, jak jsem si myslel. Toho, co je potřeba udělat, je plno a autor pomoci zatím nemůže. Pokud si vymažu tento víkend a věnuji ho skinu, tak by to snad někdy v příštím týdnu mohlo být. Abych měl jistotu, že to bude fungovat, musím vzít Estuary z Kodi 18 final a v něm v postupně implementovat, jednu po druhé, všechny změny. Navíc ještě musím zprovoznit Github a doufat, že když to udělám správně, začne fungovat spolupráce s repozitářem.

Jo a pro @otava5, ty úplně poslední novinky, to se týká těch addonů Aktualně, Stream a dalších, tam ale zatím nebudou. Ty fungují zatím jen v Kodi 17.6 a není pro ně ani dodělané nastavení. Ale těch pár souborů, kterých se to týká, umístím do Estuary Stream-Cinema tématu a můžeš se na to podívat sám.
 
Citovat
#14
@otava @Client
ďakujem chlapci to nehorí, však sa z toho zase nezbláznim :-D
zatiaľ nahodím dočasne nejaký iný skin a ako sa hovorí kto si počká ten sa dočká
pekný deň
Nvidia Shield TV 2017 16GB / EVOLVEO MultiMedia Box M4 /TV  Samsung UHD 4K/ SPMC, Kodi Krypton 17.6 Leia 18.6
 
Citovat
#15
@Client: zdroj z kodi.tv
Kód:
"Estuary" skin modifications and changes to the GUI/skinning engine
Many of the other changes listed here have an obvious ripple effect on the Kodi interface, so we've made change to support these: the gaming modules and associated libraries and the PVR changes, for example. We've also updated keyboard layouts for more languages, updated image resources, changed API calls, improved response times with optimisations for e.g. scaling and redrawing.
takže chceš říct že svoje úpravy budu muset dělat znova? néééé
 
Citovat
#16
@otava5 Díky, to jsme také četl. Mezitím jsem se také vzdělal. Ono je to totiž tak, že se skinem pracuje s Kodi v principu dvojím způsobem. Buď si přes různé proměnné a adresy čte data z Kodi, databáze, addons, atd. Pokud tady dojde k nějaké změně, která není podchycená ve skinu, tak prostě daná funkce přestane pracovat tak jak má a celkem se nic neděje. Druhý způsob je ten, že naopak funkce v Kodi používají skin jako jakýsi "formátovací předpis". Vzájemné propojení je pak přes Id jednotlivých items v definičních souborech xml, pričemž se předpokládá, že jednotlivé items jsou určitého konkrétního typu  a formátu. No a pokud se tahle relace rozjede (třeba tím, že se do Kodi nainstaluje skin pro jinou verzi xbmc.gui - což je princip toho odkazovaného fixu), tak se Kodi může skutečně chovat nepředvídatelně. V Kodi (resp. xbmc.gui) nejsou tyhle výjimky ošetřené, protože se předpokládá, že díky kontrole závislosti (kterou ten fix obešel) k nesouladu mezi verzemi xbmc.gui a instalovaného skinu, nemůže dojít.

Nejvíce úprav je asi v části PVR. Já se teď chystám přes Github zjistit rozdíly mezi original Estuary v 17.6 a 18. Z nich by mělo být vidět, které změny jsou kritické a kde je třeba skutečně začít znova. Z toho, co jsem zatím viděl, takových změn (souborů) nebude mnoho. Většina se může přetáhnout 1:1. Ty poslední verze Estuary Stream-Cinema jsou udělané docela chytře. JiRo řadu věcí vytáhl do nových souborů a tam asi nebude třeba dělat nic. Asi největší práce bude s Includes_home.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)