• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi přes Google Chromecast
#1
Zdravím.
Poradí mi někdo s mým problémem? Mám nainstalovaný Kodi na Google Chromecast 4. Když chci pokračovat v instalaci doplňků, tak mi Kodi neukáže USB disk, ze kterého potřebuji přenést data. Nevím jak je tam jinak dostat.

Díky Tonda
 
Citovat
#2
@tonhur@seznam.cz: Většina doplňků je umístěna v nějakém repozitáři a repozitář mívá adresu. Jako návod koukni na zdejší repo. https://repo.xbmc-kodi.cz/
 
Citovat
#3
Je mi to trochu trapný, ale nevím jak zjistit jakou mám nainstalovanou verzi Kodi.
 
Citovat
#4
Nastavení (ikona ozubeného kolečka?) -Systémové informace -Souhrn, dole něco jako Kodi 20.1 nebo jiná verze.
@Tomik68 - Promiň, nechám to na tobě. ...jeho jméno piš za prvním zavináčem do uvozovek.
 
Citovat
#5
@tonhur@seznam.cz: Systém/ Systémové informace
 
Citovat
#6
@meda: Dík za radu, o těch uvozovkách v případě dvou zavináčů jsem nevěděl. Bylo mi divný, že nick nezmodral, ale nějak jsem o tom nepřemýšlel. Holt člověk se učí celý život, ještě jednou dík.
 
Citovat
#7
Problém vyřešen. Moc Vám děkuji za radu. Jestli můžu, tak bych se ještě zeptal jak postupovat, kdybych si chtěl nějaký film stáhnout na svůj disk.

Díky  Tonda
 
Citovat
#8
@tonhur@seznam.cz: KODI samo o sobě žádné filmy nestahuje, k tomu jsou určeny doplňky do něj nainstalované. Takže se ptej ve vlákně daného doplňku. V tvém případě je jedinou cestou domácí NAS.
 
Citovat
#9
Beru na vědomí. Díky za informaci.

Tonda
 
Citovat
#10
Zdarec,
prosím o radu, jak dostat z PC do chromecast repozitář https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-skylink-livetv-addon potřebuji skylink
V x-plore jsem zaplatil abych ho mohl používat na full verzi. Nahrál jsem repozitář do download, ale v kodi když chci instalovat ze souboru .zip, tak ho tam nevidím.

díky

EDIT: Vyřešeno
 
Citovat
#11
Ahojte, nainstalovat jsem enigma 2 clienta a při přehrávání Markize se obraz seká,trhá, poradi prosím někdo? Děkuji
RaspberryPi 3B, LibreELEC Leia
WeTek_Play, LibeELEC Leia
Odroid N2, CoreELEC Leia
 
Citovat
#12
@hitman222: Stále se to týká Kodi na Chromecast? A jak jde doplněk Markíza.sk, také se obraz seká/trhá?
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#13
@meda: Ahoj,ano je to kodi na chromecastu,doplnek Markiza nainstalovány nemám,hrál jsem se s nastavením média PVR v přehrávání jsem změnil zpoždění přepínání kanálu ale nepomohlo.
RaspberryPi 3B, LibreELEC Leia
WeTek_Play, LibeELEC Leia
Odroid N2, CoreELEC Leia
 
Citovat
#14
Dobrý den, mám problém s nímž už si opravdu nevím rady, a to jsem s tím zabil tak 5 hodin. Děti mají na svých tv Chromecast 4 a jedinou povolenou appku a to Kodi. Na večerníčky. Dosud vše jelo skvěle, jen jsem já tupec nechal zaplé automatické aktualizace a Kodi se aktualizovalo na 21 Omega. A, teď ten zajímavý problém: V režimu rodič, tedy i správce, spustit jde a vše funguje. Ale V režimu Dítě, což je vlastně jen plocha na které je ikona Kodi a nic víc, prostě nefunguje. Spustí se První spuštění, zažádá o oprávnění, ta dostane....a vrátí se na úvodní obrazovku a dál už se nespustí ani ten prvotní start. Zkusil jsem absolutně vše co šlo, tedy od vymazání paměti přes odinstalaci Kodi, zrušení a znovu instalaci dětského účtu až po tovární nastavení a instalaci celého Chromecast znovu. Nic. Stále funguje jen v režimu rodič. Namátkou ostatní app co jsem zkoušel jako YouTube atd. jdou. Dokonce jsem přes Aptoide nahrál starší verzi 20.5, a ta funguje. Takže otázka, funguje tu prosím někomu Kodi 21 na Chromecast v režimu Dítě, a, máte nějaký tip co udělat aby to šlo i mě ? Velice dík a přeji pěkný den
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)