• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lze zobrazit sestavu s nerozpoznanými filmy?
#1
Po přidání velkého množství filmů (v řádu stovek až tisíce titulů) do databáze, jsem si všiml toho, že sem tam mi nějaký ten film, seriál chybí. Klasika - špatný popis. Dohledám tedy ručně, opravím dle zdejších návodů popř. externích , film se v pořádku zatřídí. Kolik takových však ještě ve svých složkách mám, vůbec netuším a při takovém počtu je to hledání jehly v kupce sena. Proto bych se vás chtěl zeptat, zdali jste toto také pro sebe řešili a jak jste to vyřešili? Existuje třeba nějaký logovací soubor, který by vypisoval názvy či složky, se kterými si Scrapery v Kodi neporadily?
 
Citovat
#2
@Fanysek Existuje doplněk Missing Movies, najdeš ho v Kodi Add-on repository, který ti vypíše soubory, kterým chybí záznam v knihovně.
 
Citovat
#3
Rada od JiRo maká to skvěle, ale narážím i na tituly, které ne a ne dostat do Kodi. Například prinzezna Fantaghiro:

https://www.csfd.cz/hledat/?q=fantaghiro
http://www.imdb.com/find?ref_=nv_sr_fn&q...hiro&s=all

Zkouším to pojmenovat dle obou serverů, ale nedaří se to protlačit nijak do Kodi. Také mi přijde, že ty serie na CSFD i IMDB nikdo tenkrát nezapsal komplet ani na jednom ze serverů. Existuje nějaký způsob, jak si přidat takovou nezalistoivatelnou filmovou serii? Nebo kdyby nás tam k tomu pustili, třeba bychom mohli nějak pomoci (no, ale aby ta úprava pak nerozházela filmy ostatním...) no, nevím. Škoda
 
Citovat
#4
@Fanysek při dotazech jako je tento více než kdy jindy chybí specifikace tvého prostředí. V daném případě tedy minimálně toho, jaké používáš scrapery. Jak pro filmy, tak pro seriály. Co se týče seriálů, údaje z csfd.cz ani z imdb.com žádný ze scraperů seriálů nevyužívá. Jinak, pokud budeš používat scrapery seriálů využívající databáze tvhtvdb.com nebo tmdb.org, tak máš možnost do obsahu databází zasahovat a chybějící údaje do nich doplňovat. Dělá to tak mnoho z nás běžně.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)