• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunkční doplněk Fastshare
#1
Zdravím, chtěl bych se poptat. Mám Android TV, na které jsem si do Kodi přidal doplněk Fastshare na přehrávání filmů. Několik týdnů šlo vše bez problémů, nyní najednou vyskočila hláška, že mám špatné heslo (nemám) a když kliknu na nastavení, abych se přihlásil znovu, tak Kodi zamrzne a neumožní mi zadání přístupových údajů do Fastshare.

Na notebooku mi Fastshare funguje dále bez problému.
 
Citovat
#2
@Nichego Odhadoval bych jako jednu z možností zaplněnou vnitřní paměť (ne RAM) TV, možná pak poškozený settings.xml. POkud jsi něco stahoval, kam se ti to ukládalo?
 
Citovat
#3
(12.1.2023, 15:37)JiRo Napsal(a): @Nichego Odhadoval bych jako jednu z možností zaplněnou vnitřní paměť (ne RAM) TV, možná pak poškozený settings.xml. POkud jsi něco stahoval, kam se ti to ukládalo?

Díky za reakci. Nestahoval jsem nic, vždy jsem pouze online sledoval. Zaplněné paměti bych se divil, televizi mám cca měsíc a kromě aplikací jsem nic nestahoval, každopádně večer se na tuto možnost podívám, díky.
Případně poškozený settings.xml by mohla vyřešit reinstalace Kodi?
 
Citovat
#4
Dobrý deň, mám problém s doplnkom fastshare. Používam ho už cez rok na 3 xiaomi boxoch. Posledné 3 dni mi neotvorí doplnok ale začne načitavanie ktoré nikam nevedie. Skúšal som aj rôzne verzie kodi (19.3, 20.1). Vie niekto v čom môže byť problem? Za odpoveď vopred ďakujem.
 
Citovat
#5
Ve webovém prohlížeči přehrát u tebe, třeba tohle, jde?
(repo z data 2023-01-03, doplněk v.1.0.8)
https://kodi.fastshare.live/
Napsal jsi poskytovateli služby do Kontaktního formuláře?
 
Citovat
#6
Ok, problem je zrejme u mňa v sieti, skusil som vpn a fastshare ide.
 
Citovat
#7
Sakra, že by provideři začali vybrané servery nějak programově omezovat?! Dokážu si docela představit (a ano, je to jistý druh paranoi), že by nad nějakou takovou kartelovou dohodou ČTÚ zahmouřil oko.
 
Citovat
#8
Áno, problém bol v sieti, vyresetoval som router, nechal ho vypnutý hodinu, potom som ešte zmenil heslo siete, bla, bla, bla a všetko beží. ?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)