• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunkční doplněk Fastshare
#1
Zdravím, chtěl bych se poptat. Mám Android TV, na které jsem si do Kodi přidal doplněk Fastshare na přehrávání filmů. Několik týdnů šlo vše bez problémů, nyní najednou vyskočila hláška, že mám špatné heslo (nemám) a když kliknu na nastavení, abych se přihlásil znovu, tak Kodi zamrzne a neumožní mi zadání přístupových údajů do Fastshare.

Na notebooku mi Fastshare funguje dále bez problému.
 
Citovat
#2
@Nichego Odhadoval bych jako jednu z možností zaplněnou vnitřní paměť (ne RAM) TV, možná pak poškozený settings.xml. POkud jsi něco stahoval, kam se ti to ukládalo?
 
Citovat
#3
(12.1.2023, 15:37)JiRo Napsal(a): @Nichego Odhadoval bych jako jednu z možností zaplněnou vnitřní paměť (ne RAM) TV, možná pak poškozený settings.xml. POkud jsi něco stahoval, kam se ti to ukládalo?

Díky za reakci. Nestahoval jsem nic, vždy jsem pouze online sledoval. Zaplněné paměti bych se divil, televizi mám cca měsíc a kromě aplikací jsem nic nestahoval, každopádně večer se na tuto možnost podívám, díky.
Případně poškozený settings.xml by mohla vyřešit reinstalace Kodi?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)