• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nefunkčnost doplňku "Aktualne TV"
#1
Video 
Dobrý den,
vlastním TV se systémem Android a mám na ni nainstalovaný program KODI verze 18.3 "Leia"
Velmi jsem oceňoval, že Kodi uměl přehrávat pořady přes doplněk Aktualně TV, kde jsem často sledoval rozhovory DVTV s moderátory Drtinovou a Veselovským.
Od nějaké doby mi ale doplněk Aktualně TV (verze 2.2.1) nejde v KODI spustit (zobrazí mi to chybovou hlášku - "chyba Aktualně TV")

Hledal jsem na netu, kde bych o tom mohl něco zjistit a narazil jsem na Váš web komunity podpory KODI, tak se zkouším zeptat, zda byste mi nemohli poradit.

Děkuji.
 
#2
@Tomáš75 Co vím, tak existují dva doplňky pro Aktuálně. První najdeš v oficiálním repozitáři Kodi, Kodi Add-on repository, autor Petr Kutalek, verze 2.2.1, a ten skutečně nefunguje. Pak je tu ještě jeden addon, najdeš ho v repozitáři Kodi CZ & SK Doplnky, autoři Petr Čermák a Štěpán Ort, verze 2.0.6, a ten po nedávném update funguje. Každý addon je trochu jiný, osobně mám radši ten první, ale zatím ho autor po změnách na serveru Aktualne neupravil. Autoři druhého addon to udělali, takže můžeš použít ten jejich.
 
#3
dobrý den,
děkuji za reakci. Stáhl jsem si zde repozitář "Kodi CZ & SK Doplnky" a přes flešku ho nainstaloval do TV ze zip archivu.
Doplňky "Aktualně TV" i "DVTV" se mi tam načetly, ale když si DVTV chci spustit, objeví se mi sice náhledy videí, ale při nakliknutí konkrétního videa se mi objeví vpravo nahoře chybová hláška "Doplněk Aktuálně vyberte preferovanou kvalitu" a vlevo mi běží text: "Nejsou dostupné žádné kategorie".
Zatím jsem nenašel jak to vyřešit. Nastavování mi příjde uživatelsky dost neintuitivní a složité....
 
#4
@Tomáš75 Netuším, o jakém addon DVTV píšeš? Tomu nerozumím. Addon v repozitáři CZ/SK se jmenuje Aktuálně TV, žádný addon DVTV v tomto repozitáři není.

Jinak u addon Aktuálně TV bys měl před a nebo při prvním spuštění nastavit onu zmiňovanou preferovanou kvalitu. Pokud se ti okno pro její nastavení neobjeví samo, tak musíš do nastavení addon a tam to nastavit, uložit (OK) a pak znova spustit addon. To, že ti to píše "Nejsou dostupné žádné kategorie" je divné. Jakou verzi addon Aktuálně TV ti to nainstalovalo? Měla by to být 2.0.6. Pokud to je jiná (nižší verze) zkus ji ručně aktualizovat. Pokud ti to nenainstaluje tu 2.0.6, tak ještě zkus aktualizovat repozitář, pak dej pro jistotu restartuj Kodi a znova zkus instalovat addon Aktuálně TV.
 
#5
A proč to děláš tak složitě? Pokud tam máš Android, tak si nainstaluj apku DVTV z Google Play, a nemusíš řešit nefunkční doplňky.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
#6
Kdyby to bylo tak jednoduché, tak bych to už dávno udělal :-) Samozřejmě existuje samostatná Aplikace DVTV pro Android, ale to neznamená, že ji nainstaluješ do android TV. To jsem si dříve taky myslel, ale takto to bohužel nefunguje. Google Play mi ji na TV vůbec nenabízí. Aplikace pro TV jsou jiné a s telefony nebo tablety nekompatibilní.
 
#7
Hmm, tak to tě lituju, já na jedné krabičce mám bohužel taky systém Android TV, a je to děs.  8
Naštěstí tam jde nainstalovat i to, co Google Play nenabízí, ale je to někdy sázka do loterie, i když mě to naštěstí funguje. 
Ale to sem nepatří, pardon.  4
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
#8
odpověď pro "Client"
Ano, máš pravdu, je jenom addon "Aktualne TV".    Zapletl jsem se v terminologii.
Addon "Aktualne TV" mám ve verzi 2.0.6.
Zkoušel jsem nastavení dle Tvé rady, ale opět mě to hodilo do stejné situace - objeví se obrazovka s chybovou hláškou "Doplněk Aktuálně vyberte preferovanou kvalitu" a vlevo mi běží text: "Nejsou dostupné žádné kategorie".
Připojuji foto obrazovky TV.
   

Možná ještě zkusím stáhnout DVTV aplikaci z Google Play na počítači a dostat ji na flešku a odtamtud nainstalovat do TV, ale pochybuji, že se mi to povede.....
 
#9
@Tomáš75 Chce to lépe číst instrukce... Změň úroveň nastavení. Na kterékoliv stránce Nastavení Kodi, například Přehrávač, na Expert a pak se vrať do nastavení addon Aktuálně TV nebo rovnou spusť tento addon, a on tě k tomu vybídne a nastav preferovanou kvalitu.
[attachment=5452]
 
#10
@Client
ano, přepnul jsem se dle Tvých rad do úrovně nastavení "expert" a poté v nastavení addon "Aktualne TV" už ta preferovaná kvalita nastavit šla. Teď už mi konečně DVTV běží. Děkuji moc za rady!

P.S. Pro mě jako občasného uživatele KODI na TV to byla džungle v nastavování. Program mě sám nenavede a příjde mi dost neintuitivní. Bez porady na tomto fóru s někým kdo s KODI dlouhodobě pracuje by to pro mě bylo bez šance.
Ještě jednou děkuji :-)
 
#11
@ Tomáš75 pokud chces nejake aplikace do Androidu je mozne pouzivat i neoficialni zdroje Aptoid, Apkmirror, Apkpure,Yalp ......
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
#12
Zdravím, RPi3, libreelec, Kodi... Aktuálně TV doplněk, jsem na seznamu videí pro DVTV a ať dělám cokoliv tak po spuštění to hodí chybu VERZE VIDEA NENALEZENY.
Mám ten doplněk Petr Čermák, Štěpán Ort 2.0.6
Nevíte někdo co s tím? Díky
 
#13
Nová verze addon je řešena v tomto tématu: Nefunkční doplněk Aktuálně.cz.

Zde už podporu nehledejte ani nediskutujte, žádám admina o uzavření tématu.
 
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)