• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejde nainstalovat plugin enigma 2 client
#1
Zdravím, mám kodi 18.3 na windows a přestal mě jít plugin enigma2 client pro stremování tv. Napíše mi to tuto hlášku:
závislost na kodi.binary.instance.pvr verze 6.0.0 nemohla být splněna. Odinstaloval jsem doplněk a když ho chci znovu nainstalovat z repozitáře tak mi to napíše zase tuto hlášku. Tento problém mám na všech 3 zařízeních kodi 18.3 windows. 

Přeinstalování kodi jsem zatím nezkoušel.
 
Citovat
#2
@Polosaty Nepoužíváš náhodou nighties?
 
Citovat
#3
Mně to píše taky, ale všecko funguje, w10 Kodi 18.3
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#4
@Foolproof Je to prapodivné. Modul kodi.binary.instance.pvr verze 6.0.0 se objevuje až v Matrixu, takže v Leia by se normálně objevit neměl. Podle interních informací jsou právě kolem tohoto modulu (jde o interní api mezi Live TV & PVR a jednotlivými PVR addony) v Matrix nějaké problémy. Tak mě napadlo, jestli to někdo z Kodi týmu náhodou nepokusil vyzkoušet v master vývojové verzi Leia a odtud se to nedopatřením nedostalo do nightly sestavení. Takové věci se občas stávají...

BTW Kdy ti to píše? Při startu Kodi, běžném provozu nebo při pokusu o aktualizaci addon PVR?

Zkusil jsem to u sebe, na jedné testovací 18.3, se kterou si hraji ve W10, Git:20190619-89472b7d69, kompilováno 2019-06-29. Nainstaloval jsem bez problémů Enigma2 Client verze 3.26.0 a je tam závislost na kodi.binary.instance.pvr verze 5.10.3. Takže to je v pořádku. Vypadá to, že se vám do repozitáře dostala vyšší verze Enigma2 Client, která má závislost na vyšší verzi kodi.binary.instance.pvr. Ale jak se @Polosaty podařilo do Kodi dostat tu vyšší verzi Enigma2 Client, tomu nerozumím. Proto jsme se ptal na ty nighties.

@Polosaty Zkusil bych zadat ruční aktualizaci Enigma2 Client a pokud máte nastavené odkládání instalovaných addon do packages a máte tam dost místa, měli byste dostat nabídku na instalaci předchozích odložených addons. Tedy by tam měla být verze 3.26.0.

Pak je tu ještě jedna možnost, že se jen někdo přepsal v addon.xml, a zadal tam závislost na kodi.binary.instance.pvr verze 6.0.0. Je to sice nepravděpodobné, ale za zkoušku nic nedáte. Zkusil bych tedy, při odstaveném Kodi, editovat soubor addon.xml v adresáři ...\AppData\Roaming\Kodi\addons\pvr.vuplus. Měl by tam být řádek:
Kód:
<import addon="kodi.binary.instance.pvr" version="6.0.0"/>
Tak bych přepsal natvrdo to 6.0.0 na 5.10.13. Případně bych radil podívat se do addon.xml v adresáři ...\Program Files\Kodi\addons\kodi.binary.instance.pvr. Tam by měla být vidět verze aktuálního modulu kodi.binary.instance.pvr.
Kód:
<addon id="kodi.binary.instance.pvr" version="5.10.3" provider-name="Team Kodi">
Samozřejmě by všechno mohla vyřešila přeinstalace Kodi. Buď čistá nebo alespoň před aktualizací Kodi odinstalovat Enigma2 Client.
 
Citovat
#5
Hláška se objeví při startu Kodi.
Všecko funguje, osobně si myslím, že mám v Kodi i ten modul nižší verze, takže to jede na něj.

   


V addon.xml je v textu verze 5.10.3 zpětně kompatibilní s versí 5.10, v roamingu u PVRVUPLus žádný import není.

Mně všechno funguje, takže se nevzrušuji, v závislostech to není vypsáno. Možná také, že se při startu Kodi snaží aktualizovat, což se mu nepodaří a tak jede na starý.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#6
Používám stabilní verze od verze 18. Žádní nightly.

Tento soubor/složku tam nemám \AppData\Roaming\Kodi\addons\pvr.vuplus. = Nešlo nic změnit.


Tohle mám správně.


Citace:Tak bych přepsal natvrdo to 6.0.0 na 5.10.13. Případně bych radil podívat se do addon.xml v adresáři ...\Program Files\Kodi\addons\kodi.binary.instance.pvr. Tam by měla být vidět verze aktuálního modulu kodi.binary.instance.pvr.


Kód:
<addon id="kodi.binary.instance.pvr" version="5.10.3" provider-name="Team Kodi">


Pak jsem našel jak jste psal tu složku packages, kde jsou odložené addons a byla tam verze 3.25.0, tak jsem ji manuálně nainstalovat a jede mě to!!!!!!!! 


Díky moc Klaním se Klaním se
 
Citovat
#7
@Polosaty Jak už jsme napsal, je divné, kde se vám tam ta verze addon s odkazem na verzi modulu z Matrix-u vzala. Možná nějaká chyba na straně repozitáře Kodi Addon repository. No hlavně, že to funguje.
 
Citovat
#8
Dnes Kodi 18.3 Win10 aktualizovalo Enigma2 client a je klid.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#9
@Foolproof Podle mne se jim do repozitáře omylem dostala verze clienta z Matrixu. To se stává. 6
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)