• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejlepší filmový a seriálový scraper podle vás?
#1
Ahoj. 

Utekl jsem z Plexu do Kodi. S Plexem jsem měl 100% krásně rozpoznaných názvů a všechno jelo jak mělo. S Kodi se ale nemůžu dostat k ideální kombinaci scraperu pro filmy a  pro seriály. Co vám funguje nejlépe?
ASUS PN 50 Windows 10. Ext HDD 6TB (USB 3.0) NTFS, Kodi 19.1
 
Citovat
#2
Na filmy je asi v současné době nejlepší scraper od BBaron. Přešel jsem na něj před časem z The Movie Database, kde občas něco z české a slovenské produkce chybělo a já to doháněl scraperem ČSFD. Je nás, Čechů a Slováků, prostě málo. Na seriály odjakživa The TVDB.

Na některé české a slovenské TV filmy a pořady ale scraper ČSFD používám stále, ale to je spíše jen ze setrvačnosti, protože ze zdroje ČSFD vychází i scraper od BBaron, takže by to samé zvládl také.

Pokud jde ale o tvé domácí zdroje, nic ti nebrání ukládat/rozdělit si filmy i seriály do různých adresářů a na každý (podle charakteru zdrojů), použít jiný scraper.
 
Citovat
#3
Díky za tip. BBarona jsem ještě nezkoušel. Zkoušel jsem IMDB, CSFD, ... poslední pokus, co jedu, je UMS s nastavením na TVDB v (cs) jazyce. Vypadá to, že to nějak funguje. BBarona ale ještě zkusím.

O TVDB scraperu jsem zrovna psal do vlastního vlákna. Schválně mrkni, jestli tě něco nenapadne - https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-scrap...vdb?page=2.
ASUS PN 50 Windows 10. Ext HDD 6TB (USB 3.0) NTFS, Kodi 19.1
 
Citovat
#4
Album → Universal Album Scraper
Film → Universal Movie Scraper
Interpret → Universal Artist Scraper
Seriál → The TVDB
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#5
2

Album - MusicBrainzPicard na vydané, na jiné MP3Tag
Film - TinyMediaManager - pořadí priorit TMDB,CSFD
Seriál - TinyMdiaManager - priority TVDB,CSFD
Interpret - viz album, dělá je automaticky.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#6
Tak jsem doposud používal k plné spokojenosti taky BBarona, ale současná situace a kone jeho scraperu mě donutilo k velké změně, ale snad té nejlepší.
Začal jsem po přečtení tématu
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-sprav...diaManager
na scrapování filmů používat TinyMediaManager a v Kodi knihovně Local Info. Sice v tom trochu plavu, ale žádný učený z nebe nespadl :)
Jak nastavit poředí priorit jak uvádí Foolproof "Film - TinyMediaManager - pořadí priorit TMDB,CSFD" Já pokud zaškrtnu druhou volbu, automaticky se předchozí přepnena novou a žádná druhá v pořadí se nekoná. Tak hold dohledávám růčo. Ale při přidání pár nových filmů už to bude jedno. Horší to bylo u celé knihovny.
LG OLED65B7, YAMAHA RX-V775, NUC513RYH, BEELINK GT1 ULTRA - COREELEC, ODROID N2 COREELEC, WD MY CLOUD
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)