Příspěvků: 7
Témat: 2
Registrován od: 01/2023
Hodnocení:
1
KODI 19 na přehrávači SHIELD neměl problémy s nahráváním filmů z SCC na USB připojený externí disk a ani z přehráváním filmů/videa z tohoto externího disku. Když se KODI automaticky aktualizoval na v. 20, tak najednou přestal vidět soubory fimů na připojeném externím disku.
Pokud stáhnu nový film z SCC do zvolené složky pro stahování, tak KODI/videa/zdroj HDD, vidí ve složce pro stahování složku s filmem, ale po otevření této složky tam nic není, přesto že tam film je. Stejně tak nevidí i ostatní nahrané filmy na tomto disku. Připojil jsem čistý naformátovaný HDD, ale je to stejné. Žádné filmy-videa nevidí.
Nevím co je u KODI 20 nového, že filmy na externím disku připojeného přes USB SHIELD nenačte.
Má někdo podobné problémy?
Příspěvků: 5 469
Témat: 128
Registrován od: 12/2015
Hodnocení:
921
Jsem (až na výjimky) pouhým čtenářem fóra.
Nepokračuji tedy ani v tématech, která jsem založil.
To platí i pro doplňky Kodi a další aplikace, které jsou s takovými tématy spojené.
Příspěvků: 7
Témat: 2
Registrován od: 01/2023
Hodnocení:
1
Moc děkuji za dobrou radu. V nastavení jsem vybral "Povolit vždy" a už je vše v pořádku.
Děkuji !!
Příspěvků: 20
Témat: 1
Registrován od: 03/2020
Hodnocení:
0
Zdravím, já mám zase jiný problém s Kodi 20.2 Nexus. Na přístroji Nokia 8000 s androidem 10 Kodi sice vidí všechny videosoubory a jdou spustit, ale plynule a bez problému jedou jen z HDD 500 Gb USB 2.0 A je jedno, jestli se jedná o DivX, nebo 4K 50 Gb mkv. Pokud ale připojím nový HDD Toshiba 2 Tb USB 3, tak tytéž videosoubory sice spustit jdou, ale cca každou minutu se přehrávání na zhruba 5 sec. zastaví a načítají se data - (kolečko a procenta). Pak přehrávání pokračuje. Tzn. nepoužitelné. Oba disky MBR, oba soub.sys. NTFS. Tak mě napadá, jestli není problém s velikostí oddílu. Rozdělit na menší není problém, ale osobně na nesystémových discích preferuji jednu partition. Máte někdo zkušenost. Děkuji moc za každou radu.
Příspěvků: 657
Témat: 7
Registrován od: 01/2016
Hodnocení:
56
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
Příspěvků: 5 469
Témat: 128
Registrován od: 12/2015
Hodnocení:
921
@
Pitris66 Na zemi původu kabelu to nutně nesvádět nemusíš. Starší HDD mohl mít nižší spotřebu a ty jsi zase zapomněl na ohmův zákon. Nic jiného v tom nehledej. Pamatuj, USB kabely v tomto případě co možná nekratší.
Jsem (až na výjimky) pouhým čtenářem fóra.
Nepokračuji tedy ani v tématech, která jsem založil.
To platí i pro doplňky Kodi a další aplikace, které jsou s takovými tématy spojené.