• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraz nesouhlasi se zvukem
#21
@Alma Tak odpověď od @palozanota jsi si jistě přečetla sama. Já ti asi v dané chvíli neporadím nic dalšího. Nejsem sice odborník na Android TV (měl jsem Android TV jednou a jenom 13 dní, pak šla zpátky do e-shopu), ale nemyslím si, že to lze nějak vyřešit. Možná, že mě nějaký znalec opraví.

Pokud by ale přeci jen šlo o život a chtěla jsi si na TV ty epizody přehrát za každou cenu, můžeš zkusit ještě jeden trik. Je bez záruky a navíc je poměrně krkolomný. Někdy TV to starší kódování umí, ale pouze z určitých specifikovaných zdrojů (vstupů). Jednou jsem se u známého se Sony TV Android setkal s tím, si bez problémů přehrával video kódované divx z USB a když to samé video nahrál na NAS a zkusil ho přehrávat na té samé TV přes DLNA, nešlo to. Pak jsme si přečetli, že dekódování divx videa je možné pouze tehdy, je-li uložené na USB. Zkus si to tedy také tak. Stáhni si přes addon Stream-Cinema daný soubor, ulož na USB a zkus ho přehrát.
ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) * 3x PC + W10 (Kodi 18.2)
 
Citovat
#22
@Client Urcite za každou cenu epizody prehravat nepotrebuji. Presmeruji dceru na jiny serial.Doufala jsem,ze třeba ja dělám nějakou chybu,kterou půjde jednoduše odstranit nebo ze mi reknete,ze zdroj je chybny. Akorát ten Monk mi trochu mrzí,toho mam rada.Presto díky všem.
 
Citovat
#23
možno sa niekto ukaže kto ma podobny problem , podobnu telku a podarilo sa mu to vyriešiť .
... a Monk bude len to chvilu potrva a bude aj v lepšej kvalite

 
Citovat
#24
@Alma Ještě se nabízí jedna možnost. Myslím, že Android TV umožňuje instalovat VLC, který by určitě ta videa se starším kódováním přehrál. Pak by bylo možné použít ho jako alternativní externí přehrávač Kodi. Ale i to je na dlouhé lokte a vyžadovalo by to se tomu chvíli věnovat. Tak snad někdo zkušený přijde s nějakou konkrétní radou. Já už opravdu končím, nic dalšího mě nenapadá.
ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) * 3x PC + W10 (Kodi 18.2)
 
Citovat
#25
@Alma -U mne tablet s Android 9, Kodi 18.3, Estuary default skin, Stream Cinema 1.3.16. Uvedené problémy s díly seriálů u mne nejsou. Našel jsem vždy k výběru 2 soubory a zkontroloval.
Možná by neškodilo na TV Sony v Kodi najít nastavení akcelerátorů, případně zpracování zvuku a vyzkoušet kombinace. Zapsat si původní volby!
Systém (expert), přehrávač,  video, zpracování...
Systém (expert), zvuk, dekodér... (Ale spíše jestli sama TV Sony nemá nějaké dekódování nebo "vylepšovani" zvuku.)
BerryBoot-LibreELEC8.2.5-Kodi 17.6 >RPi2/RPi3 >TV FullHD. Kodi >Notebook W7/10. Kodi 17.6 >PC LinuxMint 64bit. Kodi 18.3 >Tablet10 Android9. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
#26
.... můžu ?????

.... a pak že nejsou informace zapotřebí ....

.... omlouvám se za zcela zbytečný vstup .....
3x RPi2B → L9.x \ 1x RPi3B → L9.x \ HTPC → L9.x \ Xbox ONE S  18 \ X96 - S905X 2/16 → CE 9.x \ NAS Synology 212J → DSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 18
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)