• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poslouchej radio - doplněk
#41
@BobaX Zpracování RDS není záležitost doplňku, ale dostává se tam v Kodi. Je to standardní součást funkce Live TV & PVR.
ASUS VivoMini + LE 8.2.5 (Kodi 17.6) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 8.2.5 (Kodi 17.6) * 3x PC + W10 (Kodi 17.6/18) * 2x RPi2 + LE 8.2.5/9.0 (Kodi 17.6/18)
 
Citovat
#42
moc pěkný doplněk do KODI ! jen bych docela uvítal, možnost nastavit si oblíbenou stanici! Tak aby hned po zpuštění doplňku hned hrála...
 
Citovat
#43
Na Kodi frčím nějakou dobu a mám ho za (téměř) plnohodnotné multimediální centrum. Mám docela slušnou sbírku muziky a (snad krom Cinemix a RockRadio1) jsem nenašel rádia, který by mi plně vyhovovaly, takže jsem si postavil a provozuju rádia svoje.
Zatím jsem ale nepřišel na to, jak je na Kodi přehrávat. Souběžně s Kodi jedu na Volumio, kde to není problém.
Řekněme, že bych dokázal tento addons upravit a ty svoje rádia do něj vpašovat, ALE asi jsem v nějaké učebnici KODI přeskočil úvodní lekci, takže prosím o návod: jak tento doplněk nainstaluju do Kodi? Všechno mi běží na (několika) Rpi. Děkuju předem.
 
Citovat
#44
Normálne si stiahneš zip, ktorý je v prvom poste tejto témy, dáš na usb, a z toho usb to nainštaluješ tak, ako sa inštalujú doplnky, návodov je plný internet, to je otázkou pár sekúnd aj s googlením
How to install kodi addons - daj do googlu, a vypluje ti to presný postup
2x Odroid C2 - CoreElec 8.99.2 - KODI 18
Vorke Z6 - CoreElec 8.99.2 - KODI 18
WD My Cloud 3TB

 
Citovat
#45
Aha, omlouvám se, hledal jsem jeden soubor ke stažení, našel jen tu strukturu a už se viděl, jak ji budu rozstrkávat někam do systému... Možnost uložení do zipu jsem neviděl. Moc díky.
 
Citovat
#46
MOC DĚKUJU všem autorům za plugin, ma_sk za nakopnutí. Staženo, přizpůsobeno, nainstalováno a funguje ku vší spokojenosti. RDS mi taky chybí, kdybych tak tušil, jak to ve svém RaSdiu udělat. Ve Volumio mi to hlásí v pohodě, ale to není boj pro tohle vlákno...
 
Citovat
#47
@RASíček -Ty prostě nečteš! Jinak bys nejenže našel ten ZIP, ale i věděl [Only registered and activated users can see links Click here to register]že ve fóru se také děkuje bodovým ohodnocením, což je ikonka "palec nahoru" pod autorovým příspěvkem.

Autory jsou @ma_sk, @mebox
BerryBoot-LibreELEC8.2.5-Kodi 17.6 >RPi2/RPi3 >TV FullHD. Kodi >Notebook W7/10. Kodi 17.6 >PC LinuxMint 64bit. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)