• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém se vzhledem Estuary Stream-Cinema
#1
Nevím, čím to, ale už pár týdnů se mi nedaří reboot do vnitřní paměti. Teď jsem si všiml, že zmizela informace o teplotě procesoru. Nějak se mi ten plugin Stream cinema začíná chovat divně. Verze 1.9.16.f
 
Citovat
#2
Kolikrát to ještě napíšeš do špatného tématu.??  Icon_rolleyes
Toto téma se týká názorů, chyby, nových nápadů, zlepšení aj. týkající se tohoto fóra.
Pokud se ti něco zobrazovalo, a už nezobrazuje, půjde nejspíše o problém skinu, takže si prosím vyhledej téma příslušného skinu, nebo alespoň správné fórum, a piš to tam!
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Děkuji, za kvalitní odpověď. Takové rady opravdu potřebuju ( potřebujeme ) ale chápu, že někdo tady nad tím s tím bičem v ruce stát musí. Hodně úspěchů v další práci :-D
 
Citovat
#4
@Davirek: Chlape, byl jsi slušně upozorněn na to, že jsi udělal chybu a POŽÁDÁN o její nápravu. Tak tady neprskej a přesuň laskavě svou žádost o radu do příslušného tématu. Toto fórum disponuje nijak revoluční funkcí vyhledávání, tak ji zkus použít.
Nvidia Shield TV - Kodi Nexus
LG OLED65B7A 
 
Citovat
#5
Odpoveď je určite lepšia než samotná otázka a miesto kde sa pýtaš. Nehovoriac o tom, že miešaš hrušky s jablkami.
1. Aký reboot do vnútornej pamäte? Nedal si žiadne informácie o zariadení, tak sa dá len hádať, že bootuješ systém z SD alebo USB, ale aj tak, čo to má so skinom v kodi??
2. Už druhý krát sa pýtaš na zlom mieste. Najskôr v téme o plugine, potom si si pre istotu založil vlastnú tému na mieste určenom pre riešenie vecí ohľadne fóra, nie tvojho skinu. Ako sa tomu majú postavit ľudia, čo tu zadarmo z dobrej vôle radia, keď ty nie si schopný si ani prečítať názvy tém alebo použiť vyhľadávanie?
Téma skinu je táto: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-estua...26?page=23
3. Tak sa rozhodni s čím máš problém.. Či s bootom zariadenia (použi príslušnú tému), so skinom (použi príslušnú tému) alebo s pluginom (použi príslušnú tému).

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#6
@Davirek Používáš 1.9.16.f, což je prastará verze z repozitáře CZ/SK. Skin a jeho zdroje jsou v současné době v "rozkladu". V repozitáři byla verze pro Kodi 17, ale poté, co autor skinu @JiRo skončil. tak jeden dobrák jeho Github smazal, takže jsme přišli o všechny nové verze a zůstala tam jen ta startovní (to je právě ta 1.9.16.f), ve které reboot z vnitřní paměti ještě není implementován (nebo je, ale s chybou). Verze pro Kodi 18 se dá najít v příslušném tématu, teď je to už jenom na jednom místě v Estuary Stream-Cinema 2.0.12.a2fix2 od @Saxel [2018-02-26]. Tak se obrať tam, tady jsi skutečně špatně. Je tam myslím někde ukázáno, jak se do skinu příkaz pro reboot z vnitřní paměti dá doplnit. Pokud to tam nenajdeš, tak ti tam pošlu patch, kterým ho i do té 1.9.16.f dostaneš.
 
Citovat
#7
Uznávám, že jsem se ptal na špatném místě, ale i tak vidím, že se zde pohybují lidé, kteří umějí dobře poradit. Tím všem děkuji a hlavně Clientovi, který už mi několikrát v různých věcech pomohl. A to aniž bych se ho přímo osobně ptal. 
Zařízení mám X96mini a chtěl jsem boot do Androidu - vnitřní paměti. Při kliknutí na ikonu pro vypnutí tam volba pro reboot stále je , ovšem nefunkční. Dříve fungovala. I další věci. Ale jak psal Client, je to stará verze, co už nemá podporu. Takže zkusím aktualizovat.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)