• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdělení knihovny
#1
Ahoj, 
opět bych potřeboval poradit od zkušenějších. Laboruju s tím už 3 večery, hledám tady na fóru, na netu a nejsem schopen to udělat. Chtěl bych mít oddělené knihovny pro filmy a pro pohádky. Na Coreelec mám nainstalovaný Estuary Stream Cinema 2.0.12. Má představa je taková, že budu mít tuto adresářovou strukturu:
\
|__ Filmy
|__ Seriály
|__ Pohádky (filmy)
|__ Pohádky (seriály - večerníčky, apod. prostě na díly)

Studoval jsem problematiku uzlů a prozatím jako takový etalon jsem chtěl vyřešit Filmy a Pohádky (filmy). Seriály teď neřeším, chápu, že tam je jiný scrapper apod.
S těmi uzly - vytvořil jsem si tedy uzel filmy, uzel Pohádky. Knihovna je samozřejmě promíchaná. Docílil jsem akorát toho, že jsem ty Pohádky dal jako oblíbené, takže jsou jakoby bokem. Zkoušel jsem i na ty uzly sestavit filtry - no byly 2 ráno, asi jsem u těch filmů ulít, nafiltroval jsem to na cestu, kde filmy jsou a nafiltroval jsem místo 100 filmů asi 5. Ale to se ještě kouknu.
Můžete mě, prosím, navést, jak to správně udělat? Já bych byl asi nejšťastnější, kdybych měl v tom hlavním menu položky, jak jsem uvedl ve struktuře výše. Po rozkliku se zobrazí knihovna platná pro daný "adresář". Případně doporučit vzhled, který to podporuje? Jinak já nevyužívám nějaké stahovače, sosáče apod., pouze svou knihovnu.
Díky za případné rady
Honza
 
Citovat
#2
Ahoj,
přidávám se k dotazu. Měl jsem to přesně takto rozdělené na KODI 17.6. Navíc jsem měl ještě položku z koncerty. Měl jsem to postavené na skinu Aeon, Měl jsem vlastní menu. Každá položka byla nastavená jako VideoLibraly-Zdroje-Přílušný adresář.  Filmy, seriály, pohádky, seriálové pohádky, koncerty mám na disku v oddělených složkách. Jakmile jsem přešel na Kodi 18, tak mi to nejde. Zkoušel jsem to na boxu s Coreelec i v PC s Win, ale pod 18 mi to pořád dělá blbosti. Není to jen u skinu Aeon, zkoušel jsem i jiné, kde jde postavit vlastní menu.

Na obrázku je vidět, co mi to udělá, když vyberu jakoukoliv položku z hlavního menu


[Obrázek: GtRQp70.jpg]
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
#3
@JaneCk, @lukas.v Cesta před Nodes je správná, ještě je možné to samé vyřešit se Smart Playlist. V podstatě v obou případech dosáhnete stejného výsledku. I filtrace podle cesty je správný postup, tedy pokud máte zdroje takto rozlišené. Ještě se to dá samozřejmě filtrovat podle žánru, ale to už jste "rukojmím" databáze, ze které scrapujete, a záleží, jak to ten, kdo to do filmové databáze zadával, otagoval.

@lukas.v To, že je s tím v Kodi 18 nějaký problém nevím. Mě to chodí, respektive jsme si nevšiml, že by to nějak blblo. Podívám se na to, a dám vědět. A ten obrázek se nezobrazuje. Zkus ho vložit znova.

@KaneCk Jakmile si nainstaluješ Library Nodes Editor a uděláš nějakou první změnu v Nodes, tak , tak se ti nakopírují definice Library do HOME adresáře Kodi. Doporučoval bych se toho držet, tzn. založit jak ve filmech tak v seriálech parent Node Pohadky v jeho rules si vytvořit filtr na Cestu (Path) odpovídající umístění pohadek. Pokud pak budeš chtít další selekci a řazení (např. pro widgety), můžeš na to jít buď přes smartplaylisty nebo pokračovat v Nodes a celé to vyřešit tam.
 
Citovat
#4
Obrázek upraven.
Pořád nemůžu přijít na to, kde dělám chybu..
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)