• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rpi3 nenabehne-error
#1
Zdravím, mám taký problém s malinou. Nedá sa spojazdniť. Pri zapojení nabehne iba toto. Skúšal som libreelec preinštalovať ,ale nepomohlo. Máte nejakú radu ako na to? Budem povďačný.


Přiložené soubory Miniatury
       
3x Raspberry Pi 3B - LibreELEC  (KODI 18) ;16 GB SD card SAMSUNG, vu zero4k, Mi9T
 
Citovat
#2
Toto me delala vadna SD karta...
 
Citovat
#3
Kartu nemám voľnú poruke tak skúsim zajtra ešte. Díky
3x Raspberry Pi 3B - LibreELEC  (KODI 18) ;16 GB SD card SAMSUNG, vu zero4k, Mi9T
 
Citovat
#4
Vidím v podpisu, že máš 3x RPi 3B. Takže nemáš 3 SD karty a nemáš v provozu další LibreElec?
Kodi 19 -LibreELEC 10 -RPi4/3/2/0/w -LinuxMint21/W10/Android11. Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#5
Včera o takom čase ako som písal som nemal. Jedna prave bola v prevádzke na TV a druhu mám ako "NAS" s HDD a prehrával sa z neho film.
3x Raspberry Pi 3B - LibreELEC  (KODI 18) ;16 GB SD card SAMSUNG, vu zero4k, Mi9T
 
Citovat
#6
Takže bola to karta,som rád...
3x Raspberry Pi 3B - LibreELEC  (KODI 18) ;16 GB SD card SAMSUNG, vu zero4k, Mi9T
 
Citovat
#7
Ahojte.
Poprosím o radu ako riešiť zamrznutie rpi3.

Minulý týždeň som pozeral youtube, SC.
Najprv som potvrdil video a než sa načítalo chcel som video zmeniť a pri pokuse stlačiť šípku nazad v YATSE mi rpi zamrzlo.
Ked sa nerozdíchalo ani po 10 min. odpojil som od el. siete a následne zapojil  - rpi naskočilo (svietili kontrolky červená na pri a zelená na hifiberry) no na vstupe do TV nebol signál.
Signál v prvom prípade naskočil až ked bola odstavená el. energia z dôvodu opravy na strane elektrární a v druhom prípade to naskočilo až po zapojení na tretí krát.
 
Ďakujem.

rpi shopu som dostal takúto odpoveď:
Můžete zkusit zakázat neoficiální doplňky KODI, novou čistou instalaci operačního systému, jinou paměťovou kartu a nebo jiný napájecí zdroj.


Pokud narazíte na hardwarovou chybu, můžete uplatnit reklamaci.
 
Citovat
#8
Ta doporučení zní rozumně, zkoušel to?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#9
Zamrzne Raspberry nebo jen gui? Při zamrznutí gui se připojím pomocí ssh a rebootnu systém. Takže se zaměř na tohle. Každopádně pokud restartuješ odpojením ze sítě, viděl bych to na HW problém buď v TV nebo Raspberry. Na Raspi by ti měla u červené problikávat i zelené, první bych to testnul bez přídavného HW tj, hifiberry. To co ti napsal ze shopu je blbost, max. bych ještě připustil napájecí zdroj.
 
Citovat
#10
Možná hloupost, ale tuším od verze 17.xx (Krypton) má v sobě systém při potížích jakousi "samorestartovací" funkcionalitu (u dřívějších verzí jsem toto chování nezaznamenal) ... Pokud dojde k zahlcení / zatuhnutí RPi, stačí když několikrát stlačím na DO například "OK", stroj se následně restartuje i bez vypnutí ze zásuvky ... 
U HTPC jsem toto nezkoušel, neb tam k ničemu takovému nedochází - uff, až nyní když toto píši si uvědomuji, že Kodi a HW v HTPC fungují naprosto spolehlivě a bez problémů (jak si člověk na to rychle zvykne a bere to jako naprostou samozřejmost) 9   
Asi to v některých extrémech platit nebude, ale já jsem u Kryptonu a RPi na zdroj v zásuvce nemusel ještě sáhnout. Reboot přes síť používám také (pokud mám po ruce mobil)
S905X 2/3 → CE 19 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)