• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 40 Hlas(ů) - 1.58 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema Community
@meda: Já nemám, co bych k tomu víc dodal. Pokud jsem napsal, že si má dát kompletně do pořádku domácí síť, myslel jsem tím jak LAN, tak wifi na všech zařízeních doma. Trval jsem na tom na základě jeho tvrzení z jeho úvodního dotazu, že
Citace:Potom jsem zkusil všechny zařízení připojit přes WIFI.
- Na NTB jede, ostatní ne.
Toto tvrzení nemůže mít nic společného s SCC. Tam směřovaly mé tipy na kontrolu IP, ping, DHCP, DNS... Nic víc, nic míň. A to byl i směr, kdy by se, podle mě, chyba hledala lépe.

Je pravda, že v minulosti jsem na fóru k mému routeru již několikrát četl o problémech, kdy byla špatně přidělována IPv6 adresa, ale to bylo v souvislosti s prefixem (snad se to tak jmenuje) od providera a chováním routeru. V tomto případě mě nenapadlo dát to do souvislostí. Je fakt, že na IPv6 se nepoužívá NAT, takže všechny adresy v domácí síti určuje provider. Pro IPv6 je router spíš v bridge modu.

Na ostatní by měl odpovědět @HawkST: . Jen on ví co, kdy, jak a proč udělal a tím to zprovoznil. A hlavně co se tehdy stalo v předpokládaném bodě zlomu funguje/nefunguje SCC. Teď už zřejmě ví, co a kde má hledat. Třeba konzultací s providerem.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@jkmh: Souhlasím s tebou, že určit jednoznačného viníka může jen HawkST. Přesto jen napíši, že
Citace:Potom jsem zkusil všechny zařízení připojit přes WIFI.
- Na NTB jede, ostatní ne.
jsem ze souvislostí pochopil jako týkající se právě jen SCC.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
@meda: Právě proto, že SCC nezasahuje do konfigurace wifi a neznám appku, která by do konfigurace HW obecně zasahovala, pokud k tomu není přímo určená, jsem to pochopil jinak než ty. Takže je to jen na něm.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@meda:
Citace:Zřejmě se výsledek dostavil rebooty/resety po zákazu IP6 - Bylo potřeba něco odstranit z paměti, tabulky routování.
Něčím takovým to nejspíše bylo. Po kompletním resetu a opětovném nastavení passthrough pro IPv6 se to všechno zase rozjelo.
Citace:Jak jsi, Hawku ST, vyřešil potřebu tak trochu IP6 mít? Znovu jsi IP6 povolil?
Ano

@jkmh:Máš pravdu. SCC do ničeho týkajícího se protokolu nezasahuje. Problém byl někde v routování IPv6 protokolu. Jakmile jsem ho zakázal, (a box neměl jinou možnost, než komunikovat přes IPv4) všechno všude začalo fungovat. Po obnovení nastavení (povolení IPv6 a restartu routeru + AP) To zase už fungovalo.

Nerozumím tomu natolik, abych přesně určil, kde byl problém. Vím jen to, že byl celkově problém s komunikací přes IPv6 s vnějším světem (který nějakým způsobem nepostihl jen notebook). Pomohl jen kompletní reset všech síťových prvků a nastavení a potom opětovného nastavení do původního stavu.

Teď mám vše přesně nastavené, jak to bylo před problémem a funguje to. (včetně povoleného IPv6)
Indície pro mne byla taky, že když jsem pouze zakázal IPv6 a potom ho v routeru povoli, tak mi přestal fungovat i "ping google.com -6" .. než jsem ho zakázal tak na notebooku fungoval, ale po povolení ne.
Pak jsem opět restartoval AP a všechno se dalo do pořádku. Takže myslím, že byl nějaký problém někde v cash AP.

Jak říkám. Nejsem síťař, takže netuším, kde byl přesně problém. To je nejdál, kam se svýma vědomostma dostanu.
Citace:@jkmh: @HawkST: Nechci vám kazit radost z usmíření ale hodnocení "Síť kompletně nefungovala.." není úplně trefa.
Kdyby nefungovala kompletně, porucha by se hledala lépe.
Pravda. Špatně jsem se vyjádřil. Měl jsem na mysli, že nefungovala úplně správně.
Citace:Toto tvrzení nemůže mít nic společného s SCC. Tam směřovaly mé tipy na kontrolu IP, ping, DHCP, DNS... Nic víc, nic míň. A to byl i směr, kdy by se, podle mě, chyba hledala lépe.
Chyba se projevovala jen v SCC na 2 ze 3 zařízení. Považoval jsem za nepravděpodobné (né nemožné), že by byl síťový problém tak selektivní. Další chybný předpoklad byl, že když jsem nic neměnil a do teď to všechno jelo, tak, že bude chyba v lokální síti, se kterou nebyly problémy. Celou dobu jsem podezříval poskytovatele, z umělého zpomalování rychlosti, ale i tak mi to nedávalo smysl.
Ale největší zásek byl, že to jelo pomalu. Kdyby to nejelo vůbec, tak by se to hledalo mnohem lépe.

A jít po IPv6 mě napadlo, protože mi jednu dobu nefungovala a řešil jsem to s poskytovatelem. (asi rok zpátky)
Zpočátku jsem si to neuvědomil a nenapadlo mě, že to s tím mohlo mít něco společného.
 
Citovat
@HawkST: Díky za další upřesnění.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
Tak včera mi to začalo dělat zase na boxu H96 max v56. Kliknutím na scc jsem se do nabídky dostal vždy tak po cca 5 minutách a po přechodu třeba do sekce filmy další minuty. Když jsem to tady četl atd... tak jsem vlezl do routeru, vypl ipv6 a všechno jede bez problémů. Tohle se mi začalo dít jak už jsem psal někdy v prosinci po updatu scc. Ale jestli to má společné něco s doplňkem netuším. Spíš bych to viděl na nějaké opatření ze strany operátora ve stejnou dobu, protože do té doby jsem s scc neměl problémy. V mém případě optika od O2
Protože když ten box připojím přes WiF jiného operátora nebo hotspot a mobilní data od tmobile, tak to jede taky normálně. Problém zatím jen O2. Těch jiných operátorů WiFi jsem měl možnost vyzkoušet už spoustu, protože tento box je cestovní a jezdí s naší bandou po republice, když jedeme někam překopat Alberta :)

Díky samozřejmě @HawkST: který mě nasměroval

 
Citovat
Zajímavá nová funkce v SCC od verze 2.4.0. Využití externího přehrávače.
Pokud nějaký přehrávač má lepší fuknce na zvuk či video, tak je to zajímavá možnost vylepšení zážitku.
Mě se zatím podařilo zprovoznit na PC a na mobilu přesměrování videa do VLC.
VLC dokáže přesměrovat video do stařích verzí chromecastu bez zrcadlení.
 
Citovat
Exclamation 
Tady je třeba upozornit na to, že nejde v pravém slova smyslu o novou funkci externího přehrávače v doplňku, ale pouze o funkce, které v nastavení doplňku vytvoří či jen doplní konfigurační soubor playercorefactory.xml.

Určitě je tato funkce užitečná hlavně pro ty, kteří se v Kodi příliš neorientují nebo nechtějí či nemohou jednoduše vytvořit a editovat konfigurační soubor playercorefactory.xml. (např. je-li Kodi instalováno v Android TV), a přesto chtějí externí přehrávač používat. Má to však jistá omezení, na které je třeba upozornit.

Použití externího přehrávače omezí/změní dvě funkce, které Kodi nabízí při používání nativního přehrávače Kodi, a které asi většina uživatelů považuje sa samozřejmé, ale které se, při použití externího přehrávače, zásadně změní:
  • po přerušení přehrávání se do databáze Kodi neuloží pozice přerušeného přehrávání, takže při dalším spuštění se video začně přehrávat opět od začátku,
  • příznak shlédnuto se nastaví tak, že si Kodi měří dobu přehrávání a nastaví ho v případě, pokud překročí nastavený limit doby přehrávání, či správněji, doby spuštění externího přehrávače. Ten je teď nastavený 120 minut.
A pro ty, kteří funkci externího přehrávače již používají a soubor playcorefactory.xml tedy již mají vytvořený a mají v něm své definice přehrávačů i pravidel, a přesto by si chtěli novou funkci v doplňku Stream Cinema Community vyzkoušet, jen upozorňuji na to, že funkce do doplňku přidává nejen nové přehrávače, ale i nová pravidla. Tady je třeba se zmínit o tom, že funkce je vytvořená smysluplně, tedy tak, že soubor, pokud již existuje, tak ho celý nepřepisuje (jak to u některých podobných řešení, např. pro advancedsettings.xml, známe), ale pouze do něj doplňuje nové definice.

V této souvislosti je třeba ještě upozornit na možný potenciální problém se související funkcí Restartovat, kterou je možné najít na stránce Přehrávač v nastavení doplňku. Tato funkce využívání volání built-in příkazu Kodi RestartApp, o které je známo, že nemusí na některých instalacích fungovat správně.

Další problémem této funkce je, že byla navržena především pro používání v Android a Android TV instalacích. Pokud ji ale použijete např. ve Windows (i když se samozřejmě nabízí otázka proč, protože nativní přehrávač Kodi ve Windows funguje skvěle), tak je jednak výběr aplikace trochu krkolomný (musíte nejdříve zadat cestu a pak ručně doplnit aplikaci, případně cestu i s aplikací zadat celou ručně), a jednak bez další dodatečné úpravy souboru playcorefactory.xml, se zobrazení playeru nemusí chovat ideálně. Doplněk totiž neumožní přidat případné další parametry spuštění aplikace (fullscreen, apod.).

Bude ale asi platit, že pokud už někdo externí přehrávače a tedy i soubor playcorefactory.xml v Kodi používá, tak o tuto funkci v doplňku Stream Cinema Community příliš zájem mít nebude.
 
Citovat
@Keymag: @JiRo: Kodi 20.x na LinuxMint 21.3 (Ubuntu). Mně se VLC pouhým správným zápisem v konfiguraci SCC jako přehrávač rozjet nepodařilo.
Musel jsem nakopírovat obsah do playercorefactory.xml z Wiki: https://kodi.wiki/view/External_players
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
Lightbulb 
Stahování filmů a seriálů do oddělených adresářů

Doplněk SCC nabízí funkci stahování souborů. Tato funkce, v současné době, kdy jsou některé zdrojové servery v průběhu dne občas přetížené, a on-line přehrávání, zejména u připojení s nižšími hodnotami rychlosti downloadu, nabývá na významu. Hodně uživatelů by bylo rádo, pokud by si stahované soubory filmů a seriálů mohli umisťovat do oddělených adresářů. Důvodů k tomu mají několik, ten nejzásadnější je, že by si chtěli stažené soubory uložit do knihovny. Doplněk na to pamatuje a nabízí pro to řešení, kterým je volba Použít cestu z nastavení Knihovny, na stránce Stahování v nastavení doplňku. Potud tedy vše v pořádku.

Nyní se ale vyskytl požadavek, zda by nebylo možné zvlášť definovat odděleně adresáře pro stažené filmy a seriály, tedy jiné, než ty pro knihovnu. A to i za cenu "hacku" doplňku. Zamýšlel jsme se nad řešením, a chtěl tedy pro definici adresářů pro stažené filmy a seriály vytvořit stejnou množnost zadání, jako pro adresáře knihovny. Ale ukázalo se, že pro toto řešení by bylo třeba provést rozsáhlejší úpravy ve více částech doplňku. Proto jsem nakonec zvolil jednoduché a rychlé řešení, kdy ve stávajícím adresáři, určenému pro uložení stahovných souborů, vytvořím ručně dva podadresáře Movies a TVShows, do kterých se budou stahované filmy a seriály ukládat. A aby se tak dělo, postačí pouze poměrně jednoduchá úprava v jednom souboru doplńku.

Upravuje se soubor stream_picker.py v adresáři plugin.video.stream-cinema-2-release/resources/lib. Původní část (ve verzi 2.4.2 je na řádkcích 257 a 258) je:
Kód:
if labels.get('episode'): download_folder = os.path.join(settings[SETTINGS.DOWNLOADS_FOLDER], download_folder, 'Season '+str(labels.get('season')).zfill(2))
                else: download_folder = os.path.join(settings[SETTINGS.DOWNLOADS_FOLDER], download_folder)
a měla by se nahradit takto:
Kód:
if labels.get('episode'): download_folder = os.path.join(settings[SETTINGS.DOWNLOADS_FOLDER], 'TVShows', download_folder, 'Season '+str(labels.get('season')).zfill(2))
                else: download_folder = os.path.join(settings[SETTINGS.DOWNLOADS_FOLDER], 'Movies', download_folder)
Nemusím asi připomínat, že tento návod je určený jen pro zkušené uživatele. A taky to, že po instalaci nové verze doplňku se úprava přepíše a je třeba ji provést znova. Samozřejmě s respektovním potenciálních změn v dotčeném souboru, ke kterým může v dašlších verzí dojít!

Pokud po nějaké budoucí aktualizaci doplňku, výše uvedenou úpravu neprovedete okamžitě a spustíte při tom nějaké stahování, nic zásadního se nestane. Jen se stahované soubory budou ukládat do původního adresáře (toho nadřazeného adresáře nově přidaných podadresářů Movies a TVShow). Ruční úprava takové situace (překopírování do odpovídajících adresářů) je pak snadná.

A abych odpověděl na případné dotazy, proč vlastně tuto úpravu vůbec dělat, když možnost ukládat stahované filmy a seriály do oddělených adresářů v doplňku už existuje, tak ještě pár řádků s vysvětlením.

V Kodi, od verze 21 Omega, exituje možnost mít v knihovně více verzí video souborů. To se dá využít například k tomu, že si k danému titulu uložím jak vlastní video soubor, tak položku s odkazem do doplňku SCC. Mám pak možnost vybrat si k jednomu titulu spuštění přehrávání titulu z SCC uloženého v knihovně (pokud jsem si ho tam před tím uložil) a nebo staženého (pokud jsme is ho tam před tím stáhnul). Ukládání titulů SCC do knihovny Kodi je součástí způsobu, jak doplněk používá řada uživatelů, společně s využíváním Trakt.tv a ukládáním obsahu Watchlist do knihovny nebo také s ukládáním do knihovny seznamů Novinky, Novinky dabované nebo Novinky s vloženými titulky.

V současné době tak nová funkce Kodi umožní lépe organizovat filmové sbírky a jednoduše u nich zohlednit možnosti více typů zdrojů. Současně to umožní lépe reagovat na aktuální omezení na straně zdrojů SCC (Webshare), kdy dochází k větší frekvenci stahování. Celý proces se pak dá poměrně dobře zjednodušit. V seznamu SCC si vyberu titul, mohu si ho uložit do knihovny, a násladně také stáhnout, což ho také nakonec uloží do knihovny. Jednou je tak v knihovně Kodi jako odkaz do doplňku SCC a jeho výběrem si mohu spustit on-line přehrávání vybraného streamu. Podruhé pak jako odkaz na stažený a lokálně uložený soubor a jeho výběrem si spustím přehrávání z lokálního úložiště. Nová funkce Kodi mi tak umožní si přehledně vybrat, kterou verzi si v dané chvíli pustím.

Někdo namítne, že všechno tohle by se dalo řešit i bez výše uvedené úpravy. Ano, ale znamenalo by to další práci přímo se soubory někde na domácím úložišti. S tím, co jsem popsal výše, to zvládnu vše z křesla před TV, do které mám připojené Kodi, s dálkovým ovladačem v ruce. Frekvence přírůstku titulů, které náš zajímají, vesměs je máme už uložené v Trakt Watchlist, není tak velká, takže správu nově se objevivších titulů většinou zvládnu během pár minut po zapnutí TV a Kodi.
 
Citovat
Nastavení video cache

Současně s výše popsanou novnkou, možnosti definice externího přehrávače, se verzi 2.4.2 objevila i možnost nastavit velikost vyrovnávací paměti videa, tzv. video cache.

Pro tuto novou funkci platí to podobné, co pro externí přehrávač, a to, že nejde o nějakou speciální vnitřní funkci doplňku, ale pouze o možnost změnit v rámci jeho nastavení parametry v definičním souboru, v tomto případě v souboru advancedsettings.xml. Jedná s tedy o funkci podobnou té, kterou má například i originální doplněk SC, různé doplňky typu Open Wizzard a jemu podobné nebo doplňky, které najdete v Ričrdsson repozitáři. To také současně znamená, že vše, co se tohoto problému týká a je popsáno dále, má význam pouze do verze Kodi 21 Omega beta 2 (včetně). Od verze následující, tedy Kodi 21 Omega beta 3, se parametry video cache nastavují už přímo v Kodi a na obsah parametrů <cache> v advancedsettings.xml není brán zřetel.

Použité řešení funguje tak, že dokáže změnit nastavení parametru <memorysize> v nastavení video cache, tedy <cache> v souboru advancedsetings.xml. Tady je třeba říci více, protože se oproti výše zmiňovaným podobným řešením poněkud odlišuje. A to jak v kladném (+), tak záporném, ( - ) slova smyslu:

(+)
  • pokud soubor advancedsettings.xml neexistuje, vytvoří se a v něm se vytvoří parametry pro <cache>, pokud existuje, a parametry <cache> neobsahuje, tak jsou do jeho obsahu přidány, pokud tam již jsou, tak je paramter <memorysize> změněn, ale pozor, pouze na na základě změny (viz Pozn.1 uvedná níže) v nastavení doplňku SCC
( - )
  • v nastavení SCC lze změnit pouze parametr <memorysize>. Ostatní parametry v <cache> se tedy nastavit nedají. Znamená to, pokud před změnou v nastavení doplňku soubor advancedsettings.xml neexistoval, nebo v existujícím souboru ostatní parametry <cache> nenacházely, tak se do nového nastavení ani nedostanou. Jedná se o parametry <buffermode><readfactor> a <chunksize>, které v tomto případě budou mít, ve vztahu k definici video cache, sé default hodnoty.
Pozn.1

Z několika dotazů se ukazuje, že proces nastavení video cache v doplňku není úplně zřejmý. Uvedu tedy několi faktů týkající se toho, jak je v doplňku realizovaný.

Po prvním spuštění nové verze doplňku SCC (dále jen doplňku), a pokud neexistuje soubor advancedsettings.xml nebo v něm nejsou zadány parametry <cache>, vypadá stránka nastavení Přehrávač v nastavení doplňku takto:
   
a v ní jsou pro tuto chvílu tři důležité parametry s významem:
  • Velikost vyrovnávací paměti - hodnota parametru <cache> % Dostupné paměti. Po iniciálním (prvním) spuštění doplňku nebo první spuštění po aktualizaci na verzi 2.4.2, je jeho hodnota 1%, a to i když soubor advancedsettings.xml neexistuje nebo existuje, ale neexistuje parametr <memorysize> v <cache>. Platí, že pokud se od spuštění/resetu doplňku tato hodnota nezmění, tak se nezmění ani nastavení videocachce nezmění.
  • Nastavená paměť - hodnota převzatá při spuštění doplňku ze souboru advancedsettings.xml. Pokud soubor advancedsettings.xml neexistuje nebo existuje, ale neexistuje parametr <memorysize> v <cache>, tak je tu uvedena default hodnota nastavení <memorysize>, tedy hodnota 20MB.
  • Dostupná paměť - hodnota, která se počítá jako 1/3 z volné paměti v okamžiku spuštění doplňku. Typicky tedy po startu Kodi nebo poté, co se doplněk resetuje. Reset doplňku se provede tak, že se postupně zadá nejdříve volba Zákaz a poté volba Povolení doplňku.
Je třeba si uvědomi, co to v tomto kontextu znamená změna nastavení <memorysize>. Je to vždy a pouze změna obsahu advancedsettings.xml. To znamená, že aby se změna v nastavení promítla do skutečné velikosti video cache, je třeba vždy provést reset (restarft) Kodi.
 
Citovat
@JiRo: Musím se přiznat, že jsem to trochu nepochopil. To, že se ta čísla lehce liší, může být způsobeno výpočtem (MiB x MB), ale jak to, že mi to dovolí tak vysokou cache nastavit. Čekal bych hodnotu max. kolem 200MB.


Přiložené soubory Miniatury
   
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@jkmh Jak to? No, souvisí to s algoritmem, který tam Láďa má. A tohle popisovat, to by se to ještě zesložitilo, a tak jsem to vzdal... Jenže jsem při tom tak nějak nepočítal se šťouraly tvého typu... 1

Ono je to tak, že se po startu doplňku, což je většinou po startu Kodi, zjistí volná paměť a 1/3 z ní se zapíše do proměnné v nastavení doplňku. Nakonec se ale, když tu velikost cache v nastavení měníš, se ta 1/3 počítá ne z té po startu uložené, ale z aktuálně volné paměti. A ta je, celkem logicky, většinou jiná, než byla v čase start doplňku. Je ale docela zajímvé, že u tebe je ta aktuální větší. Já to mám přesně obráceně. V čase spuštění doplňku je volná paměť větší a v čase nastavení menší. Ale to je asi náhoda, prostě záleží na tom, co se v Kodi, jeho doplňcích, widgetech apod. v tu dobu děje.
 
Citovat
@JiRo: Sorry, že jsem se zeptal.  3
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@jkmh Nééé, neomlouvej se. Já jsem rád, že ty mé výlevy alespoň někdo čte. I když jsi to většinou jen Ty a ještě občas @meda:. 1
 
Citovat
Ahoj jdu s dotazem. Nemáte někdo odkaz na repo zachmorris?
Na netu je toho spousta to jsem stáhnul v zipu. Do mobilu to jde to není problém ,ale do android boxu to normálně v zipu nejde stáhnout ,přesunout přes cloud nic Sad( nějaký funkci reporitar ,který stáhnu přímo v Kodi a pak to naustaluju já Stream cinema ? Díky za radu a odpověď
 
Citovat
A proč se ptáš tady???
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
 
Citovat
@01Dontworr: Schválně jsem pátral, co Zach Morris je zač. Postava ze seriálu Konečne zvoní (Saved by the Bell, 4 sezóny, 86 epizod), kterého hraje Mark-Paul Gosselaar.
https://www.csfd.cz/film/77866-konecne-zvoni/recenze/
Postavě Zach Morris zřejmě vytvořili repo s doplňkem, sociální účty atd ...kterým propagují "nevím co".
https://github.com/zach-morris
Způsob instalace je poptávaný na Forum.kodi.tv a doporučena instalace samostatného > doplňku

EDIT: NEPLATNÁ STRUKTURA, NEVYŘEŠENÉ ZÁVISLOSTI. Špatně vytvořený doplněk i repo údajně jen pod Android.
Poptáváš snad něco jiného než seriál?
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
Nee možná jsem to napsal blbě ,ale repozitář Zachmorris je na staré hry ze všech možných platforem

Každopádně nevim kde jinde se zeptat určitě tady budou lidi co vědí

(21.3.2024, 8:45)01Dontworr Napsal(a): Nee možná jsem to napsal blbě ,ale repozitář Zachmorris ze kterého se dá nainstalovat doplněk IAGL,který je na staré hry ze všech možných platforem

Každopádně nevim kde jinde se zeptat určitě tady budou lidi co vědí
 
Citovat
Thumbs Down 
@01Dontworr Fórum má nějakou strukturu organizovanou tak, aby se v tom lidé vyznali. Má také nějaká pravidla, která by měli lidé dodržovat. Bylo by dobré se před tím, než něco někam napíšeš, zamyslet se a případně si ta pravidla přečíst. Dotaz na repozitář rozhodně do tématu video doplňku Stream Cinema Community nepatří. Nehledě na to, jak vidno z příspěvku @meda:, že stačilo dotaz na repo zadat do vyhledávače a odpověď jsi dostal.

Ale proč to dělat, když stačí vybrat si náhodné téma na fóru, a nesouvisející dotaz položit tam, co? Nechápu... 10
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: MaVon, 4 host(ů)