• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream / zrcadlení do jiného zařízení
#1
Ahoj s Kodi jsem celkem začátečník, nicméně i když jsem hledal tak jsem nenašel. Rád by jsem věděl zda je možné se nějak připojit ke stávajícímu přehrávanému filmu z jiného zařízení.
Jde mi o toto. V PC ( win ) ( připojený k TV ) mám puštěné KODI s filmem a v kuchyni mám tablet ( win ) se kterým by jsem se chtěl připojit k tomu co KODI přehrává, našel jsem akorát možnost připojit se ke KODI a ovládat ho přes webové rozhraní, vidím tedy co tam i hraje, ale nevím jak zobrazit to co se tam přehrává... Lze pustit další stream, ale to není synchronizované s tím co hraje v TV... ( teamviewer, anydesk by jsem nerad používal... )
Řešil to někdo?
 
Citovat
#2
@Broody Něco takového možné není. Externí spolupráce, Kodi + "něco" je možná zhruba třemi způsoby:
  1. ovládat Kodi přes webové rozhraní (o tom píšeš ty)
  2. přehrávat vybraný titul na externím přehrávači
  3. přehrát vybraný titul na vybraném DLNA renderer-u
Pak jsou samozřejmě možné další způsoby, které využívají (či mohou využívat) nějaká další řešení mimo Kodi. Je to záležitost funkcí podporovaných daným systémem, případně speciálních aplikací, ale to už je více o těch daných funkcích a aplikacích, než o Kodi.

Co se týče samotného Kodi, tak k tvému požadavku má asi nejblíže řešení uvedené bod bodem 3, ale ani ten nefunguje tak, jak by sis představoval. Neumí se "připojit" k přehrávanému titulu a ani neumí navázat na aktuální nebo uloženou pozici v titulu. Pokud posíláš vybraný titul k přehrávání na DLNA renderer, posíláš na něj adresu souboru/streamu, který renderer (pokud to dokáže) začne přehrávat. Nic víc a nic méně.

Používat aplikace jako teamviewer, anydesk, apod. k přehrávání je samozřejmě nesmysl. To k žádnému použitelnému řešení nikdy nepovede.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)