• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Synchronizace stream cinema
#1
Ahoj.
 Jde nějak synchronizovat doplněk stream cinema mezi zařízeními? Mám doma několik zařízení s kodi a chtěl bych aby když zkouknu nějaký film tak aby na druhém zařízení byl taky ve složce shlédnuto nebo třeba když na jednom zařízení mám rozkoukany film tak abych ho mohl dokoukat na jiném zařízení automaticky od posledního zastavení.
 
Citovat
#2
Cez Trakt. Na všetkých zariadeniach sa prihlás na ten istý trakt účet.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#3
@kopik84 Jen pozor, tak ideálně, jak by sis to představoval, to nefunguje. @playmann22 ti nesdělil celou pravdu. Addon SC zapisuje do trakt.tv pouze příznak shlédnutí, který se pak přenese i na jiné Kodi se stejným účtem trakt.tv synchronizovaným přes SC, nikoliv však polohu přerušeného přehrávání. Ta je lokální v každém Kodi zvlášť.
 
Citovat
#4
To je fakt. V tom máš pravdu.
Zabudol som na to, že priebeh prehrávania sa posiela na trakt len pre lokálne súbory.
Každopádne bude mať aspoň označené videné/nevidené veci a presné miesto kde skončil si nájde ručne

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#5
Ahoj, jde něco podobného udělat s celým Kodi? Například mě napadlo jestli nejde nějak Kodi sdělit kde ten soubor do kterého se to ukládá má. Dal bych ho na NAS a odnavigoval na něj všechny Kodi v domácnosti. Jde toho nějak dosáhnout? Děkuji
 
Citovat
#6
@Killerrade Pozice přehrávaného titulu se ukládá pro různé části Kodi (knihovna, pluginy) různým způsobem. V knihovně se ukládá do položky daného titulu, u pluginů je to jeho interní záležitost (většinou má na to každý plugin nějaký lokální soubor a řeší si to ve vlastní režii). Takže tak jednoduše, jak si to myslíš to nejde. V případě knihovny by to bylo možné vyřešit její centralizací (na to jak, tady na fóru najdeš návod), v případě pluginů pak jedině přes nějakou společně spravovanou databázi. Vzhledem k tomu, že to má každý plugin řešené jinak, přichází v úvahu něco, co je jim společné. Například právě Trakt, který však přehrávanou pozici bohužel neukládá.
 
Citovat
#7
@Killerrade: Podle mě vymýšlíš vymyšlené. 
Pokud koukáš na videa z NAS v knihovně Kodi, použij Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze.
Pokud přehráváš z doplňku, použij synchronizaci přes http://trakt.tv

Co se týče pozice přehrávání titulu, není snad až takový problém, zapamatovat si čas, ve kterém jsi ukončil sledování na jednom zařízení, a následně na ten daný čas nastavit přehrávání na druhém zařízení, např. pomocí číselných tlačítek na ovladači nebo klávesnici.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)