• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-mobile tv
#1
Máte někdo zkušenost jak přehrávat tmobile tv v kodi ?
Amazon Fire TV - Jarvis 16.0
Apple TV - Krypton 17.0
 
Citovat
#2
Dobrý den. Už jste sprovoznil IpTv od T-Mobile na kodim ?
Pokud ano prozradíte mi jak ? Děkuji
 
Citovat
#3
stajgrpavel: Já jo, přes Wireshark jsem jim stáhnul playlisty a nainstaloval pod PVR klientem. Měl jsem z toho radost, ale jenom 20 hodin. Oni totiž po nějakým čase generují nové adresáře streamů, takže bych nedělal nic jiného, než přepisoval playlis. Naví je to vidět i na STB, když koukáte na online přenos, tak se to občas zasekne a vrátí vás to o 3s na zpět. To je právě ten čas, kdy se generují nové adresáře. Myslím že O2 tudle ochranu nepoužívá, ale nemám to jak zjistit.
tady je ukázka jak vypadá jednotlivý stream, samozřejmě již nefunkční . Jméno adresáře se neustále mnění.

#EXTINF:0,NOVA ACTION HD
http://st05-vod.prg04.iptv.viagia.cz:808...2u0.k.m3u8
 
Citovat
#4
Nebylo by to nemozny protoze cas by se dal nejak nastavit pres php ,ale token je asi problem a tohle urco bude kontrolovany.Krom toho si zde prave zverejnil svoje udaje pokud se na to kouka nekdo z 02 :-)

adresa : http://st05-vod.prg04.iptv.viagia.cz:8083
token : 344cc4cc4e28bc2dd825856bba221587
cas : 1489879389000
Slozka ulozeni : /rel/stb/616/0/312u0.k.m3u8http://st05-vod.prg04.iptv.viagia.cz:808...2u0.k.m3u8
ANDROID TV: Xiaomi GOOGLE TV BOX
ANDROID APK : WEB VIDEO CASTER - ALTERNATIVA ZA KODI Z WEBOVEHO PROSREDI.
 
Citovat
#5
Je možné u T-Mobile TV nahrát si pořady na pevný disk ? Je možné uložit stream ?

Sháním nějakou IPTV, která má v nabídce History Channel v HD, případně ve FullHD.

Neměl by někdo nějaký tip ?
 
Citovat
#6
@Dragoun T-Mobile TV je možné přijímat pomocí Tvheadend, funkční sada scriptů je k dispozici zde https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-prehl...0#pid75360. Řešení přijmu prostřednictvím Tvheadend samozřejmě umožňuje i nahrávání.

Varianta příjmu pouze v Kodi (pomocí IPTV Simple Clienta) se připravuje ve formě adaptace řešení od @Sorien, viz https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-magio-go-addon. Nahrávání i tady je možné, i když tady to není tak luxusní jako u Tvheadend a je k tomu potřeba další addon https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-iptv-recorder.

Záleží tedy na tobě, co si vybereš. Přes Tvheadend můžeš mít příjem T-Mobile TV hned, ale bude tě to stát nějaké úsilí a musíš mít k dispozici odpovídající Linux base systém. Úplně nejjednodušší a user friendly je to u *ELEC systémů. Na čistě Kodi řešení si budeš muset pár dní počkat. Nejdříve asi bude hotové O2TV a hned poté i T-Mobile TV. I když je otázka, jestli má ještě smysl se tím zabývat. T Mobile brzy T Mobile TV řešení opustí a bude dále podporovat pouze T-Mobile Go. Ale ani tam by problém jak u Tvheadend (ta, už je řešení hotové díky @koperfield, viz https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-prehl...5#pid76525), tak u čistě Kodi řešení (T-Mobile GO je vlastně varianta již hotového Magio Go právě od @Sorien) být neměl.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)