• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvheadend čeština nefunguje na Raspbianu
#1
Ahoj,

na Raspbian 10 Buster jsem nainstaloval tvheadend (sudo apt install tvheadend kodi-pvr-hts) a ve webovém rozhraní jsem pak nastavil v průvodci češtinu, ale po uložení a pokračování na další krok je tam stále angličtina. Ani když to měním pak na kartě "Configuration" tak se to nepřepne z angličtiny na češtinu. Mám Raspbian nastavený aby měl anglické rozhraní, to by ale snad nemělo mít vliv.

Máte nějaký nápad jak češtinu zapnout v tvheadendu (HTS Tvheadend 4.2.8-34)?
 
Citovat
#2
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-dvb-t...ni?page=16
 
Citovat
#3
Nenašel jsem nic co bych mi pomohlo zjistit jak to udělat. Příliš obecný popis na té stránce. Rád bych jazyk změnil pro již existující hlavní účet pokud to je možné.
 
Citovat
#4
@postcd Nabourám se @plesi do odpovědi, protože teď jsem to zrovna posílal jako odkaz přes SZ známému: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-dvb-t...3#pid68043
 
Citovat
#5
Ano, já jsem ten příspěvek viděl, ale jak už jsem psal, je příliš obecný na to abych věděl co a jak když jsem v raspbianu, tvheadend a kodi nováček.
 
Citovat
#6
No tak dobrá,nó...
Obrázky budou stačit?
Ukázka jak vytvořit uživatele bez přihlášení .
[Obrázek: Screenshot_20191129-000337-01.jpeg]
[Obrázek: Screenshot_20191129-000416-01.jpeg]
[Obrázek: Screenshot_20191129-001755-01.jpeg]

Kliknutím na "Add" (přidat/vytvořit) vytvoříš nový účet s jménem * (hvězdička) to samé uděláš u hesla (pro účet: * heslo: * -druhý obrázek) Nezapomeň každou změnu uložit kliknutím na "save" (uložit). Na prvním obrázku je vidět,že jsem nastavil i češtinu pro webové rozhraní a zaškrtal pár drobností (ostatní si nastav raději až po novém přihlášení,kde bude už čeština (Odhlásit a kliknout na výchozí přihlášení) Na třetím obrázku je právě vytvořený účet s čestinou a bez potřeby se přihlašovat jménem a heslem.
Podle screenshotu snad jako nováček vytvořit účet už zvládneš.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)