• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TX6S RAM: 4G / ROM:64G A10
#1
Máte prosím někdo zkušenosti? Je poslán z Číny (omezen pro  Čínu) Může ho někdo ohodnotit z pohledu Českého uživatele?
 
Citovat
#2
aktualizaceSadBeta) http://www.tanix-box.com/project-view/ta...dual-wifi/
 
Citovat
#3
@kagar203:  Ja ti osobne neporadím ale je tam osadený procesor AllWinner čo je najhorší procesor a to kúpi, len taky, co sa absolútne nevyzná v boxoch,  a tu takého ani nenajdeš, čo by ho mal a ak áno tak sa ho určite chce zbaviť, keď už android box, tak jedine osadený z procesormi od Amlogic, S905X3, S905Y3, S905D3, S922X , a tiež nebrat z osadeným z cpu Rockhip
tak som našiel a ľutuje ze ho kupil nie sice tanix ale to je jedno ide hlavne čo ma osadený za cpu, na výrobcovi u takýchto boxoch nezáleží, pozri sem tu sa riešil box z cpu AllWinner H616   #456 , #442
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
#4
takže vyhozené peníze,chtěl jsem A 10 a nedopadlo to. Počkám ještě na další aktualizaci a pak to zřejmě pude do skříně a do zapomnění, asi to ode mne nikdo nekoupí. Chce to nějakou příručku co má mít A TV box a co rozhodně ne, aby fungoval! (a příručku aktualizovat)
 
Citovat
#5
Nemyslím si že to bude až taký prúser. Mám staršiu verziu Tanix TX6 s Androidom 9,a funguje v pohode. V Kodi požívam Skylink,Stream-cinema a Netflix. Nečakal som žiadne zázraky,potreboval som lacnú krabičku do izby k televízoru. A aby to malo silnú wifi anténu,lebo router mám ďaleko. Hádam ten TX6S neurobili horší ako starší TX6  6
 
Citovat
#6
@kagar: myslíš niečo takéto? http://zlorak.jecool.net/ako-si-vybrat-android-tv-box/

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#7
To je dobrý článek ale jde taky o to,že zdejší členská základna se skládá z lidí s praktickými znalostmi a dá se tady vyvolat k tématu polemika lidí kteří se vyznají.Myslím že chybí třeba na YouTube místo kde zdejší Kodi Guru mohou dávat video příspěvky k tématům a to třeba jak na Kodi dostat slovenskou tv a td. Vysvětlit třeba jednu konkrétní věc.Myslím detailně a blbovzdorně. A tak udělat návody praktické pro panice. Kodi má tolik možností že se v tom člověk ztratí. Zdejší základna by mohla dělat i video hodnocení tv boxů a názor vycházející z této komun. by byl cenný i pro výrobce zařízení. Je to dost práce ale YouTube to myslím odměňuje (určitě o tom víte více než já)! Umím si představit firmy které posílají na hodnocení své výrobky k rukám zdejším kapacitám a video doporučení pocházející odtud na YouTube (přísně objektivní) by mohlo pro tu či onu firmu mohla znamenat obrovský zisk.
 
Citovat
#8
Všetko tam už na youtube je.. akurát, že je toho málo po slovensky/česky, ale keď som niečo potreboval, tak mi bolo jedno, či tam kecá po španielsky, hlavne, že ukázal to, čo som potreboval.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#9
myslím že jsem prohlédl skoro všechno na YouTube o Kodi ale tahle komunita by se měla projevit a dát vlastní návody a hodnocení, jistě jsou tady skvělí odborníci kteří to zvládnou a pro nás panice a veřejnost československou by to byla skvělá pomoc.
 
Citovat
#10
@kagar203 Jo, bylo by to jistě hezké, to co požaduješ, ale je to asi nerealistické. Návod na nějakou funkci, to by ještě šlo. Ostatně, myslím, že je tady pár takových návodů (sice ne všechny Youtube), ale textových nebo obrázkových či kombinovaných) je, viz práce lidí jako je @S474N:, @Rossi D: a jiní. A sorry, jestli ti nestačí textový nebo obrázkový návod, tak je asi každá rada drahá...

Zorganizovat to, aby se ty návody nějak standardně umisťovaly, i když tady na to téma je, to by už chtělo někoho, kdo se toho ujme. Komunita sice existuje, ale že by nějak v této oblasti implicitně kooperovala, to se říci nedá. Každý má své práce dost, takže si (zatím) musíš dát tu práci a věci si vyhledat. Pokud máš organizační schopnosti (znalosti Kodi se až tak nevyžadují), můžeš se toho například ujmout ty.

Co se týče doporučení či hodnocení HW, tohle je podle mě ještě složitějsí. Tohle je hodně individuální a do značné míry subjektivní. Zase, pokud by někdo začal shromažďovat informace a vydávat nějaká hodnocení, a takových témat už tu pár je, stejně nakonec vzplane diskuse, kde se lidé většinou jendoznačně neshodnou (v lepším případě), či se dokonce do krve pohádají. Ne, opět platí, pokud nebude někdo, kdo se toho ujme a bude to pevnou rukou řídit, tak takováto témata velmi brzy "zasypout sebe sama" ukrutným množstvím příspěvků, z kterých si ale závěr musíš stejně nakonec udělat sám.
 
Citovat
#11
Rozhodně kanál založený na YouTube by muselo redigovat pouze několik lidí a příspěvky by se dávali pouze s jejich souhlasem. Nemohl by dávat příspěvky každý přihlášený.Hodnocení by se mohlo dávat pod příspěvek jak je to běžné. 
Vyhledat tady na stránkách nějaké návody je aspoň pro mne složité ,myslím obrázkové či s odkazem na video.Chtělo by to dát tyto návody pod jeden link a tam hledat ten svůj problém. Debaty které tady čtu tak jsou příliš odborné nebo popsané výrazy kterým nerozumím.Chce to link pro moulu který 1 se možná někdy propracuje do jiné ligy .
 
Citovat
#12
Nuž.. držíme ti palce, keď sa do toho pustíš a máš našu podporu :)

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#13
@kagar203: co "by se melo" delat je dobre vedet, problem je, ze ti dva japonci "Vonoseto" a "Samoseto" na to ale docela kaslou. Nicmene jak ti bylo naznaceno vyse, klidne se toho ujmi. Necht za tebe hovori ciny 40 49
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#14
myslíš že je dobré aby někdo kdo číst neumí vyučoval čtení?
 
Citovat
#15
Všetko je tu napísané a vysvetlené, len to treba zbuchnúť dokopy. Prípadne ťa opravíme, keď niečo nebude dobre.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#16
http://www.tanix-box.com/download-view/t...-original/

nová aktualizace a je to zlepšení i když stále beta
 
Citovat
#17
nová aktualizace:Aktualizace firmwaru Tanix TX6S
Verze operačního systému: Android 10 + Alice UX
Verze sestavení: 20200730

bohužel tv box upadl do stálého načítání a po 12h se stále načítal. Pomocí špendlíku jsem šel do továrního nastavení a žádná změna.!
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)