• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výběr nového boxu
Já jsem si ho taky koupil, ale ještě někde putuje tak jsem zvědav co to bude. Již jsem jednu takovou krabičku měl X96 mini a nebyl jsem s ní moc spokojený. Obraz se neustále jemně přepal. Byla to verze 1/16GB to mám 4/32GB tak snad to nebude problém. A doufejme že na tohle CPU X2 udělají LE nebo CE
X92 - S912 3/32G - CoreELEC 8.95.x - Kodi 18 - Synology DS216j
 
Citovat
tak je doma,ale zkoušení bude až po štědrým dnu :)
 
Citovat
Takže X96 max přehrávání ok.Jen se mě zatím nepodařilo rozchodit všechný český doplňky.Zip jsem stáhnul a rozbalil v pohodě,ale když chci instalovat jednotlivý doplňky,tak mě jde z toho balíku českejch a slovenskejch jen O2,primaplay,sport5,tipsport ehl.Zbytek hlásí,že se nepodařilo naistalovat závislost.Tak absolutně nevím,kde může být chyba.
Ten balík balkan od denise jede a hbo a další kanály jedou v pohodě.Budu testovat dál,ale nenapadá někoho z Vás kde může být chyba v těch CZ?
 
Citovat
nektere pluginy opravdu nefunguji , a pokud chces musis se obratit na jednotlive autory treba na git [Only registered and activated users can see links Click here to register] , vzdy to vsak bude chtit alespon log z kodi
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
@matchboxx já na to nějak nespěchám.Jen jestli je možné,že je nějakej výpadek.Předpokládám,že kdybych dělal něco špatně,tak nepojedou ani ty ostatní.
 
Citovat
Měl jsem stejný problém s Sencor 9004pro. Byli viditelné jen české volné doplňky, zkoušel jsem odinstalovat původní Kodi a nahradit jinými verzemi, nic, pomohlo až nahození coreLec, pod ním šlo Kodi správně. Protože jsem ale potřeboval zachovat rozhraní Android (krabice nebyla pro mne), nainstaloval jsem SPMC a Kodi maká se všemi doplňky z repozitu. Nevím proč, hlavně že to jede.
 
Citovat
Tak pomohlo odistalovat a znovu naistalovat Kodi.Jinak celkem spokojenost.Zatím jsem přišel na dvě chybičky.Na streamu z webshare mě v koncertech nehraje ani jeden koncert od Mila Oldfielda(zkuste kdo máte,jestli vám to jede).Je to v nějakým formátu 4:3 a jede mě jen zvuk.Místo obrazu zelený kostičky.Absolutně nechápu co mu vadí.Zkoušel jsem i stáhnout a přehrát ve VLC přehrávači a stejný.Další věc ve VLC při přehrávání z flash a přeskakování po 10s se krabička kousne a pomůže jen tvrdý vypnutí od zdroje.Jinak filmy ze streamu jedou v pohodě.
 
Citovat
@lagys Nevím, čemu říkáš "stream na webshare", ale mně koncerty Mika Oldfielda ve Stream-Cinema addon hrají všechny v pohodě.
ASUS VivoMini + LE 9.0.0 (Kodi 18.0) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 9.0.0 (Kodi 18.0) * 3x PC + W10 (Kodi 18.0)
 
Citovat
@Client myslím Stream-Cinema.Zkoušel jsem toho mraky a nehrajou tedy obraz jen u těhlech.Nehrajou ani když je stáhnu a chci je přehrát z externího zdroje.Chová se to pořád stejně.Nevím co mu může vadit,nebo co kde nemám třeba zapnutýho.
 
Citovat
Oldfield je OK ...

3x RPi2B → L8.9x \ 1x RPi3B → L8.9x \ HTPC → L8.9x \ Xbox ONE S  18 \ X96 - S905X 2/16 → CE 8.95.3 \ NAS Synology 212J → DSM 6.2 \ Vero 4K+ → OSMC
 
Citovat
@lagys skus vypnúť hw dekodér, ja som také niečo zaznamenal na niekoľkých epizódach v seriáloch.
Vorke z6+ CoreElec 8.95.4.3
 
Citovat
@lagys -U mne Oldfield také OK. Např Tubular Bells II: RPi2/Kodi17.6/Confluence/-/SC/1080/DD/5.1/eng
BerryBoot-LibreELEC8.2.5-Kodi 17.6 >RPi2/RPi3 >TV FullHD. Kodi >Notebook W7/10. Kodi 17.6 >PC LinuxMint 64bit. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
Takže pomohlo vypnout HW akceleraci.
 
Citovat
nějak tu nezaznělo MeCool KIII pro, přitom je to docela dobrá krabička, co má snad všechno ... v celku bez problémů
 
Citovat
@alar tu tvou krabicku mas tady [Only registered and activated users can see links Click here to register]
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)