• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Library
#1
Information 
Youtube Library

Features:

- Rips entire youtube playlists to the Kodi TV Shows Library
- Rips entire youtube playlists to the Kodi Music Video Library
- Rips entire youtube playlists to the Kodi Movies Library
- Creates NFO & STRM files (tvshow.nfo & [ep].nfo, [ep].strm) (artist.nfo & [song].nfo, [song].strm)
- Grabs/downloads artwork (fanart, banner, thumbnail) for the (youtube) tvshow (you can edit these images easily)
- Grabs artwork (thumbnail) for each episode
- Grabs/downloads artwork (fanart, banner, thumbnail) for the (youtube) musicvideos.
- Automatically fills in titles & descriptions for tvshow & episodes
- Automatically grabs airdate for tvshow & episodes
- Can set title for (youtube) tv show
- Can set genres for (youtube) tv show
- Can set tags for (youtube) tv show
- Automatically generates nice looking season numbering (year, number, regex) & episode numbering (default, playlist position, monthday, monthdayhour, monthdayhourminute, number, regex)
- Can remove & strip text from titles and descriptions (text, regex)
- Only rips videos you dont have yet. Videos already in the library are not rescanned everytime.
- Has a Service that will scan new episodes automatically into the library
- Plays Youtube Videos (max. 720p now)
- Marks episodes as watched automatically
- Remembers where you ended the episode, so you can choose to resume the video
- Supports [Only registered and activated users can see links Click here to register]
- Filters to skip videos from the playlist / channel you don't want.
- Automatic recognition of album, artist, featured artist, year & song title.
- Match movies on IMDB
- A whole lot more!

Nevím zda tento doplněk zde na fóru již někdo zmínil (žádnou zmínku jsem však neobjevil) - možná se bude někomu hodit.
Nezkoušel jsem jej, pouze mne zaujal, test nechám na někom jiném - někdo jistě YT používá více a zařazení youtube věcí do knihovny nemusí být od věci ...  4

Stránka autora, je zde i odkaz na stažení aktuální verze doplňku → [Only registered and activated users can see links Click here to register]
Vlákno autora na fóru → [Only registered and activated users can see links Click here to register]
Návod - krok za krokem → [Only registered and activated users can see links Click here to register]3x RPi2B → L9.x \ 1x RPi3B → L9.x \ HTPC → L9.x \ Xbox ONE S  18 \ X96 - S905X 2/16 → CE 9.x \ NAS Synology 212J → DSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 18
 
Citovat
#2
Funguje super, jen teď nevím, na co budu používat klasické youtube :)
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1
 
Citovat
#3
To vypadá naprosto úžasně! @RossiD, díky za tip. To si určitě vyzkouším!
Uživatel @JiRo není na tomto fóru aktivní.
 
Citovat
#4
Vyzkoušel jsem a nevím co si o tom myslet. Po přidání prvních tří kanálů z YouTube (SpaceX) se vytvořily příslušné seriály a všechno se zdálo OK. Po přidání dalšího, DVTV, došlo k něčemu, s čím jsme se u Kodi ještě nesetkal. Dva seriály se spojily v jeden.
   
V přidaném seriálu DVTV se objevily sezóny z jiného seriálu, přidaného mnohem dříve, v tomto případě MASH. Tento seriál z knihovny zmizel a pokud se podívám na jeho zdroj, je tam označen tak, jako že v knihovně není. Nerozumím tomu, je to nějaký šílený bug, asi za něj nemůže addon, ale spíše ten pseudoscraper, který soubory do knihovny přidává pouze podle *.nfo souborů. Kdo ví?

Postupoval jsem to dál. Zkusil jsem jenom ten MASH vložit znova do knihovny, to se povedlo, jenže pak mi zase zmizel DVTV. Tak jsem tam DVTV vložil také, což se povedlo, jenže se u něj objevily zase sezóny z jiného seriálu, Čapkovy kapsy.

Dalších pokusů jsem na tomto systému zanechal, a protože jsme je dělal na LE 8.0.2, vyzkoušel jsme totéž na čisté instalaci Kodi 17.3 ve Windows. S podobným výsledkem, jen tentokrát se mi k DVTV přidal seriál jiný, Beverly Hills 90210. Opět jsem pokračoval stejně. Vložil jsem do knihovny Beverly Hills 902110, zmizelo DVTV, vložil jsme DVTV a u něj se objevily sezóny z Čapkových kapes.

Podle dalších indicií to vypadá, že se naruší celá struktura video knihovny. V jedné chvíli, když jsem ve video knihovně postupoval vždy o úroveň výš, jsem se totiž dostal ve struktuře adresáře až mimo adresáře Kodi... To se mi taky ještě nikdy nestalo.

Pokud máte podobné zkušenosti, budu rád za potvrzení. Každopádně buďte opatrní, určitě před instalací tohoto pluginu zálohujte! Ale to snad každý dělá, ne?  1 Zatím jsme se ani nedostal k tomu abych si pošel logy, ani jsem nepročetl celé vlákno autora na kodi.tv. Pak uvidím.
EDIT: Problém byl jinde, píšu o tom dále. Addon YouTube Library je z tohoto pohledu v pořádku, používám ho k naprosté spokojenosti.
Uživatel @JiRo není na tomto fóru aktivní.
 
Citovat
#5
Video hraje max 720p.......
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#6
Podrobně jsme prošel celý postup instalace YouTube Library a mělt vzít své tvrzení zpět. Za "rozbití" knihovny seriálů, tak jak ji popisuji výše, nemůže instalace tohoto doplňku, ani .nfo (pseudo)scraperu. Byla to shoda okolností. Problém s knihovnou se objevil právě v okamžiku, kdy jsem addon nainstaloval a spustil aktualizaci knihovny. Aktualizace byla příčinou toho, že došlo k onomu popisovanému jevu, kdy se pomíchaly epizody od různých seriálů. Vyzkoušel jsme to na zcela čisté instalaci a chová se to stejně. Nedokážu si to vysvětlit a bude to znamenat další zkoumání. Každopádně, s ohledem na toto vlákno, addon YouTube Library za to rozhodně nemůže..
Uživatel @JiRo není na tomto fóru aktivní.
 
Citovat
#7
Mám dotaz,jak tento doplněk nainstalovat do android 6 ,kde nevidím dle přiloženého návodu v bodě 10 plugin.video.youtubelibrary .Pouze vidím Android/data/org.xbmc.kodi/files/ a nic jiného.Přiložený návod:
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
 
Citovat
#8
je to super doplnok len sa mi nedaju spustit streamy a ked aj ano tak bez zvuku, poradite mi niekto?


dakujem
 
Citovat
#9
mebox: Zapni si v nastavení "Zobrazovat skryté soubory".
 
Citovat
#10
Funguje k naprosté spokojenosti. Možnosti nastavení, včetně filtrace, podle které je možné například vytvářet z jednoho kanálu i několik seriálů, dávají téměř neomezené možnosti. Díky tomu, že se odkazy na YT videa dostanou do knihovny Kodi, lze pak použít i smart playlisty pro další třídění a organizování. V kombinaci s widgety, kde je možné například zobrazovat novinky, nezhlédnuté novinky, apod. se videa z Youtube plně integrují do Kodi stejně jako ostatní mediální zdroje.

Každopádně doporučuji. Jak napsal výše @PepikBerry, není pak důvod používat Youtube addon. Ono to bylo myšleno v žertu, protože tento addon právě Youtube addon využívá. [EDIT: Můj omyl, YouTube addon se při přehrávání nepoužívá!] A Youtube addon používám samozřejmě dál i já, ale ty YouTube kanály, které sleduji pravidelně a o kterých chci mít rychlý přehled, jsem si přes Youtube Library vložil do knihovny Kodi. Nabízí to pak úplně jiné možnosti spolupráce Kodi a Youtube.

Já jsem si s pomocí Youtube Library vytvořil v Kodi tematickou stránku o vesmíru, na které mám soustředěny všechny novinky ze zdrojů (kromě YT tam mám i jiné zdroje, další addon jako Mall TV, Live TV z NASA, ...) které sleduji. Podívat se můžete zde: [Only registered and activated users can see links Click here to register].
ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) * 3x PC + W10 (Kodi 18.2)
 
Citovat
#11
@Client: do teďka jsem nepoužíval Kodi knihovnu...toto je zajímavý tip jak jí využít... jen dotaz 1080p/4k dostanu z Youtube?Nebo jen 720p?
:::  2x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: Beelink Mini MXIII-II - CE 9.0.1 v NAND (Private TVH Server)  :::
 
Citovat
#12
@otava5 Teď ani nevím. Někde tady výše někdo psal, že pouze 720, ale já to nikdy nezjišťoval, zatím mi to vždycky docela vyhovovalo. Můžu to doma vyzkoušet. [EDIT: Tak jsem to nechal doma vyzkoušet a opravdu, max. 720. Navíc je to napsané i tady: [Only registered and activated users can see links Click here to register], čehož jsme si dřív ani nevšiml.]
ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) * 3x PC + W10 (Kodi 18.2)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)