• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Library
#1
Information 
Youtube Library

Features:

- Rips entire youtube playlists to the Kodi TV Shows Library
- Rips entire youtube playlists to the Kodi Music Video Library
- Rips entire youtube playlists to the Kodi Movies Library
- Creates NFO & STRM files (tvshow.nfo & [ep].nfo, [ep].strm) (artist.nfo & [song].nfo, [song].strm)
- Grabs/downloads artwork (fanart, banner, thumbnail) for the (youtube) tvshow (you can edit these images easily)
- Grabs artwork (thumbnail) for each episode
- Grabs/downloads artwork (fanart, banner, thumbnail) for the (youtube) musicvideos.
- Automatically fills in titles & descriptions for tvshow & episodes
- Automatically grabs airdate for tvshow & episodes
- Can set title for (youtube) tv show
- Can set genres for (youtube) tv show
- Can set tags for (youtube) tv show
- Automatically generates nice looking season numbering (year, number, regex) & episode numbering (default, playlist position, monthday, monthdayhour, monthdayhourminute, number, regex)
- Can remove & strip text from titles and descriptions (text, regex)
- Only rips videos you dont have yet. Videos already in the library are not rescanned everytime.
- Has a Service that will scan new episodes automatically into the library
- Plays Youtube Videos (max. 720p now)
- Marks episodes as watched automatically
- Remembers where you ended the episode, so you can choose to resume the video
- Supports PseudoTV Live
- Filters to skip videos from the playlist / channel you don't want.
- Automatic recognition of album, artist, featured artist, year & song title.
- Match movies on IMDB
- A whole lot more!

Nevím zda tento doplněk zde na fóru již někdo zmínil (žádnou zmínku jsem však neobjevil) - možná se bude někomu hodit.
Nezkoušel jsem jej, pouze mne zaujal, test nechám na někom jiném - někdo jistě YT používá více a zařazení youtube věcí do knihovny nemusí být od věci ...  4

Stránka autora, je zde i odkaz na stažení aktuální verze doplňku → Youtube Library
Vlákno autora na fóru → Youtube Library
Návod - krok za krokem → HOW TO: Tutorial to Install Youtube Library Add-on Plugin for Kodi

S905X 2/3 → CE 19 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ XOne S  18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
Funguje super, jen teď nevím, na co budu používat klasické youtube :)
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1
 
Citovat
#3
To vypadá naprosto úžasně! @RossiD, díky za tip. To si určitě vyzkouším!
 
Citovat
#4
Vyzkoušel jsem a nevím co si o tom myslet. Po přidání prvních tří kanálů z YouTube (SpaceX) se vytvořily příslušné seriály a všechno se zdálo OK. Po přidání dalšího, DVTV, došlo k něčemu, s čím jsme se u Kodi ještě nesetkal. Dva seriály se spojily v jeden.
[attachment=2674]
V přidaném seriálu DVTV se objevily sezóny z jiného seriálu, přidaného mnohem dříve, v tomto případě MASH. Tento seriál z knihovny zmizel a pokud se podívám na jeho zdroj, je tam označen tak, jako že v knihovně není. Nerozumím tomu, je to nějaký šílený bug, asi za něj nemůže addon, ale spíše ten pseudoscraper, který soubory do knihovny přidává pouze podle *.nfo souborů. Kdo ví?

Postupoval jsem to dál. Zkusil jsem jenom ten MASH vložit znova do knihovny, to se povedlo, jenže pak mi zase zmizel DVTV. Tak jsem tam DVTV vložil také, což se povedlo, jenže se u něj objevily zase sezóny z jiného seriálu, Čapkovy kapsy.

Dalších pokusů jsem na tomto systému zanechal, a protože jsme je dělal na LE 8.0.2, vyzkoušel jsme totéž na čisté instalaci Kodi 17.3 ve Windows. S podobným výsledkem, jen tentokrát se mi k DVTV přidal seriál jiný, Beverly Hills 90210. Opět jsem pokračoval stejně. Vložil jsem do knihovny Beverly Hills 902110, zmizelo DVTV, vložil jsme DVTV a u něj se objevily sezóny z Čapkových kapes.

Podle dalších indicií to vypadá, že se naruší celá struktura video knihovny. V jedné chvíli, když jsem ve video knihovně postupoval vždy o úroveň výš, jsem se totiž dostal ve struktuře adresáře až mimo adresáře Kodi... To se mi taky ještě nikdy nestalo.

Pokud máte podobné zkušenosti, budu rád za potvrzení. Každopádně buďte opatrní, určitě před instalací tohoto pluginu zálohujte! Ale to snad každý dělá, ne?  1 Zatím jsme se ani nedostal k tomu abych si pošel logy, ani jsem nepročetl celé vlákno autora na kodi.tv. Pak uvidím.
EDIT: Problém byl jinde, píšu o tom dále. Addon YouTube Library je z tohoto pohledu v pořádku, používám ho k naprosté spokojenosti.
 
Citovat
#5
Video hraje max 720p.......
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#6
Podrobně jsme prošel celý postup instalace YouTube Library a mělt vzít své tvrzení zpět. Za "rozbití" knihovny seriálů, tak jak ji popisuji výše, nemůže instalace tohoto doplňku, ani .nfo (pseudo)scraperu. Byla to shoda okolností. Problém s knihovnou se objevil právě v okamžiku, kdy jsem addon nainstaloval a spustil aktualizaci knihovny. Aktualizace byla příčinou toho, že došlo k onomu popisovanému jevu, kdy se pomíchaly epizody od různých seriálů. Vyzkoušel jsme to na zcela čisté instalaci a chová se to stejně. Nedokážu si to vysvětlit a bude to znamenat další zkoumání. Každopádně, s ohledem na toto vlákno, addon YouTube Library za to rozhodně nemůže..
 
Citovat
#7
Mám dotaz,jak tento doplněk nainstalovat do android 6 ,kde nevidím dle přiloženého návodu v bodě 10 plugin.video.youtubelibrary .Pouze vidím Android/data/org.xbmc.kodi/files/ a nic jiného.Přiložený návod:
http://www.homemediatech.net/how-to-tuto...-kodi/1562
 
Citovat
#8
je to super doplnok len sa mi nedaju spustit streamy a ked aj ano tak bez zvuku, poradite mi niekto?


dakujem
 
Citovat
#9
mebox: Zapni si v nastavení "Zobrazovat skryté soubory".
 
Citovat
#10
Funguje k naprosté spokojenosti. Možnosti nastavení, včetně filtrace, podle které je možné například vytvářet z jednoho kanálu i několik seriálů, dávají téměř neomezené možnosti. Díky tomu, že se odkazy na YT videa dostanou do knihovny Kodi, lze pak použít i smart playlisty pro další třídění a organizování. V kombinaci s widgety, kde je možné například zobrazovat novinky, nezhlédnuté novinky, apod. se videa z Youtube plně integrují do Kodi stejně jako ostatní mediální zdroje.

Každopádně doporučuji. Jak napsal výše @PepikBerry, není pak důvod používat Youtube addon. Ono to bylo myšleno v žertu, protože tento addon právě Youtube addon využívá[EDIT: Můj omyl, YouTube addon se při přehrávání nepoužívá!] [EDIT: V posledních verzích je možné si vybrat, zda použijete k přehrávání YouTube addon nebo použijete přehrávání z addon Youtube Library].  A Youtube addon používám samozřejmě dál i já, ale ty YouTube kanály, které sleduji pravidelně a o kterých chci mít rychlý přehled, jsem si přes Youtube Library vložil do knihovny Kodi. Nabízí to pak úplně jiné možnosti spolupráce Kodi a Youtube.

Já jsem si s pomocí Youtube Library vytvořil v Kodi tematickou stránku o vesmíru, na které mám soustředěny všechny novinky ze zdrojů (kromě YT tam mám i jiné zdroje, další addon jako Mall TV, Live TV z NASA, ...) které sleduji. Podívat se můžete zde: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-estua...0#pid58580.
 
Citovat
#11
@Client: do teďka jsem nepoužíval Kodi knihovnu...toto je zajímavý tip jak jí využít... jen dotaz 1080p/4k dostanu z Youtube?Nebo jen 720p?
::: 3x Beelink Mini MXIII-II - CE 9.2 v NAND (1x private TVH server) ::: 1x Mi Box S - Android TV ::: Správce DB SCC :::
 
Citovat
#12
@otava5 Teď ani nevím. Někde tady výše někdo psal, že pouze 720, ale já to nikdy nezjišťoval, zatím mi to vždycky docela vyhovovalo. Můžu to doma vyzkoušet. [EDIT: Tak jsem to nechal doma vyzkoušet a opravdu, max. 720. Navíc je to napsané i tady: https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=246110, čehož jsme si dřív ani nevšiml.]
 
Citovat
#13
Používám tento addon neustále, v podstatě se dá říci, že přes něj získávám většinu obsahu, který si přes Kodi přehrávám. Nedávno jsme si všiml, že se mi po nějakém čase začne rapidně zvyšovat hodnota obsazené paměť v Kodi. Postupnou eliminací jsme dospěl k hypotéze, že za to pravděpodobně může addon Youtube Library. Do stále ještě experimentálního addon Monitoring jsem proto doplnil funkci logování volné paměti a budu dlouhodobě sledovat, jak se využití paměti dlouhodobě vyvíjí v čase. První pokusy zatím mou hypotézu o vlivu addon na ubývání volné paměti nevyloučily. Chce to ale samozřejmě zjistit co nejvíce objektivně, proto se nyní připravuji na dlouhodobé testování. Ještě než k tomu testování dojde, rád bych se tedy zeptal někoho, kdo Youtube Library používá, zda něco podobného také nezjistil.
 
Citovat
#14
Po nějaké době, kdy jsem addon nepoužíval jsem, se k němu vrátil, ale stále mi hlásí chybu "The request cannot be completed because you have exceeded your quota. Přitom podle Google API rozhraní jsem hluboko pod limity, addon Youtube mi chodí bez problémů, videa z Youtube v Kodi přehrávám taky bez problémů, ale jakmile chci v Youtube Library přidat channel nebo playlist, skončí to uvedenou chybou.

Používá někdo tento addon a funguje mu správně?
 
Citovat
#15
Pouzivam a funguje. Je to nejaka starsia verzia co som stiahol z githubu, konkretne 0.3.1 od natko1412, mintsoft, yahme49. Aktualna z oficial kodi repozitara mi nezafungovala.
EDIT: Sorry kecam, ja pisem o addone Youtube Channels.
X96mini S905W 2GB/16GB, CoreELEC 9.2.8, KODI 18.5 on SD, Android 7.1.2 in internal.
 
Citovat
#16
@sanc0 Díky za snahu poradit. O addon Youtube Channels jsme nevěděl. Zkoušel jsem také addon Youtube2KodiLibrary, ten také funguje dobře, ale zvládne jen 1000 odkazů, což je pro mne málo, protože řada kanálů má delší historii (např. NASA) a rád bych k nim měl přístup. I když to by se asi dalo zásahem do addon změnit. Navíc, ten addon je napsaný tak nějak divně, neumožňuje například definovat místo pro ukládání dat, ta jeho organizace gui je také taková "prapodivná". 6 Ale to by se dalo celkem překousnout a/nebo obejít, co ale hlavně neumí, to je stahovat playlisty a ono je hodně zajímavého odkazu právě v playlistech (např. pořady ČRo s videem). To patrně asi nebude umět ani Youtube Channels, alespoň tak soudím podle názvu. Nebo ano? Každopádně to také vyzkouším. Ještě jednou moc díky.
 
Citovat
#17
Skusal som, playlisty to nedokaze prehrat, resp. podporuje iba playlisty ktore obsahuje dany kanal. Ale aj tak nedokaze prehravat videa v danom playliste kontinualne ale iba po jenom.
X96mini S905W 2GB/16GB, CoreELEC 9.2.8, KODI 18.5 on SD, Android 7.1.2 in internal.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)