• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste byli letos spokojeni s dopravcem Vašich dárků?
#6
Tak s PPL jsem dříve byl také celkem spokojen, ale tyto vánoce to byl totální propadák. Řidiči před příjezdem nevolali, pokud člověk žádal nějaké info - nepříjemné jednání, jako když je obtěžuji .... Balíky tradičně zaseklé na "svozovém" depu a dodací doba 10 a více dní .... Ano souhlasím s tím, že paušalizovat toto jednání na všechny kraje  asi nejde, ale takto by to snad být nemělo ne ?
 Jedna firma pod tou samou hlavičkou musí fungovat na 100% všude a neexistují žádné vyjímky, či to snad mám brát jinak ? To mi chcete říci, že pokud půjdu v městě A do pobočky Alzy, kde mne odbudou a ještě mi vynadají co je otravuji před vánoci , já po té sklopím uši a pojedu do města B, kde mi slušně vyhoví a bude to OK ???!
ČP to má zřejmě podobně, co funguje u nás nefunguje jinde ....  hmmm, špatné - kam tedy ony služby spějí ???!
Je to přeci služba lidem a ta služba tyto firmy živí, dává jim chléb a vodu - proč se to tedy neodráží na jejím poskytování ? Pokud zaměstnávám člověka který mi onu práci kazí a nechce ji dělat tak jak má - letí a to bez pardonu ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste byli letos spokojeni s dopravcem Vašich dárků? - od Rossi D - 31.12.2018, 13:57

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)