• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doplněk pro prehrávání audio
#3
@dangerouse O tom pochybuji. V českém prostředí, o které ti asi jde, ne. Pokud někdo o něčem ví, budu taky rád za nějakou informaci.

Já to začínám řešit zatím klasicky, tedy tak jak jsem před mnoha lety (kdy ještě nebyly scrapery) ani on-line přístupy, zakládal svou sbírku filmů. Tzn. stahuji si soubory ručně, přejmenovávám a ukládám si je v podobné struktuře, jako ty hudební. Mám to zatím organizované v adresářích ve struktuře .../autor/dílo/... Ručně si přidávám obrázky autorů i děl (většinou jejich titulních stránek). V jednu dobu jsem chtěl editovat mp3, ale to mě brzy přešlo. Přemýšlel jsem i o vytváření nfo souborů, ale lepší by asi bylo použít nějaký externí nástroj na správu audio sbírky a pak to zařadit do Kodi knihovny tak, jak se má, ale k tomu jsem se zatím nedostal. Každopádně by to asi i tak byla značná "ruční" práce, protože žádné scrapery neexistují. Tady by pak možná byla cesta k nějaké komunitní spolupráci. Ale to by někdo musel zorganizovat a jak znám lidi, asi by o to velký zájem nebyl.

Tak na závěr ukázka, jak to může vypadat:
[attachment=4957][attachment=4958][attachment=4959]

@Omroo Tak to jsi asi něco přehlédl. Kodi zvládá také hudbu ve vysoké kvalitě a podporuje i scrapery. Tak jako existuje knihovna filmů a seriálů, existuje i knihovna hudebních videí a pak, hlavně, knihovna hudby. Existuje plno scraperů, jednak v oficiálním Kodi repozitáři a jednak i celá řada neoficiálních. Pravda, s těmi doplňujícími informacemi se dost často nijak nepřetrhnou, ale dodají jen to, co je dostupné v databázích, které využívají. Základní přehled však dostaneš, včetně obrázků interpretů, coverů alb a fanartů.

Tak se rychle podívej minimálně na tu hudební knihovnu. Tam stačí pár kliků, výběr default nabízených scraperů a za pár desítek minut či pár hodin (podle velikosti tvého archivu) máš "vymalováno".
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: doplněk pro prehrávání audio - od Client - 02.3.2019, 11:46

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)