• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prázdná knihovna + nemožnost indexování
#31
@Foolproof Já to chápu tak, že informace v knihovně Kodi jsou ty základní, je to takový rozšířený "obal produktu" spojený s kartotékou a podporou vyhledávání. Z toho důvodu od Kodi čekám, co se informační hodnoty týče, něco takového jako od cover nebo booklet. Co se týče dalších křížových informací (např. u herců), je to jistě užitečné, zejména ty zpětné reference, ale nesmíme zapomínat že ty se vztahují pouze k obsahu knihovny, což je na jednu stranu dobře, ale rozhodně to žádnou další informaci týkající se daného herce nebo dalších tvůrců filmu nepřináší. [EDIT] To neplatí, pokud se použije další addon, který může množinu informací rozšířit i o další. Viz post od @Foolproof https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-prazd...7#pid66107. Pokud to tedy člověk s těmi informacemi myslí vážně, stejně nakonec u toho webu skončí. Je tedy otázka, zda v takovém případě už není lepší mít navíc možnost si v Kodi například otevřít webový prohlížeč s navolenu stránkou filmu v IMDB a na akutní otázky si najít odpověď rovnou, ještě ve chvíli, když sedím u Kodi.

Tým Kodi se už k integraci webbrowseru do Kodi vyjádřil pozitivně (byť ho dlouhá léta nekompromisně  odmítal), takže ve verzi 19 by už pro to měla existovat více oficiální podpora. Já už si toto zlepšení s sebou tahám od dob MediaPortalu a po přechodu na Kodi to byla první věc, kterou jsem zprovoznil. Věřím, že v nových verzích Kodi se toto propojení, jako možná a hlavně jednoduchá cesta k dalším informacím, stane standardem.
[attachment=5126][attachment=5127]
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: prázdná knihovna + nemožnost indexování - od Client - 17.4.2019, 6:19

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)